Skocz do zawartości

Samochody i co zrobiłeś dla swojego samochodu ...


dan124
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ładne felgi  :wink:

Dzięki, w zeszłym roku je kupiłem .

No ale że co dostawczy na feli nie przyciąga uwagi kupca ? Fajna fela zawsze robi robotę nawet w dostawczaku 

Ładnie się prezentuje na tej feldze. Zgadzam sie że felga ładna robi wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dziś alero postawiłem na letnich kopytach, przy okazji mycie i wosk na mokro + małe ordnung w środku

 

Caliber musi zaczekać na dostawę letnich laczków, bo rozmiar 215/60/17 idzie zwalić z nóg. Niby oryginały mają jeszcze 5mm, ale też i 6ty rok im leci i czas na zmianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tam warto kupic jakis gruz za 200zeby poszedl... Jarek felga felga ale wieslampe widzial kazdy hehe

Hmmm, przy zakupie dostawczaka typowo pod robotę patrzylibyście czy ma jakieś krzywe alu czy kołpaki? Nie brałem tego pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powaga? O żesz Ty. Oczy na świat mi otworzyłeś.

 

Według mnie jest ta granica w przypadku blaszaka, który nie ma być reprezentacyjny. Skoro jest golas, nie ma elektryki ani nawet centralnego to jak dorzucę gówniane alu to będzie różnica? No cóż... bez przesady. Ale kto wie, skoro kupujecie auto dla alu a nie dla stanu to może trzeba będzie jakiś aluzłom kupić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie dziś, ale przed weekendem - zmienione zaciski tył na poliftowe + klocki poliftowe oryginalne Boscha = po 2 latach w końcu odzyskałem ręczny  :hyhy:

Regeneracja starych zacisków pomagała na tydzień-dwa i znów się zapiekały, także służbowy młotek był zawsze w bagażniku i jak ktoś zaciągnął z rozpędu to trzeba było odbijać...

A teraz w weekend wsiadam w auto po nocy i kurde jakaś dziwna kontrolka mi się pali, dopiero po chwili załapałem że to przecież ręczny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...