Skocz do zawartości

Samochody i co zrobiłeś dla swojego samochodu ...


dan124
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak się tu spieracie i spieracie , a obecnie do jazdy starczy w sumie nawet takie  CC700 :wink: , bo te dopuszczalne w wielu miejscach 30 czy tam 50km/h wyciąga bez problemu, a i na autostradzie 140 pójdzie ;)  Zresztą szybciej za chwilę i tak nie będzie się opłacało jeździć , bo będą polować na każdym rogu :mur1: Sprawa inna to ubezpieczenie ...fajnie duża V'ka  ale jak przychodzi zapłacić OC ze 2tys , to już te oszczędności z posiadania  LPG maleją do zera :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się tu spieracie i spieracie , a obecnie do jazdy starczy w sumie nawet takie  CC700 :wink: , bo te dopuszczalne w wielu miejscach 30 czy tam 50km/h wyciąga bez problemu, a i na autostradzie 140 pójdzie ;)  Zresztą szybciej za chwilę i tak nie będzie się opłacało jeździć , bo będą polować na każdym rogu :mur1: Sprawa inna to ubezpieczenie ...fajnie duża V'ka  ale jak przychodzi zapłacić OC ze 2tys , to już te oszczędności z posiadania  LPG maleją do zera :kwasny:

Coś w tym jest:p 

O oc się nie boję mi wychodzi za s6 5.2 5£ więcej niż za hanke :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://pl.wikipedia.org/wiki/Ferrari_LaFerrari

 

Podobno sie odpycha - a potem już robi sie tylko ciekawiej :)

Karolo ale to nie v5 :P 

Coś w tym jest:p 

O oc się nie boję mi wychodzi za s6 5.2 5£ więcej niż za hanke :D

Patryk zdradz nam ile teraz placisz za to 2.2 w dieslu??? 700 ??? 800 ???

Tak się tu spieracie i spieracie , a obecnie do jazdy starczy w sumie nawet takie  CC700 :wink: , bo te dopuszczalne w wielu miejscach 30 czy tam 50km/h wyciąga bez problemu, a i na autostradzie 140 pójdzie ;)  Zresztą szybciej za chwilę i tak nie będzie się opłacało jeździć , bo będą polować na każdym rogu :mur1: Sprawa inna to ubezpieczenie ...fajnie duża V'ka  ale jak przychodzi zapłacić OC ze 2tys , to już te oszczędności z posiadania  LPG maleją do zera :kwasny:

Jarek tu nie chodzi o to czy pojdzie 50 czy 150 tylko od tego jak sie tym jezdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocznie ? Więcej sporo więcej. W uk są droższe ubezpieczenia w przeliczeniu na zł  ale wzgledem zarobkow to taniej niż pl 


Wsumie to chyba jednak nie bo ja płacę 61£ miesięcznie za fulla na wszystko łącznie z szybami jak pęknie przejeżdża firma i wymieniam na nową pod domem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocznie ? Więcej sporo więcej. W uk są droższe ubezpieczenia w przeliczeniu na zł  ale wzgledem zarobkow to taniej niż pl 

Wsumie to chyba jednak nie bo ja płacę 61£ miesięcznie za fulla na wszystko łącznie z szybami jak pęknie przejeżdża firma i wymieniam na nową pod domem. 

Pytalem w funtach nie w zlotowach wiec wychodzi ze 700 stów poundow si??? To jeszcze nie taka tragedia ja placilem 1200 funtow i zylem hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do mojego dwumasa

wytrzymał 275k wiec nie tak źle

 

Koles ma w Seacie Leonie dwumas który poleciał po 67k

 

generalnie diesel nie jest zły

przejechałem nim 145k a w sumie ma 275

miałem w ciągu 8 lat 1 awarie - pekł przewód hydrałiczny od wysprzeglika i auto staneło (brak sprzegła)

 

a tak to same ekslpaotacje, hamulce, amorki, rozrząd cos tam w zawieszeniu, co 30k podkładki pod wtryskami i nic wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie o tym oc i wielkich różnicach cen... do tej pory tez za wiekszy silnik płaci się wiecej ale to kilka groszy w i wiecej. Yeraz oc drozeja rowno ale wszystim. Widze po kumplach ze jakos nie place 50% wiecej njz oni za 1.4 tak ze nie pompujcie sie panowie. Lpg od 15 lat zawsze sie oplacalo i zawsze sie oplacac bedzie bo gazozo to nie paliwo ktorego ceny rosna kiedy innych stoja. WY dyszlowcy wiecie o tym najlepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz zrob sobie dzis symulacje OC ;) Mi wychodzi z pincset na 808 zl , a gdzie tam luty(wtedy mi sie konczy). Symulacje robilem bo 2 kumpli teraz z 600 na 1400 dostalo.

 

Jarku idz do agenta z ciekawosci I tam zrob symulacje bo czasem to przeklamuja w.necie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Symulacje robilem z ciekawosci, tzn. jak tych 2 znajomych dostalo swoje nowe propozycje OC (doslownie 3 dni temu) , a placilismy zawsze w miare podobnie. Wizyta u agenta pozwolila jednemu znizyc z 1600 do wlasnie 1400 (vw t4 2.5 ), a drugiemu agent policzyl o 3 dychy drozej niz dostal propozycje z proama.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Symulacje robilem z ciekawosci, tzn. jak tych 2 znajomych dostalo swoje nowe propozycje OC (doslownie 3 dni temu) , a placilismy zawsze w miare podobnie. Wizyta u agenta pozwolila jednemu znizyc z 1600 do wlasnie 1400 (vw t4 2.5 ), a drugiemu agent policzyl o 3 dychy drozej niz dostal propozycje z proama.

1400 za samo OC? Zniżek ile?  :zalamany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizyta u agenta pozwolila jednemu

Zmieńcie agenta. To co towarzystwa przysyłają to jakaś farsa. Zupełnie co innego wylicza agent...

Druga sprawa to jest coś takiego jak dodatkowy rabat, teraz się można targować jak na bazarze. Jak mi się kończyły ubezpieczenia to się dosłownie prześcigali, aż mnie wnerwiali telefonami.

I stała gadka: to ile panu wyliczyli tamci? od razu żeby skrócić gadki trzeba o 200 zaniżyć to zaczynają normalniej gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz zrob sobie dzis symulacje OC ;)

Tylko po co jak to się nie przekłada na finalną sumę u dobrego agenta.

Opłacenie z automatu tego co przysłali na kontynuację to grabież w biały dzień.

Kolejna sprawa to stały klient jest gorzej traktowany jak nowy. Trzeba zazwyczaj co rok zmieniać złodzieja, mniej zajuma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo jest w uk co rok przy zakończeniu polisy przychodzi wznowienie za każdym razem drożej niż rok bieżący co lepsze mi akurat na obniżenie polisy za każdy rok składa się to ze jestem starszy rok więcej zniżek rok więcej posiadania prawa jazdy a przychodzi wzwyzka ubezpieczenia dlatego co rok mam inną firmę ubezpieczeniowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...