Skocz do zawartości

System multimedialny do VW CC


Rekomendowane odpowiedzi

Tylko taki rysunek, skrzynia ma 15L. Właściwie, to jeszcze jej nie mam więc nie muszę jej kupować :D szukam po prostu rozwiązania, żeby nie zajmować przestrzeni bagażnika, ze względu na dwójkę dzieci, to jedyne rozwiązanie... chyba, że jest jakiś panent, którego nie znam?:D

post-22887-0-00478600-1517481525_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Właśnie w cc jest tak, że boczek mam wolny tylko z prawej strony a skrzynie bassera są produkowane na boczek na lewej strony, w związku z tym że jest on niesymetryczny, to nie pasuje naprzemiennie. Nawet pisałem do nich w tej kwestii czy są w stanie mi zrobić na drugą stronę ale bez odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po odpowiednim wysmarowaniu skrzyni w środku zostanie do dyspozycji jakieś 12l max 13l . A jeśli nie chcesz jej wzmacniać od środka to szkoda zachodu,standard grubość takich skrzyń u bassera to 12mm.

 

Rozumiem z tego, że jeśli nie kupię skrzyni którą pokazałem a kupię coś u bassera, to ta z bassera będzie już na dzień dobry lepsza i nie będę musiał jej smarować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj ze zrozumieniem,ta w koło co pokazałeś jest również od bassera.Grubości ścianek pytałem czy znasz ? jeśli nie to dopytaj gdyż taki ich standard to 12mm wiec tu podejrzewam taką samą grubość bez znaczenia czy w koło czy w boczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,rozumiem kompromis ale nie wiem czy cc nie ma takiej samej skrzyni jak passat b6 ? sprawdź to gdyż wtedy basser robi tą skrzynię w lewe nadkole bagażnika.

 

Ok przepraszam, na podstawie tego wywnioskowałem że te w koło z aukcji są słabe ale mam sprawdzić u bassera bo robi w nadkole i że ta będzie ok :D  dopytam o szczegóły, zaraz tam zadzwonię - dziękuję za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest najlepsza opcja. Na twoim miejscu zastanowiłbym się nad zastosowaniem wtyczki typu DEANS. Bez problemu będziesz mógł wypinać suba bez uszkadzania kabli. A do tego nie straszne im spore prądy. W modelarskie i ASG te wtyczki są bardzo popularne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok po czytaniu forum, analizach budżetu oraz wielkości myślę, że:

a) JL Audio 10w0v3-4 w dedykowanej skrzyni

b) trochę mniejszy Audio System HX-08SQ

 

Za tym drugim dodatkowo jeszcze bardziej przemawia do mnie wielkość skrzyni...wiem, że powinienem posłuchać jak gra jeden i drugi ale nie mam możliwości i czasu :( Ktoś miał doczynienia z jednym i drugim, żeby jakoś to porównać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, mam pytanie odnośnie zmiany radia RCD510 na inną stację multimedialną. Aktualnie pod RCD jest podpięty wzmacniacz i oryginalny moduł bluetooth. Czytałem na temat chi chińczyków ale tam jakość dźwięku nie powala, tu na strefie polecane były produkty GMS. Czy ktoś używa GMS AN6CV8? Czy to zagra podobnie lub lepiej od RCD? Z góry dzięki za info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładałeś ten model czy 8706?

W kwestii suba ostatecznie wylądował Excursion shx-10s4. Wszystko spoko tylko...tylna półka zaczęła wpadać w wibrację. Czym ją najlepiej potraktować? Matami, pianką? Od wewnątrz, od zewnątrz? Boje się,że jak ją zrobię zbyt szczelnie, to nie będzie słychać suba. Ktoś ma sprawdzony sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


...tylna półka zaczęła wpadać w wibrację

Zdemontuj półkę!

 

A serio -> obejrzyj jak jest mocowana i gdzie ma luzy pozwalają jej wpadać w rezonans. Obstawiam na ustabilizowanie zawiasów na wcisk, ale taki miękki w dotyku, nie sztywny. Jakieś gumowe tuleje własnej roboty lub z kawałka czegoś podobnego nałożonego na uchwyty opierające się na boczne uchwyty półki.

Pozostawisz luzy konstrukcyjne i bas będzie miał możliwość przenikania do kabiny. Nie uszczelniaj na "beton" samej półki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Zakupiłem Kenwooda DNX525 dab dedykowanego w miejsce fabrycznego radia VW CC/PASSAT B6 i B7. Z radia wychodzą kości ISO, wiadomo w VW jest FAKRA,  czy wystarczy zwykły adapter ISO -> FAKRA a radio będzie działało wraz ze sterowaniem z kierownicy? Czy muszę dokupić adapter sterowania? Jeśli potrzebny jest adapter do sterowania to jakiś konkretny? Czy wszystko jedno jakieś firmy wezmę? :)

 

Rozumiem, że kupując adapter (taki jak na zdjęciu do sterowania z kierownicy), adaptera ISO - Fakra już nie potrzebuję?

post-22887-0-33347300-1518632936_thumb.jpg

 

 

Na stronie Kenwooda jest dopisek, że ten model współpracuje z multifunkcyjną kierownicą - tylko czy przez dodatkowy adapter czy jako, że jest to radio dedykowane, to ma już to w sobie?

http://www.kenwood-electronics.co.uk/car/oem/seat/DNX525DAB/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...