Skocz do zawartości

Citroen Xsara II by czaszunia1


czaszunia1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 308
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tomasz, cóż za zaskakująca zmiana na subbasie, powiem szczerze, że Aliante to chyba bym się u Ciebie nie spodziewał.

Maska robi robotę, domyślam się spod czyjej ręki wyszła, powiedz mi czy jest sposobność, aby wykonać taką z polerowanej blachy?

Patrząc na słupki, już wiem czemu po tw nie przyjechałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maske zrobil Robert za co wielkie gratulejszyn i podziekowania.

Co do nudy na alim to nie bedziemy sie spierac i kazdy sluchal i ma swoja opinie i to uszanujmy;-)

 

Kilku z was sluchalo setupu i kazdy mowil ze gora to nie gora wiec trzeba bylo wrocic do sprawdzonego przetwornika.

Tomasz, cóż za zaskakująca zmiana na subbasie, powiem szczerze, że Aliante to chyba bym się u Ciebie nie spodziewał.

Maska robi robotę, domyślam się spod czyjej ręki wyszła, powiedz mi czy jest sposobność, aby wykonać taką z polerowanej blachy?

Patrząc na słupki, już wiem czemu po tw nie przyjechałeś

 

Czemu nie spodziewal? U mnie zmiany na lepsze zawsze mile widziane, a ze byla okazja to co nie skorzystac. Twoje tw chetnie stestuje a nie zajechalem bo ja tym razem zapomnialem.:-) ferwor walki ze wstega:-D Co do blachy to gadaj z wykonawca osobiscie:-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz, cóż za zaskakująca zmiana na subbasie, powiem szczerze, że Aliante to chyba bym się u Ciebie nie spodziewał.

Maska robi robotę, domyślam się spod czyjej ręki wyszła, powiedz mi czy jest sposobność, aby wykonać taką z polerowanej blachy?

Patrząc na słupki, już wiem czemu po tw nie przyjechałeś :)

Jeszcze jak zmienisz kiedys tweter na Morela to dam ksiedzu na tace :P

 

Bety Eight mozesz u mnie posluchac.

 

Moze niedlugo w setupie z Beta Six na wooferach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jak zmienisz kiedys tweter na Morela to dam ksiedzu na tace

 

To szykuj Jacek duzo siana na ta tace bo za morelem sie rozgladam dluzszy okres:-P

Dobrze ze nie okresliles jakiego morela:-P I zamiast ksieciu daj mi bedzie na tw chociaz;-)

Wstega to bardzo fajny przetwornik. Z nimi zaczynalem i do nich wracam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Ale zes wstep trzasnal:-P

Tak po kolei to sredniak to jest eton prw 80 nowka sztuka wiec musi sie rozegrac. Wstegi nie bede przedstawial bo juz w tym temacie sie przewijala w 2 drogach.

Jako ze sredniak dego 3.0 mi nie podszedl wiec zaczely sie poszukiwania nowego przetwornika. I tak pyklo ze skoro eton gada z dolu to moze i ze srodka... I szybki odsluch lapanie kierunkow i robota poszla. Slupeczki zrobione profi, nie mam sie do czego przyczepic. Zreszta sam przy nich dlubalem. Dodam tylko tyle ze trafilem w swoje gusta dzwiekowe takze wygrzewamy i bedzie jakis strojonko i korekty czasowe. Ale jak na juz cos napisac to bardzo jasny i wyrazny sredniak. Wstega i eton to zgrany duet.

Kulfony to myslalem ze beda jak je tworzylismy ale wyszly bardzo zgrabne slupki. Dodam ze tak musialy byc zrobione z kilku wzgledow bezpieczenstwa na drodze.

Dzieki wooleńki;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

 

 


Dodam tylko tyle ze trafilem w swoje gusta dzwiekowe takze wygrzewamy i bedzie jakis strojonko i korekty czasowe. Ale jak na juz cos napisac to bardzo jasny i wyrazny sredniak.
Czy już coś możesz powiedzieć o średniakach? Dobrze jakbyś się odniósł do dego bo znam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radku wlasnie odniesienie bedzie tylko do degolcow. Mianowicie jak dla mnie to dego jest cieplym sredniakiem, i mowie ze to tylko moja opinia i mozecie sie z tym nie zgodzic. Za nic nie moglem ugrac degolcem kilku kwestii w moje uszy. Szukalem po omacku zeby nie kupowac non stop sredniakow. A ze wf etona to calkiem udana kontrukcja to czemu nie zrobic sredniaka z tym przetwornikiem. W czystym powownaniu to eton jest bardzo dzwiecznym przetwornikiem. Chodzi mi o jego barwe, nie jest mega jasna ale za to dosc detaliczna. Fajny pod wzgledem ciecia bo mozna go nisko sciac. Jesli komus to pomoze to osmiele sie o stwierdzenie ze wstegi o wiele lepiej wykanczaja i zgrywaja sie z etonami niz z degolcami. Teraz sredniak i tweeter to jak by jednolity bardzo fajny spojny dzwiek. I jesli mialbym wybierac to bez watpienia poszedl bym w etona. Szczegolnie ze slucham rockowego brzmienia i czasem jakies inne odmiany instrumentalu to bardzo mi one odpowiadaja. Wg mnie to strzal w 10.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...