Skocz do zawartości

Citroen Xsara II by czaszunia1


czaszunia1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 308
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

eton to wf juz docelowy wiec na zmiany na stale nie ma co sie szykowac. Na probe jedynie chetnie wezme  simplexy ,amy i slimaki. ale to tylko na testy Eton bardzo sie wstrzelil w moje gusta muzyczne jest kopliwy i gra sucho jak kicker ktory je pedzi , wiec to jest to czego szukalem.


Gdzie można dostać taki materiał, którym masz oklejone słupki?

Pytaj woolego on ma wiecej informacji na ten temat. Ale to dlsowy material wiec ogolno dostepny w dystrybucji ,poszukaj;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także zacznę od tego, że słuchałem dosłownie 6 kawałków ;) także jak na szybki odsłuch jest zauważalna różnica i da się odczuć poprawę nawet przy wooferkach :] jak dojdzie jeszcze subik to już będzie git ;)... co do tweeterków i średniaków - fajnie się słucha i nic nie kłuje w uszy jak mialo to miejsce we wczesniejszym setupie ... czy jest to zasługa piecyka ;) hmmm nie mnie już to oceniać :P trzeba samemu posiedzieć i posłuchać ... moje zdanie jest jak najbardziej pozytywne i nawet jak wspomnialem przy jednym z kawalkow "fajnie ciary po plecach przechodza..." także 3-way to nie moja bajka (po prostu za mała wiedza na takową zabawę ) i zostaję przy 2 drogach jednak sluchając juz kilku zestawów to bardzo ciekawe rozwiązanie szczególnie patrząc na "wstęgi" :] ... co do wykonania i wykończenia słupków bardzo duży plus fajnie to wszytko wygląda o niebo lepiej prezentują się na żywo :) powodzonka w dalszych modach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Słuchałem obecnego setapu i mi się baaaardzo podobają woofery. Te same a inna gra. Ten sam piec te same drzwi a moc kick pasmo miękkość no super fajnie. Góra nowa ale coś trzeba zmienić. Może średniaki głośniej? Kto wie? Zabawa od nowa. Powodzenia w gonitwie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello.

Cytrynetka osłuchana dwukrotnie.

Wrażenia- hmm - 

Najmocniejszy element układanki - wofery - jak kiedyś pisałem express przy nich jest wolny :-)

Teraz gdy mają mniej roboty bo już nie wymaga się od nich średnicy jakiejkolwiek to dopiero jest farjda z ich grania.

A największy sukces Tomku że idealnie profil ich brzmienia wpisuje się w Twoje preferencje i oczekiwania.

Już wiesz że ich nie zamienisz na inne.

Co do średniaków - pierwszy odsłuch mnie trochę zdiwił , tak jakoś dzwięk za szybko "gasł", brakowało wybrzmiewania i przestrzeni jaka ten przetwornik potrafi zrobić.

Nie dogaduje się to także idealnie z tw.  "smartfonami" - ale o to chodzi ze trzeba czasu i pracy włożyć , bo można się jeszcze zdiwić co z tego wyjdzie.

 

Drugi odsłuch ,wczoraj- widzisz jak wiele można uzyskać robiąc tak  nie wiele .

Prosta zabawa z ilością wyłlumienia i słychać że średniaki JVC pokazują swoją magie. Pojawiło się to na co czekałem,lekkość z jaką  one rysują plany - bezcenna.

Przełom średnicy i wysokich oraz  barwa  wysokich mi jedynie nie leżą. Nie jest ich za dużo ,nie są za głośno ale cos mi nie pasi.Raczej profil brzmienia.

Znasz moje podejście ,może kablomanie trzeba uskutecznić.

 

Pracy jeszcze masz trochę ale i dzięki temu frajdy z tym związanej.

Ale to co  teraz robią wofery dzięki Twemu wejściu w 3 way to największa nagroda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Maly upgrate:

Xm poszedl w swiat wiec trzeba bylo cos pomodzic na gorne partie i dzieki kolegom z forum zawitaly 2 nowe kloscki na porownanie:)

 

Pionek 924

 

post-6151-0-90638600-1420199036_thumb.jpg

post-6151-0-17101600-1420199097_thumb.jpg

 

impulse SD 600

 

post-6151-0-35990700-1420199495_thumb.jpg

 

I cala trojca w komplecie:)

 

post-6151-0-38643200-1420199615_thumb.jpg

 

Po odsluchach doszedlem do wnioskow moze dosc nad wyraz smialych :) ze impulse zjada pionka  i to szybko pod wzdledem barwy. Jest bardziej wyrazisty bardziej jaskrawy i co najlepsze to blachy sa juz "prawie" blachami. Pionek to faktycznie slodka zabawka z cukierkowym brzmieniem i do rockowej nuty sie nie nadaje.

Dzwiek z pionka nie chcial sie oderwac od glosnika praktycznie wogole choc czasowkami jezdzilem  lewa na prawa i poza wokalistami  bo to szlo jak trzeba to dzwiek ni hu hu nie chcial sie oderwac.

 

Natomiast impuls szybko dal sie wyprostowac i dzwiek jest dosc zywy i ostrawy tak jak tego oczekiwalem. Oderwanie dzwiekow od slupka bylo natychmiastowe i wszystko ladnie sie poukladalo na scenie. po kilku dniach z impulsem skrobne cos wiecej jak sie podstroje bo to taki opis na szybko w porownaniu tych 2 piecow:)

cdn... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze mega zaskoczenie - chyba dlatego ze ja sd 500 lub sd 600 (nie pamietam) mialem tylko na subie... I tam ten wzmak to kompletna kiszka byla zero kontroli. A tu prosze do "blaszek" stworzony i leje jeden z czasowych oniegdys hitow forumowych... Swiat sie wali :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nikogo do naturalności nie namawiam :) Wiesz, ja też mam zdaje się podobne preferencje do Twoich, mocny, zwarty, suchy dół pasma, lekki chłód na górze, ale jak czasami zagra "ostrzej", to nic złego się nie dzieje :) Ciary po plecach pójdą i jest wtedy życie :) 2 ch mam fajne na górę jak coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...