Skocz do zawartości

Komputery, komputery - wątek ogólny...


dawid-ss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 643
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak nie ma serwisu HP?

To co z produktami na GW?

Sony też nie ma w Pl a gdy padł neetbook 10" miałem w 3 dni wymieniona płytę główną w systemie "door to door". W tym czasie odbył podróż do Frankfurtu n/M z tego co pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


o co chodzi z serwisem ? Bo chyba gorszy jak Pentagram to nie jest, a i z nim sobie poradziłem.

 

nie ma jako takiego jednego centralnego serwisu od notebooków tak jak to jest choćby w przypadku ASUS-a, co innego jeśli chodzi o drukarki jeśli dobrze pamiętam.

 

 

 


W PL nie ma, jest bodaj w Czechach

 

to akurat serwis ACER-a :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


- brak dodatkowej grafiki w tej cenie i tylko Intel HD

To akurat uważam za wielki plus. Grafiki intela może nie są demonami wydajności, ale przynajmniej nie grzeją się tak jak nvidia, czy radki. Co jak już wspomniano w tym temacie powoduje rozklejenie czipsetu i tzw rebaling za 300.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PL nie ma, jest bodaj w Czechach, ale jeszcze nigdy nie slyszalem o przypadku uznania gwarancji, zawsze cos se wynajda zeby udupic klienta na spory hajs :)

 

E tam Fubu ;) Zapytaj JD co zrobili z jego laptopem HP ... Wylał do środka 0,5 L złotego trunku ;) , wylał , wysechł i wysłał na gwarancji ... Przeprosili wymienili i po sprawie ! Tylko to był laptop z najwyższej serii , a sam się przekonałem że zupełnie inaczej traktują klienta np w Dellu , mam XPS'a L702X i Latitude E7440 i z mojej winy złamałem mocowanie w Xps'ie i wyrwałem wtyczke z gniazdem w E7440 , w obu przypadkach przyjechał gosciu i wymienił mi wszystko za free na miejscu u mnie w chacie (NBD) , kolega miał jakąś niższą serie i 2 razy olali już go mimo że mu się należy wymiana jak psu buda ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


To akurat uważam za wielki plus. Grafiki intela może nie są demonami wydajności, ale przynajmniej nie grzeją się tak jak nvidia, czy radki. Co jak już wspomniano w tym temacie powoduje rozklejenie czipsetu i tzw rebaling za 300.

 

plus że za kastrata wartego max. 1300 zł płacisz tyle ? ja podziękuję, do tego magia już poprawionego optimusa jest taka , że jak nie potrzeba to chodzi Intel, z resztą da się go włączyć na stałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

 

Potrzebuję porady dotyczącej wykorzystania kamerki. Nie jestem w tym aspekcie na bieżąco.

 

Jest taki sobie automat:

http://zako-gdansk.pl/img/automat.jpg

 

Czynny jest w czasie zamknięcia lokalu - czyli od 18 do 10 w tygodniu oraz od 14 w sobotę do 10 w poniedziałek.

Jakieś jełopy blokują ostatnio wrzutnik monet. W sumie najgorszym efektem jest to, że wędkarze nie mogą kupić tego co chcą tuż przed wyprawą na czym cierpi opinia lokalu.

 

Chciałbym zamontować w środku kamerkę nakierowaną na wrzutnik.

 

Jak to wykonać?

W środku jest temperatura w granicach 4stopni. Najbliższy komp ok 40m i to piętro niżej. 

Nie musi być podłączona do internetu. Bardziej zależy na nagrywaniu obrazu. 

Pewnie lepiej byłoby podłączyć na kablu, ale czy bezprzewodowo też dałoby radę?

 

Jak w praktyce to wykonać?

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na yt są filmiki z poszczególnych kamerek jako testy , ba czasem nawet na aukcji jest od razu link do filmiku . Co do samej kamerki to mieliśmy tu jakiś temat o takich rejestratorach .

 

PS; niektóre nawet akumulatorki swoje mają i nie trzeba zasilania ciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/kamera-easycam-wewnetrzna-monitoring-cctv-6892-i4338112479.html

i

http://allegro.pl/konwerter-kenik-katowy-do-skretki-utp-5580-i4319572625.html

to przykładowe linki

pierwszy konwerter dajesz przy kamerze 

obraz leci po jednej parze  skrętki druga para zasila kamerę 

drugi konwerter przy rejestratorze

jak chcesz nagrywać na kompa to karta  DVR 

pc ciągle pod napięciem to generuje rachunki za prąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


czytałem, że youtube zaniża często jakość obrazu

 

Czyli jak na youtube ujrzysz że taka jakość danego filmiku z danej kamerki Ci wystarczy to w rzeczywistości będzie tylko lepiej  :wink:

 

 

Ja kupiłbym najtańszą (ok 50zł  nazywają ją HD cośtam) , zamontował i jak już namierzysz debili lub niestety jakość nagrania będzie niezadowalająca, to opchniesz ją jako "niechciany prezent " za 35zł  :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


50zł?

 

Na szybko znalazłem np . http://allegro.pl/kamera-kamerka-samochodowa-lcd-rejestrator-jazdy-i4305344742.html   KAMERKA SAMOCHODOWA LCD REJESTRATOR JAZDY  ale bywają taniej (wspomniane 50zł +paka) 

 

Tu masz  filmiki z takiej kamerki  > https://www.youtube.com/results?search_query=hd+dvr 

 

HD na bank to nie jest ale może pomóc dzielnicowemu w przekonaniu gagatka że koleś z filmu jest łudząco podobny do jego odbicia w lustrze ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...