Skocz do zawartości

Samochody i co zrobiłeś dla swojego samochodu ...


dan124
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zgaduję, że chodzi o punkt 14? Jeśli tak to przepraszam. Zapomniałem.

Ok, nstępnym razem się poprawię, choć przyznaję trochę dziwny ten punkt, ale nie dyskutuję z regulaminem i zasadami tutaj panującymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano mam na voltmiarze aż 11,5

nie ciekawie jak będzie poniżej -10 to problem z odpaleniem szykuje sie wymiana bakterii :rotfl:

 

jak na razie u mnie 12.5V z rana

zatankowane Vervy ,dolane płynu do sprysków co 2 dzień trzeba bo zbiornik strasznie mały niecałe 2l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do diesla jako naprawde dobry dodatek polecam Diesel Spulung Liqui Molly - preparat na ktorym napisane jest ze czysci i smaruje pompy i wtryskiwcze w silnikach diesla, jest to równeiz uszlachetniacz paliwa, warto wlac niewielka ilosc do paliwka, w duzym stezenu stosowany jest do czyszczenia wtryskiwaczy i działa jak należy, paru kolegów w JTD dało radę a i u innych parametry pompek w Vw wróciły do normy. Nie jest to syf w stylu stp, który zostawia bałagan między innymi w filtrze paliwa, ale delikatny srodek i skuteczny, koszt ok 45-60zł w zależnsci gdzie - http://www.autochemia24.pl/product-pol-1121-Liqui-Moly-Diesel-Spulung-czysci-wtryski-diesla-0-5L.html. Ja stosuje paru znajomych i to w autach znacznie lepszych niż moje i nie narzeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dykta przed chłodnica ,wszystko jest sprawne tylko ten motor potrzebuje dużo kilometrów żeby ruszyć wskazówką od temp.

A to cokolwiek daje jeśli duży obieg jest faktycznie zamknięty do 90 stopni przez termostat?

 

Co do akumulatorów to zróbcie recond.

 

Odświeżyłem pare mas, styków, zostało tylko klemy i aku czyścikiem machnąć. Patrząc na kable prądowe to czas THE BIG THREE zrobić :D

Nowa masa od obrotomierza do budy, niestety czujnik temperatury zewn. wskazuje -38, a nie mam odpowiedniego termistora żeby to zrobić dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ten ukrainiec Westa tak szybko padł?


Nie właśnie w Audi jak przyjechało z jakimś gównem, teraz wsadziłem właśnie Westę i jest wszystko ok :)
Westa została mi ze starego samochodu moich rodziców mama jezdziła bez oleju i Safranka poszła się...
Używana była 2 tyg pozniej stała w garażu tak że mozna powiedzieć nówka :)

 

 


pfffff gaz to ja mam w podłodze nie w bagazniku...teraz to żeś przesadziłeś


A przepraszam jaki samochód ostatnio kupiłeś z gazem? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...