Skocz do zawartości

Citroen Xsara II by czaszunia1


czaszunia1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 308
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mialem oba te wzmaki, jezeli chodzi o impulsa to w kontroli zjadal go stary hamburger po 40 W na kanal. Uwazam ze ten sprzet nic konkretnego soba nie prezentuje. Jezeli chodzi o pionka to kazdy wie jakiej klasy to sprzet. Najwazniejsze zebby Tobie odpowiadalo granie twojego systemu:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na midwooferach

 

No to nie ma sie co dziwic ze fr zjadal te porownywane piece. Ale u mnie szukam pieca na sekcje srednio wysoka wiec mysle ze w tej kwestii to rf by polegl szczegolnie w metalowej muzie. Kiedys mialem fajny piec helixa H400 esprit, fajny piec sie okazal po osluchaniu. Teraz ceny jego sa kosmiczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że Impulse na dolnych partiach nie grzeszy kontrolą, stare RF to piece stworzone zaś na granie dołem, więc to nierówna walka, ale tutaj Kolega szuka na średniaki i tw, więc o kontrolę można się nie martwić wcale :) Gienek taki jak q90x w pierwszej odsłonie był w moim aucie - dla mnie rewelacja była, zasilał zwyczajne T25 z DLSa :) Zapytaj, może ktoś Ci użyczy, bo Gienka warto posłuchać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejny up w systemie :)

 

fujisu alpha ten 5000M

 

post-6151-0-15678800-1420469841_thumb.jpg

post-6151-0-17712800-1420469862_thumb.jpg

 

Szybka wrzuta szybkie strojenie i lota na pomiary. Jak sie okazalo gluchy nie jestem i jeszcze cos u miem:)  wiec czas teraz dobrze osluchac klocka bo jak na dzis to piec mnie uraczyl moim proilem brzmienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Opinie jak najbardziej sie wyklarowaly. 2 sluchaczy moze sie wypowie jakos po odsluchu. A co do mojej opinii to jak Mastek wyzej pisal... warto sie nad piecem poklonic.  Piec dosc zimnawej barwy przynajmniej u mnie to slychac, bardzo duzo detalicznosci. w zaleznosci jaki gatunek muzyki sluchamy  to gora i srodek sa tak melodyjne jak dany rodzaj muzyki:) Czyly jak ostre rockowe granie to da troszke po uszach ale jak cos spokojniejszego z elementami instrumentow bardziej "wybijajacych sie" to gra bardzo detalicznie ale nad wyraz spokojnie i wyraznie. Taki zroznicowany wzmak. U mnie piecyk wpasowal sie i dogadal z reszta przetwornikow. Co do ciec natomiast to trzeba troszke popracowac nad cieciami sredniaka  i troche wyzej tw zeby sie jednak nie darlo.

Piecyk smialo wpinaj bo na serio warto sie nim pobawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem przyjemność odsłuchać 3 płyty ;)... także wypowiem się w ten sposób...przy muzyce która miałem okazje przetestować zagrał "neutralnie" tak jak kolega "aeron" wyżej napisał...co nie znaczy, że bez przyjemności wręcz przeciwnie... scena jak na moje ucho ułożona na reszcie jak trzeba... nic nie kuło po uszach i jak na 2h ciągłego słuchania nie wyszedłem z auta z bólem głowy ...czego się obawiałem :P ;)....duży plus na poprawę grania... poza tym zaskoczył mnie jeden element układanki ale to jak już kilka osób odsłucha to właściciel zapewne się wypowie o co chodzi ;)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


poza tym zaskoczył mnie jeden element układanki ale to jak już kilka osób odsłucha to właściciel zapewne się wypowie o co chodzi ;)...

Hahahahahaha Arek to samo spostrzezenie mial i mowil ze kazdy sie o to zapyta :) ale niestety u mnie suba nie ma pany to moje wrota tak naparzaja nareszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A ja bym jeszcze kierunki tw i mid zmieniał aby scena wyszła trochę poza słupki było by fajnie.

Slupexy nowe w domu juz leza wiec jak bedzie znow troche czasu to sie nimi zajme juz tak jak ma byc i ladnie ma byc wiec troszke nad nimi posiedze:) nie odrazu Rzym zbudowano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znając dawne upodobania do "tup tupa ;)" jak to mówi "horu"...to myślę że przyszłościowo sub zagości żeby podkreślić najniższe rejestry... jednak powolutku ;) trzeba się nacieszyć progresem, który już i tak w znacznej mierze nastąpił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni i kolejne wrzuty na pokladzie:)

Dzieki za pozyczenie pieca sfagier :)

DLS CA21 napedzajacy wf.

 

post-6151-0-95647600-1421436915_thumb.jpg

 

A dzisiejszy mini spocik przyniosl helixy hxs na szybka wrzute i porownanie z etonami :)

 

post-6151-0-23338100-1421437029_thumb.jpg

post-6151-0-55636900-1421437074_thumb.jpg

post-6151-0-33151500-1421437102_thumb.jpg

 

A jako ze mialem juz wyjetego wf to cyklem fote za wf.

post-6151-0-07656100-1421437168_thumb.jpg

 

Dzieki pany za spotkanko i dobre slowa ze dol gra:) i ze gora sie ulozyla czekam na litanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

litanii może nie napiszę ale......

dls nie dał rady wooferkom i kicker jest w tym setupie o  wiele lepszy.

opinie co do góry sie potwierdziły i jest lepiej. jak pisałem dźwięk się oderwał i scena poszybowała do góry i za szybę. jak dla mnie to przypomniał mi się galaxy ale to juz historia.

lepiej napisz jak wypadły helixy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...