Skocz do zawartości

Samochody i co zrobiłeś dla swojego samochodu ...


dan124
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Grarki Marku, grande robota ;)

Cały płock się za polerowanie bierze, tylko czekam na posta maxtz i bedzie cała paczka PolerTeam.

 

By nie było OT, samochod odkurzony i splakoway matPlakiem :)

Dokupiłem troszke detalingowego ustrojstaa, wiecej mf od AG, Aqua wosk(AG), tar and glue remover(AG).

 

Nie dałem rady potestować ich bo cały weekend padało :(

Może ten weekend :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygotowanie do sezony ogarnięte klapki progów polakierowane i na aucie :D Felaszki z gwintem też :) Dokładka od cupry ogarnięta więc mogę zaczynać sezon. Trochę lepszy spas by się przydał ale to z czasem :) Fotki wrzucę później bo zalatany jestem i muszę je zrobić w ogóle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Umyty, wypolerowany, zmienione koła na letnie (3 maja :D), odkurzony, wysprzątany, nablyszczony, ogarniete ognisko przyszłej rdzy (jedno :)), umyte szyby, odświeżone nawiewy, zatankowany, ustawiona zbieżność, zamontowany nowy tłumik, polerka lamp w poniedziałek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Młodsza, zgrabniejsza , szybsza, bardziej pewna świata bo chadza na czworaka, podatna na mody, pewniejsza w szybkich zmianach decyzji, ale i więciej ma zagatkowych fochów ,dużo bardziej kosztowniejsza, twardsza, zupełnie jak nowa młodsza kobieta :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja teraz mogę napisać o aucie co zrobiłem (wcześniej tylko o polerkach pisałem :wink: ) nowy nabytek przyjechał z Belgii dla żony Audi A3 1.8 5V 125KM 2000r autko po delikatnej szybkiej polerce nie było czasu na więcej bo auto kupiłem w ciągu tygodnia zupełny spontan a potem musiałem wyjechać:

 

http://images65.fotosik.pl/942/ed76aa1b3015c14cmed.jpg

 

http://images61.fotosik.pl/940/842b79254fcc955emed.jpg

 

 

Co do wymian to: cały rozrząd napinacze, pompa wody itd, olej w silniku+filtr wiadomo, olej w skrzyni, filtr kabinowy, świece, filtr paliwa, płyn hamulcowy czyli to co zawsze wymieniam w aucie po kupnie. Z racji tego że auto jeździło w Belgii nie musiałem nic wymieniać w zawieszeniu sprawdziłem w stacji diagnostycznej i wszystko w super stanie tak samo i hamulce. Oczywiście jako że ja zawsze lubię zmieniać coś w aucie to poszły już led-y do środka podświetlenie z podsufitki, tylne żarówki też wskoczyły led i podświetlenie tablicy oraz radio weszło Kenwood XXV-01D narazie to tyle teraz szukam Ładnych felg 16"-17" i z przodu pójdą ksenony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...