Skocz do zawartości

Samochody i co zrobiłeś dla swojego samochodu ...


dan124
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Truck ja tylko podałem odpowiedz do czego mozna użyć G101 a ma rożne zastosowanie a tak wogole to mało znany środek w PL. Znam i mam zymöl to małe pudełko "glasur" z fotki kosztuje 500pln to technologia używana przy zabezpieczeniach firmy porsche.

post-3759-0-33167300-1383211615_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Zobaczcie to

 

Ten pierwszy Berlingo... typowy Irol, nie wiem dlaczego i w UK i w Irlandii, ludzie jakoś słabo dbają o auta, kumpel tam mieszkający, nie raz spotkał się z obrazkiem typu....

Podjeżdża najnowsza Ska lub Range Rover, wychodzi rolnik w gumowcach w g... otwiera bagażnik a tam na welurach zdechła owca jadąca do utylizacji (autentyk! :rotfl: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truck powiem ci dlaczego tak jest bo tu auta sa mega tanie i ludzie maja prace za dobry chajc i stać ich wiec nie dbają a poza tym angole i Irlandczycy to brudasy nie tylko brudzą w autach ale i w domach.

X2

 

Taki sprzątania się nie tyka, po to są(w ich mniemaniu), firmy sprzątające i valetingowe, a nie oni sami :wink: Raz w tygodni wpada pani od kurzy,a raz na 3 miechy zgnojony samochód jedzie na full valet :mur1: Leniwce.

 

A tego cheeroki gdy pokazałem dziewczynie wczoraj, było :szok: Jak byłem u Przemcia, on stosował własnie piankę aktywną etc, wspomniałem o tym marcie, 0 zainteresowania. Natomiast teraz, pyta się dlaczego sam nie mam pianownicy etc :krzeslem:

:rotfl:

 

W każdym razie lubię te tematy, 'przed' i 'po'  :wink: A im większy brudas, tym większe wow.

 

Mi bardzo miło czytało się ten temat o woskowaniu, a także jest fajnie wyjaśnione dlaczego lepiej kupić lepszy wosk.

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=8170

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystawiłem na sprzedaż :D

 

Co prawda nie moje, ale kasa z niego pójdzie na zakup jakiejś osobówki :)

 

http://tablica.pl/oferta/

Przy okazji. 

 

Tablica to chyba teraz popularne miejsce co nie? Allegro jakoś nie lubię...

Zobaczymy jak pójdzie, potem najwyżej na anonse i inne portale.

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...