Skocz do zawartości

Samochody i co zrobiłeś dla swojego samochodu ...


dan124
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zakładaj chinoli jak chciałeś xenony było poszukać w ori wyposażeniu a jedyna opcja to dołożenie oryginałów

 

w ex Tigrze żonie zamontowałem lampy Sonar Angel Eyes i dorzucilem te niby chinole chociaż nie wiem jakiej żarniki były produkcji (5000K) ale powiem że świeciły super jeśli nie znajdę ori to będę zmuszony wrzucić Sonar ponownie + 5000K bo te oryginalne H4 światła to dla mnie nie świecą :) po kilku latach z 5000K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

fajne felki

 

Jakby je zobaczył poprzedni właściciel *, a w szczególności te "rysy" na rancie to chyba by na zawał zjechał  :hyhy:  Co do spinki, to Emil wie doskonale jak może wyglądać "umyte" Audi* więc moją "uwagę" właściwie odbierze  :wink:

 

 

*autko Gracjana > http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=9488

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A co do mycia samochodu ja mam co do roboty a nie siedzieć 24/7 przy samochodzie i latać z wacikiem do czyszczenia dla mnie to chore

 

:super:   :zdrowko:

 

 

 

 

ja to samo robię na samoobsługowej myjni :wink:  Z tym że kosztuje mnie to osiem zeta i mam kilka(dziesiąt) godzin w zapasie. Na przykład na spacer z dziewczyną lub/i z psem albo na obiad ze znajomymi. Przynajmniej mam po tym jakieś wspomnienia i nie będę wnuczętom opowiadał jaki to dziadek miał kiedyś czysty samochód :hyhy: ... Swoją drogą, ale ludzie z tamtego forum muszą nienawidzić gołębi :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla swojego auta dzisiaj zrobiłem to , że go naprawiłem ;) Rozwaliło przewód doprowadzający od filtra powietrza, dodatkowo wywalając przewód od parownika. Samochód w środku miasta zgasł, dopiero na benzynie doprowadzony na parking ;) A dla drugiego auta zrobiłem to że je kupiłem , ma już prawie tydzień ;) 1.6 101KM z 98r ;)

 

 

 

 

post-9621-0-39377400-1399653636_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej czego nienawidzę to brudnego auta :wsciekly: jak czasem widzę jak mają w środku to u mnie w śmietniku jest czyściej jak można takim autem jeździć. Niektórzy nigdy nie zrozumieją auto detailingu jeśli nigdy tego nie posmakowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jednego klienta , robiłem mu lpg w 2 autach , i to były jedyne auta kiedy zakładałem pokrowiec warsztatowy na fotel na lewą stronę. Syf z gilem.

 

Maniek860824 , fakt też tak myślę i też tak mam , ale podejście po włożeniu 500 czy 1000 godzin pracy jest jeszcze inne. Inne do tego stopnia że klient na auto jest, kase ma, a ja się cały czas zastanawiam czy dobrze robię, czy czasem nie powinienem wstawić jej do blaszaka przykrywając kocem . . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Kepke niektorzy maja zycie na inne zajecie a nie sprzatanie 24/7 to srodek lokomocji a nie salon w domu :)

 

kupisz auto młody za własne dziengi to pogadim ... wtedy będziesz podchodzić do tego zupełnie inaczej, gwarantuję ... już nie mówię o każdej obcierce parkingowej nie z Twojej winy ... to dopiero nóż się wtedy otwiera w kieszeni ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupisz auto młody za własne dziengi to pogadim ... wtedy będziesz podchodzić do tego zupełnie inaczej, gwarantuję ... już nie mówię o każdej obcierce parkingowej nie z Twojej winy ... to dopiero nóż się wtedy otwiera w kieszeni ...

 

Niekoniecznie, kwestia podejścia do rzeczy materialnych... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejście do rzeczy materialnych kształtuje czy za młodu dostał na tacy, czy na wszystko musiał zapracować. Im młodsze pokolenie, tym bardziej ma wywalone na szacunek do rzeczy materialnych, bo czasy lepsze i tata kupił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejście do rzeczy materialnych kształtuje czy za młodu dostał na tacy, czy na wszystko musiał zapracować. Im młodsze pokolenie, tym bardziej ma wywalone na szacunek do rzeczy materialnych, bo czasy lepsze i tata kupił.

 

nie uogólniałbym ale są tacy  :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj posiedziałem przy samochodzie i jutro też trzeba.Nikt mi na niego nie dał kasy i staram się zadbać o niego ale to co goście od tego detailingu wyprawiają to jestem w szoku.Brakło by mi życia na taką opiekę nad autem.Kupno tych specyfików wszystkich to chyba nieźle kasy trzeba wydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiat chyba za dużo chemii dostal na te siedzenia bo aż im kolor zszedł :)

Trzeba z nim uważać.Ale i tak w tak starym samochodzie lakier się trzyma a w moim pasku pocynk z pod spodu lakieru odłazi,porażka.Weź tu dbaj o takie auto :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...