Skocz do zawartości

alternatywne źródła dźwięku w aucie


omega7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kontroler-wysyłka z ukrainy koszt 150zł. A joya szukać allegro, olx, szroty.

Pod kompem programuje się każdy przycisk, zapisuje się ustawienia, a potem to pod tablet.

U mnie sprawdziłem działa... na wiosnę muszę jedynie zabudować joystick na stałe.

W tej chwili do sterowania używam touchpada z laptopa który jest w tunelu środkowym. Też fajna opcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamiętacie jeszcze o Rapsberry, fakt, potrzeba wyświetlacza,

ale ja miałem pierwszą wersję tej zabawki jakieś 6 lat temu, 

podłączoną bezpośrednio do 701, z usb chyba 64 GB i wszystko we flaku.

Hulało, aż miło. 

Znajomy, ściągnął od skośnookich najnowszego Rapsberry,

z jakimś wypasionym 48 bitowym dźwiękowym wymiataczem. 

Obsłucham i dam znać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suzuki.gsx ja pamiętam o Raspberry i dzielnie cały cza go "męczę" testując różne rozwiązania. Powiedz jak miałeś rozwiązane zasilanie (jaka przetwornica) i włączanie/wyłączanie urządzenia oraz jakie oprogramowanie działało po stronie Raspberry. Co do wyświetlacza to w mając smartfon lub tablet można spokojnie się obejść bez wyświetlacza do Raspberry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań dotyczących puszczenia sygnału z telefonu przy pomocy aplikacji Tidal.

 

Po krótce, dwudrożny system aktywnie plus sub.

Jednostka główna Pioneer FH-X730BT.

Zwrotnica aktywna, opóźnienia czasowe itd w radiu.

 

 

Pytania brzmią :

Jaki wybrać telefon?

W jakim formacie wychodzą z telefonu pliki audio via USB dla Androida i iOS?

Nie chcę przetwarzać dwukrotnie D/A A/D.

To mogę zrobić wejściem Aux.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, wątek jest dość obszerny i w wielu miejscach dla zaawansowanych.

Pytam, by nie popełnić prostego błędu przy wyborze źródła.

Jestem dokładnie przed wyborem telefonu i chcę wybrać taki, który pozwoli przesłać mi jak najlepszy sygnał via USB używając Tidala.

Nie jestem zaawansowanym użytkownikiem, dlatego pytam.

Lg G4 łączył się za pomocą aplikacji ARC Pioneera dając jednocześnie możliwość korzystania z Yanosika w trasie, sterowania z kierownicy prostymi funkcjami typu volume, zmiana utworu.

Próbowałem LG V30, niestety nie łączy się z moim radiem. Iphone Se natomiast bez problemu.

Jeśli nie jest to dla forumowiczów dużym problemem, to proszę o odpowiedź na moje dwa pytania i podpowiedź, w którym kierunku szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie łatwiej połączyć te telefony przez bluetooth i sprawdzić który sobie najlepiej radzi? Prawdopodobnie przy takim połączeniu będziesz mógł zmieniać utwory nawet z poziomu radia. V30 co masz to podobno fajny grajek jak na telefon, a iphony również grają spoko.

 

Ja bym poszedł w iphona bo radio go na pewno wspiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po BT mogę sterować radiem, jednak jakość dźwięku jest wyraźnie gorsza. Przez USB z iphone se dźwięk jest zdecydowanie lepszy.

Porównania przy użyciu Tidala.

LG V30 ma niedługo dostać Oreo, w którym podobno BT ma lepszy codec, ldac, może ktoś z forum porównał już różnice pomiędzy android 7 a 8 w jakości dźwięku przesylanego przez BT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...