Skocz do zawartości

alternatywne źródła dźwięku w aucie


omega7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tidal działa bez problemu, chromecast łączy się bezpośrednio przez neta, jeśli masz go podpietego przez router i tel jest wtedy tylko do sterowania. Jako transport zbiera bardzo pochlebne opinie, powstało kilka testów, są w necie. Jako dac, nie ma się czego spodziewać, urządzenie nowe kosztuje niecałe 2 stówki.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Testy chromecasta:

Analog http://archimago.blogspot.com/2016/02/measurements-google-chromecast-audio.html?m=1

Optyk

http://archimago.blogspot.com/2016/02/measurements-google-chromecast-audio_27.html?m=1

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


chromecast łączy się bezpośrednio przez neta, jeśli masz go podpietego przez router

Spodziewam się, że na routerze problemu nie ma, pytanie czy zadziała w połączeniu z AP utworzonym na Androidzie i czy Android się odnajdzie z Chromecastem w takiej wewnętrznej sieci? W zastosowaniu "samochodowym" nie chciałbym wozić dodatkowo routera/modemu specjalnie do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie czy zadziała w połączeniu z AP utworzonym na Androidzie

Raczej nie jak tidala zapuścisz , chyba że apka tidala zobaczy to cudo nie wszystko widzi , do puszczania muzyki z fona powinno się nadać . Można zapytać wsparcie tidala nawet żwawo odpisują czy to urządzenie obsłuży np tryb offline .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie jak tidala zapuścisz , chyba że apka tidala zobaczy to cudo nie wszystko widzi , do puszczania muzyki z fona powinno się nadać . Można zapytać wsparcie tidala nawet żwawo odpisują czy to urządzenie obsłuży np tryb offline .

tryb offline dziala tylk na wewnetrznym storage w urzadzeniu(pytalem juz keidys ich supportu) ...karta micro sd lub dysk odpadaja niestety..uzywam Nexusa 7 jako jednostki w tryb offline (jak nie mam LTE aktywowanego w routerze mobilnym w aucie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Skoro o Tidal mowa mam pytanie bo używam dopiero pare dni. Mam Tidal hifi czyli stream w bezstratnym, puszczam z apki na iphone przez apple car play po kablu. Gra elegancko, to samo mogę zrobić po BT ale zastanawiam się w jakiej max jakości to idzie przrz BT? Nadal lossless?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy ile osób w ślepym teście i to podczas jazdy wykryje tą straszną degradacje po aptx że tak to odradzacie, chyba że słowo degradacja już tak strasznie brzmi że wystarczy. Na postoju może i tak i to nie na komercyjnych płytach.

Wczoraj testowałem J. Blanta z CD vs BT i różnica jest chyba tylko że wiedziałem co w danym momencie gra.

Albo są transmitery i.. Transmitery, może zamiast 99 trzeba dać 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...