Skocz do zawartości

System multimedialny do VW CC


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Okej :) nie dawałem wszędzie, bo bałem się że boczka nie dam rady założyć. To jeszcze dziś wieczorem to rozbiorę i dokleję. W środku później jeszcze raz dogrzałem i dociskałem więc jest lepiej niż na foto...tak czy inaczej ręce pokaleczone :D

Mogę dać matę nad otworem technicznym tak żeby w razie czego można było odkręcić czy koniecznie muszę przejść matą przez łączenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki za podpinanie się do tematu ale może moje pytanie jest głupie czy coś w tym stylu..a nie znam sie ni cholery na elektronice..

kupiłem zestaw dwudrożny do audi a6  /audio system hx/ . do zestawu dołączone są zwrotnice. 

pytanie - jeżeli nie planuje żadnych przeróbek , wzmacniaczy itd to czy muszę dawać te zwrotnice ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa...nie pomyślałem..

w między czasie dostałem maila od człowiek ktory choć troszkę się na tym zna /podobno/ że do średniotonowego nie potrzebuję zwrotnicy a przy wysokot. są dane oryginalnie kondensatory i tam ewentualnie można by te zwrotnice podpinać jeżeli ma się ochotę na eksperymenty..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej...drzwi zrobione, głośniki wpięte a jutro będzie podłączony wzmacniacz i wyprowadzone kable do subwoofera w bagażniku. Jeśli chodzi o suba, to w grę wchodzi u mnie jedynie coś takiego jak na fotce, że wchodzi w felgę. Czy taka obudowa ma w ogóle rację bytu i jaki głośnik 10cali wrzucić w to ewentualnie? Głębokość max 13cm. Na głośnik do wydania max 300zł (może być używka).

post-22887-0-48551400-1517476596_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...