Skocz do zawartości

Samochody i co zrobiłeś dla swojego samochodu ...


dan124
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A ja zakupiłem w końcu folii pseudocarbon trochę co by piękne czarno-szaro-bure plastiki urozmaicić ;)

 

Tak przy okazji, bo już cierpliwość tracę... ma ktoś w okolicy jakąś dużą szrociarnię/składowisko aut na części? Potrzebuje kompletnej tapicerki do Xantii bez durnych alcantarowych wstawek, byle w ładnym stanie... już nawet przesyłkę przeboleję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniony łącznik stabilizatora i swożeń oraz nieoczekiwanie pęknięty  przewód hamulcowy :kwasny: . Choć i plusy dzisiejszego dnia też się znajdą- udało mi się przekonać pana policjanta żeby nie dawał mi 5pkt i 200zł za rozmowe przez komórkę!! :hurra: :hurra:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniony łącznik stabilizatora i swożeń oraz nieoczekiwanie pęknięty  przewód hamulcowy :kwasny: . Choć i plusy dzisiejszego dnia też się znajdą- udało mi się przekonać pana policjanta żeby nie dawał mi 5pkt i 200zł za rozmowe przez komórkę!! :hurra: :hurra:

Ja bym Ci nie odpuscił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę ze to koniec prac nad astra i mogę się wreszcie zając muzyką w nim , asterix otrzymał : odbudowa podłogi , nowe reperaturki tył i wlew paliwa , konserwacja podłogi , rozrząd , uszczelniacze na zaworach , olej w silniku i skrzyni ,nowy rozrusznik , okablowanie silnika 35mm2 , wszystkie amortyzatory i sprężyny , kilka tulejek w przednich wahaczach , łączniki stabilizatora , szczeki z tylu i linka ręcznego . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ja bym Ci nie odpuscił.

To już Twoja sprawa!!! Ja się tam cieszę.

PS. nie mierz wszystkich jednakową miarą-chciał bym, żeby chociaż połowa kierowców rozmawiała przez telefon bez słuchawek tyle co ja rozmawiam-to by nawet głupiego przepisu nie wymyślili i mieli pusto w kieszeniach, zreszta co się będe tłumaczył...

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...