Skocz do zawartości

Piknik SCA nr. V - pytania i odpowiedzi...


Rekomendowane odpowiedzi

To też tak poprzednio napisałem.

Zanim się wszyscy ogarną to już po zawodach będzie.

Zauważył w ogóle ktoś, że to szczyt sezonu w jednymm z najbardziej obleganych miejsc na pomorzu,  

Jak ktoś uważa, że miesiąc przed załatwi sobie hotel dla 30 - 40 ludzi to powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 806
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nad polskim morzem dla mnie nie ma nic ciekawego. Woda, w której nie da się kąpać, w kurortach ceny za szamę jak z kosmosu, na plażach i tak tłok, wszędzie kręcący się ludzie, będzie ktoś chętny na nocną wartę na parkingu, jak sobie pohałasujemy za dnia? Gdańsk ratują jedynie targi dominikańskie, na których jak byłem 2 lata temu, to wyszedłem z niesmakiem, jak z jakiegoś odpustu. Gdzie sobie grilla rozpalimy, prostownik podłączymy? Nam potrzebne jest miejsce na jakimś odludziu, dla naszego i tubylców spokoju, mniej/więcej jak na ostatnich 2 piknikach. Poza tym, jak wyobrażacie sobie dojazd ludzi z południa nad morze? Obie miejscówki były świetne, chętniej bym chyba nawet pojechał tam, gdzie byliśmy ostatnio.

Nie mam tam rozeznania, ale kilka lat temu byłem pod namiotem nad jeziorem w okolicach Konina, również piękne okolice. Nie ma kogoś z tych okolic? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak to koszty nie są jakieś abstrakcyjne po te 100 zł to każdy wyskrobie z chętnych a może to zdopinguje do braku dziecinady jeśli chodzi o uczestnictwo

Myślę track że Ty powinieneś zająć się organizacją jakiejś swojej imprezy bo na to co wymyślasz to przyjedzie kilku Twoich frendów oraz garstka miejscowych.

Zacznij myśleć,to piknik forumowy.Z założenia ma być dostępny dla większości forumowiczów!

Nie piszę tego że mi szkoda 100zł bo ja przyjadę do Gołębiewskiego w Mikołajkach jak będzie trzeba ale pomyśl o reszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę track że Ty powinieneś zająć się organizacją jakiejś swojej imprezy bo na to co wymyślasz to przyjedzie kilku Twoich frendów oraz garstka miejscowych.

 

Zacznij myśleć,to piknik forumowy.Z założenia ma być dostępny dla większości forumowiczów!

 

Nie piszę tego że mi szkoda 100zł bo ja przyjadę do Gołębiewskiego w Mikołajkach jak będzie trzeba ale pomyśl o reszcie.

 

 

Co Ty gadasz? A ile wynosiło wpisowe zeszłego roku za osobę? Ja zapłaciłem 150 zł za dwie osoby za siebie i Asię.

Więc jak dla mnie cyfry te same z zeszłego roku i mojego posta.Weż pod uwagę ,że wpisowe obejmuje napoje, kiełbaski, nocleg etc na kilka dni, a ceny przez rok lekko podskoczyły.

 

I jeśli masz coś rozsądnego do zaproponowania to śmiało nie krępuj się bo póki co tylko narzekania czytam, strzeliłem z tą stówą, jak dla mnie może być za darmo, rozumiem sponsorujesz w ramach reklamy zakładu? :wink:

 

Kompletnie nie zrozumiałeś przekazu. Organizacja czegoś to poświęcony wolny czas kogoś z userów, deklaruje się co roku sporo osób, zamawia się miejsca na liczbę x ale de facto przyjeżdza liczba y bo zrobiła z kogoś idiotę rzucając słowa na wiatr. Zaś za rezerwację miejsca trzeba zapłacić i co...?

Stąd właśnie propozycja bardzo prosta, chcesz się spotkać i spędzić fajnie czas, jeśli ktoś myśli o tym serio wpłaci te kilkadziesiąc złotych wcześniej. A osoba organizująca, nie będzie się drapać po głowie czy ktoś przyjechał czy nie. Tylko rozliczy w imieniu forum za związane ze zlotem koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad polskim morzem dla mnie nie ma nic ciekawego. Woda, w której nie da się kąpać, w kurortach ceny za szamę jak z kosmosu, na plażach i tak tłok, wszędzie kręcący się ludzie, będzie ktoś chętny na nocną wartę na parkingu, jak sobie pohałasujemy za dnia? Gdańsk ratują jedynie targi dominikańskie, na których jak byłem 2 lata temu, to wyszedłem z niesmakiem, jak z jakiegoś odpustu. Gdzie sobie grilla rozpalimy, prostownik podłączymy? Nam potrzebne jest miejsce na jakimś odludziu, dla naszego i tubylców spokoju, mniej/więcej jak na ostatnich 2 piknikach. Poza tym, jak wyobrażacie sobie dojazd ludzi z południa nad morze? Obie miejscówki były świetne, chętniej bym chyba nawet pojechał tam, gdzie byliśmy ostatnio.

Nie mam tam rozeznania, ale kilka lat temu byłem pod namiotem nad jeziorem w okolicach Konina, również piękne okolice. Nie ma kogoś z tych okolic? 

Tomek chociaz jestem z Gdanska to tutaj przyznam Ci racje....Chociaz z tym Koninem to juz mniej... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, miejsce w środku polski było by najlepsze,

mnie również nie uśmiechało by się dymać 10 h.

Choć w zeszłym roku z lądującym i oblewającym auto piwem, sylwkiem dałem radę.

Wyjechaliśmy chyba o 20 a na miejscu byliśmy okołoi 3 rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeśli masz coś rozsądnego do zaproponowania to śmiało nie krępuj się bo póki co tylko narzekania czytam, strzeliłem z tą stówą, jak dla mnie może być za darmo, rozumiem sponsorujesz w ramach reklamy zakładu? :wink:

... napisał Truck organizatorowi jednego z pikników :)

 

btw. Smok chyba wspominał o miejscówce pod Bydzią - warunki na piknik są, zresztą było dość dużo osób tam podczas zeszłorocznych finałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekaz zrozumiałem i poradziłem żebyś sobie swój zlot zorganizował.

 

Przynajmniej byłby zorganizowany konkretnie i bez stękania.... Póki co nie wiadomo gdzie, nie wiadomo kto, nie wiadomo kto będzie, nie wiadomo kiedy.... :wink:

 

Zależy mi jedynie na dotrzymaniu corocznej tradycji a nie biciu piany. A próbuję podkręcić tempo co do organizacji tej imprezy, to naskakujesz czy Ty czy Powalla ,że to "forumowy" zlot.... Jak na razie wielka forumowa nie wiadoma. Zero ustaleń i info.

Tak się będziesz martwił o koszty i "dostępność" ,że nie odbędzie się nic, bo okaże się za póżno. Nie omieszkam Ci wtedy tego wytknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Nie omieszkam Ci wtedy tego wytknąć.
Tego jestem pewny,jednak gdybym się tego obawiał nie zabierałbym głosu.

 

 


Tak się będziesz martwił o koszty
Nie widzisz nic poza czubkiem własnego nosa.Żeby odbyła się dobra impreza forumowa nie potrzeba hoteli,i tego typu rzeczy.

Dla mnie i wielu zapewne,liczy się spotkanie w możliwie licznym gronie.Do tego jednak trzeba wziąć pod uwagę możliwości finansowe większości userów a nie własne.



 

 


nie odbędzie się nic, bo okaże się za póżno.
W ostateczności zorganizuję powtórkę Marózka,oczywiście jeśli zajdzie potrzeba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Dla mnie i wielu zapewne,liczy się spotkanie w możliwie licznym gronie.Do tego jednak trzeba wziąć pod uwagę możliwości finansowe większości userów a nie własne.

 

A ja to sr...m pieniędzmi... Napisałem wyrażnie, że będzie pod namiotami to mogę pod namioty , będzie hotel to będzie hotel, będzie w górach to przyjadę w góry, czy nad morze , czy Pcim Dolny, nie jadę zwiedzać a zobaczyć się z ludzmi. A Ty się uczepiłeś czy wpisowe to będzie 20 zł czy 80, co przy dzisiejszych cenach paliwa ma takie znaczenie, że aż trzeba wytrzepać się na 15 postów tej dyskusji.

Ja się dostosuję i nie będę zabierał już głosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebym ja nie miał takiej roboty jak mam i był bardziej dostępny to bym coś w swoich okolicach załatwił a tak to kupa. :mur1:

 

Może za 2-3 lata jak sie nie pozabijacie w tym roku a ja przestanę już tak latać po świecie coś wymyśle. Teraz tylko pozostaje mi liczyć na kogoś z was i liczyć ze temin podpasuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty się uczepiłeś czy wpisowe to będzie 20 zł czy 80, co przy dzisiejszych cenach paliwa ma takie znaczenie, że aż trzeba wytrzepać się na 15 postów tej dyskusji.

Dalej nie rozumiesz,więc lepiej...

 

 

nie będę zabierał już głosu.

:padam: ja też odpuszczam.

 

Zastanawiam co dzieje się z resztą zainteresowanych osób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Zastanawiam co dzieje się z resztą zainteresowanych osób?

 

No co.... Siedzą i się śmieją ,że dwa uparte kozły znowu się trzymają za rogi... :wink:  Więc koniec OT i czekam na rozwój sytuacji ze strony innych osób, wszelkie ustalenia akceptuję i się dostosuję.Byle tylko w miarę szybko było już wiadomo co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


czy Ty czy Powalla ,że to "forumowy" zlot

 

To nie mój zlot ale ja ... znam swoje miejsce w szeregu ;)

 

Czekamy na ruch K@mila i tyle .

 

 

 


Przynajmniej byłby zorganizowany konkretnie i bez stękania....

 

Nie będę komentował ... ale byłeś na jednym  i moim zdaniem był udany , zorganizowany konkretnie , a co do stękania ...tego się nie da uniknąć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...