Skocz do zawartości

Samochody i co zrobiłeś dla swojego samochodu ...


dan124
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No i poleciał calutki przedni zawias (+ układ kierownika) w beemce.

 

Co prawda w odstępie czasowym (ani ja, ani mój specmajster nigdy nie mieliśmy czasu, żeby wszystko ogarnąć za jednym podejściem, tylko raz to, raz tamto), ale przód cacy.

 

Standardowo olej, filtry i płyn.

 

Plus jakieś pierdoły- czujnik temp od klimy, czy coś tam, i inne drobiazgi.

 

 

I najważniejsze- po pół roku wymieniłem żarówkę mijania  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Sam. Przy swoich samochodach robie zawsze sam. Ale nie ukrywam ze chciałem zlecic to kumplowi z powodu braku czasu. Na szczescie klient okazal sie wyrozumiały i moglem osobiscie sie tym zajac.

 

Wiesz, jak robie samemu to jestem pewny ze mam to zrobione bez druciarstwa

 

 

 

 

Arek. Fajnie ze rodzima produkcja. Chujowo ze kaszel i ze elegant. Ale jeszcze chwila a i on bedzie cieszyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majątku nie kosztował, a elegant bardziej mi się podoba,

18 lat temu miałem model 87 :) teraz trochę młodszy.

co z tego wyjdzie zobaczymy, na razie wzbudza uśmiechy sąsiadów i spacerowiczów.


no to jak już siedzę przy kompie to piszę dalej

w sharanie wymieniony drążek kierownicy i końcówki, zrobiona zbieżność i dwie sprężyny tył - nareszcie cisza

a jak się ciszą nacieszyłem to spie....lił się gaz.

i właśnie wymieniam sterownik ale coś z ciśnieniem do MAP sensora jest nie halo i wracamy na PB :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Bagaznik zostaje. Kumpel ma w maju wesele i chce robic cyrki z walizkami,rowerkami i skrzynkami. Juz sie przygotowalem :)

 

Grzechu, do seryjnej stali i chrom dekli tez bedzie czas powrocic :) wszystko czeka na swoja kolej na strychu :)

Poki co, to zbyt świeża bieda wersja zeby trzymac go w oryginalach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przez majowkowy week walczylem wciaz ze smrodem gryzoni ktory powstal po zimie... znalazlem w podsufitce 3 trupy!

Jako ze wywalilem ori wygluszenie musialem czymś te puchę wygluszyc.

Gryzonie "zafundowały" zatem 7 arkuszy stp.

 

20180503_160745.jpg

 

 

 

 

Szczerze mowiac watpilem mocno w sens mat w tym produkcie samochodopodobnym... ale jest duzo ciszej. Naprawde teraz zaczalem sie powaznie zastanawiać czy nie wygluazyc chociaż otworow technologicznych z blacha wewn. w drzwiach...

 

2018-05-03 12.27.37.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...