Skocz do zawartości

alternatywne źródła dźwięku w aucie


omega7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mogę i po kablu bo tablet będzie cały czas w aucie tylko fajnie jakby był też w ludzkich pieniądzach.

 

Airport + zasilacz samochodowy + router to też wyjdzie konkretny koszt.

Myślę, że konwerter XMOS trafisz na Allegro w zbliżonej cenie (350zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omijasz sterowniki audio androida ,i puszczasz bezpośwrednio z tidala  na to https://www.audison.eu/products/bit-play-hd/

a to ma takie możliwości :

 Audison bit Play HD – odtwarzacz multimedialny.
Wi-Fi High Resolution Audio Streaming - High Resolution Audio - Dźwięk wysokiej rozdzielczości (HRA) jest dowolnym formatem ponad standard CD czyli 16-bit / 44,1 kHz . Nagrania HRA normalnie używają kodowanie 24-bitowe, co pozwala na znacznie szerszy zakres dynamiki niż CD i częstotliwość próbkowania aż do 192 kHz, które jest obecnie najnowocześniejszym rozwiązaniem dla komercyjnych nagrań HRA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omijasz sterowniki audio androida ,i puszczasz bezpośwrednio z tidala na to https://www.audison.eu/products/bit-play-hd/

a to ma takie możliwości :

Audison bit Play HD – odtwarzacz multimedialny.

Wi-Fi High Resolution Audio Streaming - High Resolution Audio - Dźwięk wysokiej rozdzielczości (HRA) jest dowolnym formatem ponad standard CD czyli 16-bit / 44,1 kHz . Nagrania HRA normalnie używają kodowanie 24-bitowe, co pozwala na znacznie szerszy zakres dynamiki niż CD i częstotliwość próbkowania aż do 192 kHz, które jest obecnie najnowocześniejszym rozwiązaniem dla komercyjnych nagrań HRA.

Dzięki, bardziej chodziło o to jakim programem/sposobem ominąłeś sterowniki Androida ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hdcd nie chciało grać z tidala puki nie obszedłem sterowników , znaczy się grało ale nie w tym systemie procek tego nie wykrył , ale jak użyjesz karty audio usb dobrej  to powinno grać ino ja nie chciałem kabli dlatego z tym walczyłem  , i tak zagra jak najsłabszy element w układance .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...