Skocz do zawartości

Citroen Xsara II by czaszunia1


czaszunia1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hello.

Mikro spot w podziemnym garażu ,gęsta atmosfera piątkowego popołudnia ,niedbale zaparkowane auta.

 

He he początek jak z powieści sensacyjnej o zabarwieniu erotycznym.

A tak na serio  -  zaś Tomek coś  poszukuje i zmienia co jest zrozumiałe i akceptowane a szczególnie na naszym forum.

Wywalił XM od sony - w jego aucie przyniosło to zmiany na plus.

Nie wiem czy to akustyka  a może  raczej suma połączonych klocków spowodowała że Fuit    TFu  jakis tam Simens  

Spowodował że wreszcie same dobre strony  się pojawiły z tej synergii.

 

Słuchałem płyt 

Nikiel 

Rhiana 

i nieśmiertelna EASCA

 

W uszy od razu wkrada się  większa doza  przyjemniej  poukładanych dzwięków .

Twetery Emit nie wybijają się wreszcie ,nie stwierdzam że straciły życie,po prostu zrobiły się bardziej ułożone.

Nareszcie średniaki JVC /Ceratec robią to za co je cenie . Dzwięk wychodzi śmiało po za szybę   i potrafią być  za słupkami (nie obok). Dzwięk odrywa się od przetworników.

Słychać to doskonale chociażby przy teście kanałów Left/Right   

Czuć wreszcie jakąś  sensowną  głębokość sceny.

Plany nie są tak dokładnie zdefiniowane  do czego mnie przyzwyczaiły średniaki u mnie  i następuje ich "przenikanie " lecz są zdecydowanie bardziej namacalne niż poprzednio.

Już materializują sie wokaliści ,  nie jest  może szeroko ale w nie wielu autach jest. Ja nie mam też szerokości  jak z galaxiaka.

 

Że by nie było że tak słodzę to jednak pamiętaj - z subem jest ta gęstość na dole (wiem wiem finalnie będzie)

Fiufitsu simenitsu albo coś z systemu a nie są to raczej czasówki, trochę dodaje jakby pogłosu do wybrzmiewających dzwięków i przez to miałem wrażenie że troche przekłamuje 

zawartość utworu .Jednak dzieki temu ogólny odbiór sie znacznie poprawił .Pogratulować 

 

Słuchanie sprawia frajdę a system nabiera rumieńców.

Ja bym to określił ze Tomciu wylądowałeś z tym brzmieniem tak zdbełko  bliżej  moich preferencji ,które zresztą doskonale znasz.

 

Praca ,praca i duzo uszu do wskazywania co tam jeszcze dopieścic.

Jezdzić i słuchać bo to najfajniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 308
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Robi. Ale jak patrzę na te ciągle stękanie odnośnie spotów to na torsje wzbiera.

Ten magister, temu baba stęka, temu dziecko zrobiło kupę a ostatni ma za daleko i najlepiej pod jego domem. ;-)

A tu jak widać udaje się godzić i obowiązki i pasję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz jak wypadły helixy.....

Helixy to byl test czy sa sprawne jeszcze... ;/ przez pierwsze 10 minut tluklem nimi jak tylko mozna ,normalnie dawaly rade :) w porownaniu z etonkami daleko nie odstawaly. Mialy ta maniere helixowa (no a jak inaczej skoro to helixy) czyli miętko i ciut tlustawo na dole. Ciekawa tlustosc skoro piec zimny i suchy dran. jak by je ciutke inaczej podciac to mysle ze z tymi 100 watami by sie u mnie dobrze dogadaly. moglbym takie potrenowac. Ale zabawa szybko sie skonczyla bo jednak bylo oj oj  i cos jest na zeczy bo jeden jarmoli jak sie rozgrzeje.

 

 

Fuit    TFu  jakis tam Simens

 

 

Fiufitsu simenitsu

Hahahaha usmialem sie :)

 

 

Ja bym to określił ze Tomciu wylądowałeś z tym brzmieniem tak zdbełko  bliżej  moich preferencji ,które zresztą doskonale znasz.

Jak by nie patrzec troche probuje cie dogonic bo jednak to jest to co bym chcial uzyskac , ta lekkosc i zwiewnosc dzwiekow co akurat fujaritsu:) mi narazie daje:)

 

 

Najbardziej pracowita ekipa forum. Nawet zima nie straszna, gratuluję, miło czytać o progresie. :-)

I co tu mówić... Wy w ciągu miesiąca więcej spotow macie niż Szczecin w ciągu roku.

Tera zimy przeca nie ma to trza grzebac ile sie da jak jest czas:) a czas byl i trzeba bylo ogarnac strojenie koledze fajfikowi bo sie chlopina pogubil.
A co do spotow to taki szybki wpis na mini spota kto co chce zajedzie:) a wieksze spoty to raz moze 2x w miesiacu:) A wlasnie trza by pany zrobic jakis wiekszy spot:)

Co do wooferów, chętnie usłyszałbym opinię porównawczą Etonów z Helixami. Szczególnie interesuje mnie kwestia dolnych partii i kicka ( w perspektywie 3 way)

Prosze cie bardzo:) Dolne partie jak juz wyzej pisalem zle nie wypadly. Na kawalkach dosc miesistych byl odsluch bo nowa plyta Donatana i Cleo :) Helixy wypadly dosc dobrze,Nie bylo przeciagania czy jakichs przybuczen , aczej taki bardziej zaokraglony bas . Etony daja taki posiekany siekiera dzwiek. Czyli kick i koniec bez zadnych dodatkow. Helix natomiast dawal bardziej wypelniony dol. Jak by jeden byl sprawny mysle ze bym je sobie zostawil na dluzsza mete pomiętosic je bardziej:) Ale u mnie to widze ze jaki by wf tera nie wsadzic to bedzie gral calkiem przyjemnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywnie to troszkę kulawiło u mnie, znacznie bardziej podobało mi się pod tą prostą jak kij od szczotki zwrotką od zestawu z infi. Polecam spróbować jeśli jeszcze nie sluchaliscie tak, a zwrota fajna bo triamp więc można tw puścić pasywnie a resztę aktywną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

naka posluchana ale niesety nie podeszla brzmieniowo pod moje uszy. Piec fakt warty zeby go miec i dluzej przesluchac. jeszcze troch ez nim polatam troche poskladam ten balagan sceniczny do kupy ale czy chcialbym go miec na stale? chyba nie. Oczywiscie dziekowac za mozliwosci testow. Piecuch czysty ale dla mnie bez polotu bez finezji na gorze , u mnie dosc liniowo powiedzial bym (moze taki to charakter wzmaka) przewidywalny.teraz pogramy dls'em i zobacze czy suchosc z wf cos mu da ujmy czy piec nadgoni suchosci:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tych "manewrach" to tylko moje subiektywne zdanie ;) kicker lepiej pasuje do wooferków.... DLS powoduje "rozjeżdżanie" się...i brak tego kicku, który powodował wrażenie jakby sub był na pokładzie ;)...natomiast na plus średnica ... bardziej mi sie podobała niż w poprzednim zestawieniu ;) ale tak jak pisalem wczesniej to tylko moje odczucia ...najważniejsze jest aby sie wlaścicielowi podobalo ;) powodzenia w dalszych modach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Piecuch czysty ale dla mnie bez polotu bez finezji na gorze , u mnie dosc liniowo powiedzial bym (moze taki to charakter wzmaka) przewidywalny

 

co masz na myśli pisząc przewidywalny?

finezji? czyli? masz na myśli ubarwianie czy cu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...