Skocz do zawartości

Audi A3 8P by dejson


dejson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny ten temat, do niedzielnej kawy...  :hyhy:

 

Powodzenia w dopieszczaniu systemu na tej "degradującej" sygnał 700ce. :)

 

Swoją drogą jedyne auto, z tych , które dane mi było posłuchać na 9965 i naprawdę grało bez zająknięcia to Avensis Disastera robiony przez Maxtz i strojony przez Lklukasza, mówię tu o ogólnym odbiorze , jako przyjemnym w odsłuchu i poukładanym. Ale tam poszła masa roboczo h na strojenie i drugie"baby F1"  jak nie lepiej w elementy zwrotnicy, więc nie wiem czy to żródło jako takie, jest aż tak górujące nad "zwykłym" sprawdzonym 700/701 plus DVA.

 

Osobna kwestia co kto potrafi wyciągnąć z posiadanego żródła strojeniowo.  Ale to temat morze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 550
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


Swoją drogą jedyne auto, z tych , które dane mi było posłuchać na 9965 i naprawdę grało bez zająknięcia to Avensis Disastera robiony przez Maxtz i strojony przez Lklukasza, mówię tu o ogólnym odbiorze , jako przyjemnym w odsłuchu i poukładanym. Ale tam poszła masa roboczo h na strojenie i drugie"baby F1" jak nie lepiej w elementy zwrotnicy, więc nie wiem czy to żródło jako takie, jest aż tak górujące nad "zwykłym" sprawdzonym 700/701 plus DVA.

 

A ja pisząc o 700 i zawodniczych autach miałem na myśli pojazdy takie jak Twój czy Mirka w danym czasie .

Jak dobrze pamiętam to ew elementy pasywne ( jak były ) nie przekraczały 100 zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pisząc o 700 i zawodniczych autach miałem na myśli pojazdy takie jak Twój czy Mirka w danym czasie .

Jak dobrze pamiętam to ew elementy pasywne ( jak były ) nie przekraczały 100 zł .

 

Teraz to w pewnych regionach kraju,  bez "dziwinć sety" to nawet na spota nie wypada jechać...  :wink:  A gdzie tam jeszcze poddać auto ocenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to w pewnych regionach kraju,  bez "dziwinć sety" to nawet na spota nie wypada jechać...  :wink:  A gdzie tam jeszcze poddać auto ocenie.

 

Trzeba mieć cały system 3 way alpine baby...

Wszyscy tylko potrafią hejtowac i nic więcej

naprawdę powiem jedno na koniec nie warto się niczym dzielić i pokazywać proszę państwa bo obojętnie co nie zrobisz pokażesz powiesz to źle i ciągły atak i hejtowanie i pokazywanie jęden przed drugiego każdy po nad każdym

tak tu od jakiegoś dłuższego czasu wygląda podejście na forum do ludzi... Tzw znieczulica, nie wiem skąd taka nienawiść podejscie i ta nie zyczliwosc przekracza wszelkie granice i komentowanie na lewo prawo Boże ludzie myślicie że każdy ma worek pieniędzy na audio i te wszystkie sprzęty high end są ciągle codziennie w sprzedaży JAK tv hd 4k w saturnie? Jak by tak było to każdy lub większość z was by zapomniała o istnienie tego forum i biła się jedna z drugą gdzie takie sam sprzęt WsZystko to samo w jakim aucie gra. Więcej ludzie pokory WPIERW do samego siebie a później ttrochę wyrozumiałość dla innych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znieczulica to bejt?popros suflera o wytłumaczenie co jest co. Nikt nie pije o kasę tylko o cukrownię tak ze aż mdli. Co do kasy to sam piszesz ze będzie drozej. To hipokryzja. Wyszukasz sam w wikipedii? Oczywiście Twój post bez sensu składu i podstaw pisowni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem o kruszyć kopie .

Jak ktoś zalozy 700 to z poziomu wiekszości tych instalacji jest na tyle roboty do ogarnięcia , ze moze jej wystarczyć na 2 lata i nadal ten procek ( czy tez inny sprzęt ) nie będzie ograniczeniem dla ich rozwoju .

Dwie osoby dysponując tym samym zestawem sprzętowym zbuduje zupełnie różne systemy , prezentując dźwięk różniący się o klasę czy dwie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Jak ktoś zalozy 700 to z poziomu wiekszości tych instalacji jest na tyle roboty do ogarnięcia , ze moze jej wystarczyć na 2 lata i nadal ten procek ( czy tez inny sprzęt ) nie będzie ograniczeniem dla ich rozwoju .

Dokladnie tak jest w moim przypadku, i nadal nie zamierzam zmieniac procka (701)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek , Józek Dajmy spokój szkoda naprawdę wdawania się w głupie dyskusję my wiemy swoje i swoje słyszymy.

szkoda nerwów i klawiatury na takie głupie dyskusje Kolega Bejs musi pokazać swoje Ego swoje Ja więc niech sobie Popisze mnie to nie rusza ani ... ja już swoje powyżej napisałem .... co chciałem powiedzieć powiedziałem . i tyle w tym Temacie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znieczulica to bejt?popros suflera o wytłumaczenie co jest co. Nikt nie pije o kasę tylko o cukrownię tak ze aż mdli. Co do kasy to sam piszesz ze będzie drozej. To hipokryzja. Wyszukasz sam w wikipedii? Oczywiście Twój post bez sensu składu i podstaw pisowni.

Zanim wytkniesz komuś coś takiego, sprawdź swój żałosny post (ortografia, znaki interpunkcyjne, błędy.....). A Ty  piszesz o hipokryzji.

I jeszcze jedno (będziesz wiedział na przyszłość- nie zbłaźnisz się ponownie)- sufler nie tłumaczy tylko podpowiada. Sam podstaw nie masz a innych się czepiasz. Pokaż, co Ty masz zrobione.

 

Takie małe OT, bo jak nie macie się do czego przyczepić, to czepiacie się  byle czego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim wytkniesz komuś coś takiego, sprawdź swój żałosny post (ortografia, znaki interpunkcyjne, błędy.....). A Ty  piszesz o hipokryzji.

I jeszcze jedno (będziesz wiedział na przyszłość- nie zbłaźnisz się ponownie)- sufler nie tłumaczy tylko podpowiada. Sam podstaw nie masz a innych się czepiasz. Pokaż, co Ty masz zrobione.

 

Takie małe OT, bo jak nie macie się do czego przyczepić, to czepiacie się do niczego.

 

X2

Brawo brawo brawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że kolega bejs już dostatecznie pokazał swoje ego i na tym zakończmy tą głupia i bez sensowną dyskusję... No i smiecenia mi w temacie pustymi komentarzami naprawdę nie ma czym imponować kolego bejs czekam z niecierpliwością na twoją instalację w dziale i na pikniku zobaczenia twojej zawodowej instalacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Mirek , Józek Dajmy spokój szkoda naprawdę wdawania się w głupie dyskusję my wiemy swoje i swoje słyszymy.

 

Trochę pokory również życzę, bo z tej trójki, to Ty, nic Ci nie ujmując, ale chyba jesteś trochę tak "przypadkowo" w tym towarzystwie, a zabrzmiało to tak, jakbyś był bdb Kolegą p. Józefa Wężowskiego. Również do zobaczenia na Pikniku, nie ma tu zazdrości, hejtu z mojej strony, bo tutaj nie interesuje mnie jak gra, nie usłyszę tego przez YT, tylko o samo podejście i styl Twoich wypowiedzi w postach. :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirku nie jestem osobą zazdrosną, zawistną czy po prostu jebniętą by czepiać się kogokolwiek o byle gówno. Zwyczajnie wisi mi to, niech się chłopaki bawią CA, robią to za swoją kasę nie za moją.

Nie przeszkadzają mi orty czy inne błędy składniowe w postach jeśli post jest zrozumiały. 

Moja instalka na forum nie jest aktualizowana pomimo, że jest na innym etapie gdyż nie interesuje mnie klepanie po plecach czy podniecanie się co tam w aucie siedzi.

Sam doszedłem psychicznie do tego, że nie warto zmieniać kloców na lepsze bo to do niczego nie prowadzi. Posłuchałem wielu aut ze sprzętem dużo tańszym niż mój i ograniczenia w wielu przypadkach nie są po stronie sprzętu, a w samej instalacji i strojeniu.

Ja także nie jestem polonistą, a informatykiem i doradcą rolniczym.     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Sam doszedłem psychicznie do tego, że nie warto zmieniać kloców na lepsze bo to do niczego nie prowadzi. Posłuchałem wielu aut ze sprzętem dużo tańszym niż mój i ograniczenia w wielu przypadkach nie są po stronie sprzętu, a w samej instalacji i strojeniu.

Z tym się zgodzę , zawsze można lepiej , nigdy nie mamy wykorzystane 100% możliwości ale do tego zmierzamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym się zgodzę , zawsze można lepiej , nigdy nie mamy wykorzystane 100% możliwości ale do tego zmierzamy :)

dokładnie... Każdy robi taki system jaki mu leży na duszy i podoba mu sie granie

A potem zaczyna go pielęgnować i powoli dopiesczac i stroic krok po kroku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten temat, do niedzielnej kawy...  :hyhy:

 

Powodzenia w dopieszczaniu systemu na tej "degradującej" sygnał 700ce. :)

 

Swoją drogą jedyne auto, z tych , które dane mi było posłuchać na 9965 i naprawdę grało bez zająknięcia to Avensis Disastera robiony przez Maxtz i strojony przez Lklukasza, mówię tu o ogólnym odbiorze , jako przyjemnym w odsłuchu i poukładanym. Ale tam poszła masa roboczo h na strojenie i drugie"baby F1"  jak nie lepiej w elementy zwrotnicy, więc nie wiem czy to żródło jako takie, jest aż tak górujące nad "zwykłym" sprawdzonym 700/701 plus DVA.

 

Osobna kwestia co kto potrafi wyciągnąć z posiadanego żródła strojeniowo.  Ale to temat morze...

Zapomniałeś dodać, że tam chyba jeszcze był nietuzinkowy napęd i nietuzinkowe przetworniki elektroakustyczne...  :hyhy:  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...