Skocz do zawartości

alternatywne źródła dźwięku w aucie


omega7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja akurat nie lubię tego argumentu - "podczas jazdy i tak nie słychać"... bo idąc tym torem

szkoda wygłuszać drzwi, kupować coś więcej niż 9855... Szkoda kasy na F1 ;)

 

 

U Mirka z tego co wnioskuje nie ma zbędnych elementów po drodze w torze audio,

także ja bym się nie cofał o krok wstecz - do streamingu BlueTooth.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś w końcu musi zmienić się w optyka ale następne ustrojstwo ma wisieć na desce skoro telefon też może :P

Nic nie musi wisieć. Zabudowujesz na desce lub w innym wygodnym miejscu ładną stacje dokującą. Reszta - kable, konwerter asynchroniczny są już wtedy pochowane.

Potem tylko wspinasz telefon i jest git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze sprawa normalizacji przez tidala... gdzieś czytałem ze wszystko leci na jednej głośności, taki ichniejszy remaster wszystkiego, wiec jakość z tidala nie można wprost porównywać do cd

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet zgrabnie i schludnie

No ładne ale proste już mniej prosto to telefon każdy ma i za du.. nosi . A może tak zabudować na stałe :P

 

 

Zabudowujesz na desce lub w innym wygodnym miejscu ładną stacje dokującą

Wiesz co kto lubi ja mam w schowku dysk ssd plus usb szt 2 w razie co plus fon i tidale spotyfi czy cuś ale i tak najważniejsze gdzie to przetwarza Patryk ma fiio ja mam audisona a co tam jeszcze jest warte grzechu chętnie posłucham troszkę przerzuciliśmy hitów i jakoś żaden nie został .

 

 

gdzieś czytałem ze wszystko leci na jednej głośności

To się nazywa chyba normalizacja dźwięku i ma opcje off

 

 

Poza tym szkoda że h900 nie Czyta hi-res .

Może w końcu czas na zmianę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszej jakości odbiornik bt z toslinkiem i można puszczać każdy format ...

 

Cały czas to połączenie jest ulepszane i nie ma w nim omijania, usuwania ...

 

Łatwość i szybkość połączenia też jest mocna zaleta, zanim odpali się auto , system znajdzie utwór już można sluchac. Zawiasy i dziwne zjawiska są nieobecne. Odbiornik przy procku , tylko ładowanie tel do ogarnięcia ...

 

Obecnie ćwiczę w domu i różnicy między YouTube z tel czy z tv niesłyszalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hello

Wiesz co kto lubi ja mam w schowku dysk ssd plus usb szt 2 w razie co plus fon i tidale spotyfi czy cuś ale i tak najważniejsze gdzie to przetwarza Patryk ma fiio ja mam audisona a co tam jeszcze jest warte grzechu chętnie posłucham troszkę przerzuciliśmy hitów i jakoś żaden nie został

 

Tym bardziej utwierdza mnie to w przekonaniu że obrazem dla siebie słuszną drogę w wyborze "jednostki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszej jakości odbiornik bt z toslinkiem i można puszczać każdy format ...

Coraz lepsze są ale nadal nie są bezstratne aptx chyba najlepsza ale to i fon drogi i odbiornik :P

na razie jedyną metodą mam tak że puszczam hdcd i jak doleci hdcd to jest ok innej nie znam , można sprawdzić po bt .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A żeby było zabawniej w tej całej dyskusji w pogoni za jakością - robiono badania i w ślepych testach słuchacze nie potrafili rozpoznać kiedy gra CD Audio, a kiedy SACD

Ja robiłem test z hdcd i ślepo ci powiem co gra aczkolwiek co mnie się bardziej podoba to już inna kwestia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...