Skocz do zawartości

Piknik SCA nr. V - pytania i odpowiedzi...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 806
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie koniecznie, preferuję nad morze, chociaż małżonkę i syna wyślę na plażę i jakoś spędza tam czas, a na śląsku co robic?

 

 

Co do spędzenia czasu przez panie to jest plaża, czysta woda, dla dzieciaków atrakcje także już wyżej wspomniane. Tutaj wynajmiesz za parę zł rower wodny i z glowy a z cenami nad morzem to wiesz jak jest... Zedrą skórę za kawałek kapcia jako rybę, nie mówiąc o wynajęciu czegoś pływającego.

To jest koło Bygdoszczy a nie na Śląsku Paweł. :) Więc na "upartego" centralna Polska,ani morze, ani góry, ani mazury. Więc w miarę sprawiedliwie jeśli chodzi o dojazd.

 

z Warszawy jest : 278 km;

z Poznania: 152 km

ze Szczecina: 269 km

z Trójmiasta: 169 km

z Katowic: 430 km

z Wrocławia: 300km

z Łodzi: 245km

 

i aby nie było ,że "lobbuję" bo mam blisko ze Słubic: 327 km. Ale jest spokojnie, ładnie i w zasadzie jest wszystko czego potrzeba aby spędzić fajny weekend dobrze bawiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


No dobra namówiłeś mnie.

 

Ja do niczego nie namawiam, Mirek już w zesżłym roku pomógł z "miejscówką" przed mistrzostwami w Bydgoszczy i było Nas tam trochę m.in:Bonless, Pavliq, Lklukasz,Bury, Tbrek,Laser,Sława więc miejscówka jest sprawdzona bez jechania w "ciemno". Co prawda była końcówka Września więc chłodnawo, ale w sierpniu sama przyjemność posiedzieć nad wodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś zadzwoni lub podjedzie. 
p.s. mogę sam zadzwonić, ale pisze tu, aby nie było kilku telefonów do właściciela, bo to może wk... jak każdy dzwoni o to samo. proponuję wybrać przedstawiciela do kontaktów z "mediami"  :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec na pewno jest cisza nocna.

 

Jak sobie z tym poradzimy?

 

Czy ja wiem, ośrodek nie jest wcale duży, z tego co pamiętam to na Naszą zeszłoroczną garstkę było wynajęte 4 czy 5 domków a w sumie jest ich z 12 więc jeśli by frekwencja dopisała jak w zeszłym roku to można się pokusić o wynajęcie całości ośrodka na weekend, wtedy problem znika. Zresztą my siedzieliśmy do póznej nocy przy grillu i nikt afery nie robił, jak byli ludzie to także sobie biesiadowali na tarasach domków. Oczywiście trzeba brać poprawkę ,że łupanie muzy do 2 w nocy to nie bardzo, ale to dotyczy chyba każdej miejscówki, która jest jako tako zorganizowana a nie w szczerym polu.

Nie sądzę aby ktoś Nam zwrócił uwagę jeśli jedno auto będzie sobie wieczorkiem brzdąkało w tle do drinka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Najpierw bym zapusił węża jakie sa wolne terminy i ile domków czy tez pokoi co kto woli ???

 

No to spytaj Mirek jak z wolnymi terminami w weekendy sierpnia, na większą grupę osób. Bo być może rozmawiamy a już po ptokach z wolnymi terminami.



 

 


jak zabraknie macie kawałek dalej hotel

http://www.hotel-sophie.pl/

 

Nie no trzeba tak to załatwić by wszyscy byli w grupie, bo hotel nie wygląda na tani a i słabo widzę siebie czy wasylwka naginającego 1,5 km po grillowaniu do hotelu... Znając zycie to doszlibyśmy rano... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieplo bedzie... mozna kimnąć gdzieś przy drodze.

 

 

taa...albo wyjść w Bydgoszczy nad ranem bo całkiem nie daleko... :)

Dlatego wolę aby pole do "zagubienia" ograniczało się do płotu ośrodka. :wink:

Może wezmę w tym roku małą truck'ównę a ,że jak to dziecko ma turbinkę w tyłku wolę ją mieć na oku w bezpiecznym terenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Oj tam oj tam. nie będzie pokoi to nawet w aucie się człowiek kimnie :rotfl:

 

Pewnie ,że tak, nawet jeśli by było kilka domków, to zawsze jest już dostępna kuchnia, prysznic czy wc, więc w razie W można się zanamiotować, a gdyby było chłodniej odstapić miejsce dzieciakom do spania bo domki mają ogrzewanie. Mi osobiście nie zależy na jakiś tam wygodach, wystarczy dach nad głową dla milusińskich a reszta spokojnie da radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To panowie probojcie rezerwowac 2 weekend sierpnia - kawałek mam ale jakos odboleje, fajnie bedzie znów zobaczyc wasze mordki (w stanie niekoniecznie kontrolowanym) :)

Może uda sie caly osrodek zarezerwować (nie wiem jakie to duze jest) - wtedy pobalujemy i zrobimy słynnego samochodowego WALL'a :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra. jestem. po kilku dniach udało mi się dostać do komputera.

 

 

No to mamy dwa konkrety, do organizacji.

1. Mehow, suzuki

2. Kacpino

3.Rooski, K@mil.

 

Co do konkretów: o miejscu pisałem wcześniej. w razie jakby komuś niechciało się szukać to napiszę raz jeszcze: miejscowość Iwno, woj dolnośląskie. Ośrodek nazywa się OAZA. Sam ośrodek należy do Przedsiębiortwa Budowy Kopalń więc trochę musiałem nakombinować żeby ta miejscówka była jedną z opcji. W każdym bądź razie ceny:

170zł za domek 5 osobowy z łazienką w  wersji exclusive(niewiem czego się spodziewać - nigdy tam nie byłem)

118zł domek 5 osobowy z łazienką

81zł za domek 4 osobowy.

jest jeszcze pole namiotowe ale nie wiem jak wyglądają ceny(myślę że jakieś grosze czyli po kilka zł od łebka)

 

tłumów tam raczej bym się nie spodziewał. Do wyboru mamy dwa terminy(wstępnie zarezerwowane ale na krótko). Drugi i trzeci weekend sierpnia :hyhy:

 

Niestety jest jedno "ale"... Minimalny czas wynajmu domku to 2 doby... i to jest trochę lipa. W dodatku nie udało mi się jeszcze tego przeskoczyć(ale pokombinować zawsze można :wink:  - pewnie udałoby się coś ugrać)

 

 

Tak więc panowie - opcji do wyboru kilka. Trzeba się na szybko decydować i rezerwować terminy... Kamil z tego co mi mówił będzie wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ża jak co roku przez cały sezon będzie tam dmuchany zamek dla dzieci(ale mogę się mylić). Ja mogę dostarczyć stół do piłkarzyków, ewentualnie jakiegoś darta. Można popływać i połowić. Jest gdzie spacerować z rodziną albo pochodzić z psem(o czworonogi i ceny dla dzieci nie pytałem - odmużdzony jestem w pracy). Okolica jakoś szczególnie nie powala ale za to jest spokój. Ot taka typowa polska wiocha. W sobotę można podjechać na giełdę do Lubina poszukać swojego byłego radia:-P. Jakieś atrakcje zawsze można jeszcze wymyślić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...