Skocz do zawartości

Samochody i co zrobiłeś dla swojego samochodu ...


dan124
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 


Jak szedłem rano do pracy, spojrzałem przez ramię czy jeszcze go korozja do reszty nie zjadła.

 

:zdrowko:

Mam tak samo! I jak z pracy wracam to obejrzę czasami czym znowu życie pokarało moje auteczko:-) Bo do roboty i  z powrotem autobusikiem bo mam z pod chaty pod samą firmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


Też zainwestowałem w wycieraczki.

 

Jak znam życie i Twoją niechęć do inwestycji w aucie to trafiło na te po 8 zika z Tesco... :chytry:

 

 

 


Jakie wycieraczki polecacie? Moje są już na wykończeniu i pasowałoby coś kupić na jesień/zimę.

 

Także chętnie się dowiem , zawsze wychodziłem z założenia ,że zimą jak pada czy ciągle ciemno to nie będę 20 zł żałował na wycieraczki bo im więcej widzę tym bezpieczniej jadę... Kupiłem już Hella, Bosch, Valeo i powiem Wam tak, nigdy więcej nie wrócę do żadnej z tych firm, g... jakich mało, Bosch po 2 tyg zaczął mi rozmazywać a Valeo sparciało i piszczało już na wiosnę... Więc chętnie dowiem się co brać aby robiło robotę. :wsciekly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie wycieraczki polecacie? Moje są już na wykończeniu i pasowałoby coś kupić na jesień/zimę.

ostatnio zainwestowałem 30zł w polskie motgumy (zwyklaki ze spojlerem, nie te bezprzegubowe) - wcześniej jeździełm na bosch'u - jak dla mnie nie ma różnicy, motgumy dają rady.

 

Żeby nie było OT - zatankowałem gazu pod kurek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doładowałem AGM'a  :D  A jutro idzie wąż od wspomagania do wymiany, paradoksalnie wymiana nowego na używany. Bo jak się potwierdziły moje przypuszczenia, przewód w VAG'ach nie jest zwykłym przewodem hydrauliki siłowej , i po zakuciu nowego na oczkach , nie chciał się odpowietrzyć układ przez 4 dni , a w ogóle to cały czas pompa wyje - a nie wyła  (ale wielki Pan inżynier z ponoć z 20 letnim stażem mechaniki siłowej powiedział że wie co robi) :zabawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...