Skocz do zawartości

Samochody i co zrobiłeś dla swojego samochodu ...


dan124
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Altek większy to i aku doczekał wymiany. Zamontowany AGM ZAP 95Ah. Zobaczymy co to warte :-) aaa i szyba czołowa wymieniona żeby dowód odzyskać :)

Też mam AGM od Zapa, też 95ah - warte, jedyne o czym należy pamiętać, to żeby zimą wydojonego do końca nie odpalać z kabli bo cela klęknie - przyjmują na gwarancji i dają nowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W ogole zima trza o niego dbac bo latwo zajezdzic. Moj (bylem tego nieswiadom) zaczal niedomagac juz drugiej zimy. Dzis juz nie wchodze w AGM - za leniwy jestem. Sa bardzo wrazliwe na niedoladowanie, a ze standardowo maja wyzsze napiecie niz konstelacja ladujaca w aucie to sa wlasciwie non stop na to narazone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota wolna to się trochę pogrzebało przy aucie. Na pierwszy ogień, zabezpieczenie antykorozyjne progów. Potem tylne nadkola wyczyszczone i zabezpieczone. Zmiana butów na zimowe Fuldy :) Przy okazji wyczyszczone i pomalowane bębny z tyłu. Na nowo położone przewody do wzmacniacza, tym razem już bez pająków :) Trochę się porobiło przy aucie, ale w końcu chwila wolnego, gorąca herbatka i lektura forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś umyłem brudasa i zdjąłem siłowniki od klapy - masakra z tragedią, pół dnia zmarnowane żeby zdjąć siłowniki bo w normalnym aucie zdejmuje się 2 zapinki i w 5min mamy zdjęte 2 siłowniki a tu nieeeee bo po co, trzeba zdjąć całą podsufitkę bo siłowniki schowane są w dachu i zawleczki są ukryte pod podsufitką:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myśle od 2 tygodni co i jak mojej "bestii" zrobię za tydzień na wolnym :) więc codziennie intensywnie robie coś dla swojej bryczki tyle że na odległość :rotfl:

 

A będzie tego troszkę :hyhy: przebudowa zabudowy, nowa instalka na 50mm2 :hyhy: troche biżuterii w postaci rozetek, klem, peszelków i innych gadzecików i powoli wymiana grajków :hurra:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...