Skocz do zawartości

Piknik SCA nr. V - pytania i odpowiedzi...


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie z tym noclegiem widzę jedyny problem.Zależy ile osób by było chętnych na namioty.Zawsze można zorganizować jakieś łóżka i w świetlicy zorganizować spanie dla "zmęczonych" :rotfl:  Lokal i zdjęcia można podejrzeć tutaj https://www.facebook.com/ZajazdwJednorozcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 806
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ładnie, ale ilość miejsc noclegowych "zadaszonych" jest istotna, pogoda płata figle a na spot przyjeżdżają także całe rodziny z maluchami.

Może być tam gdzie rok temu, nie było źle. Miejsc w sam raz, wc, kuchnie, prysznic, domków nie zużyliśmy na grilla, więc może i w tym roku dało by radę wynająć ten ośrodek? :D

Byle nie trafić na patrol od karnych K... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak gwoli jasności to w razie gdyby piknik odbywał się w mojej miejscówce to na ten czas gdy wszyscy by byli, czyli dajmy na to od piątku do niedzieli/poniedziałku, lokal jest zamknięty dla ludzi z zewnątrz a o niebieskich nie ma strachu ponieważ jest pozwolenie na "głośne imprezy" :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Katarzyna + Maciek

2. Donia + FUBU

3.Truck+ Asia+ kudłata biała kulka

4. slawa88 + 1os + dodatek do białej kulki

5. Bury + Karola + Możliwe że "Jego Objętość"

6.pawelszu (oczywiście wszytko zależy od terminu)

7. Dan z dziewczynami

8. Hehepack (chyba sam :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Katarzyna + Maciek

2. Donia + FUBU

3.Truck+ Asia+ kudłata biała kulka

4. slawa88 + 1os + dodatek do białej kulki

5. Bury + Karola + Możliwe że "Jego Objętość"

6.pawelszu (oczywiście wszytko zależy od terminu)

7. Dan z dziewczynami

8. Hehepack (chyba sam :P)

9. TomoMadej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może w trakcie tworzenia listy osoby chętne na organizację się określa, by można było stwierdzić, jakie terminy wchodzą w grę, a na tej podstawie np ankieta jak rok wcześniej?

sam bym mógł coś zaoferować ale lubuskie Wam nie pasi:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może czas poczekać na OFICJALNY  temat właściciela forum i prawdziwą ankietę , a ten tutaj potraktować tak jak w ostatnich latach jako luźna dyskusja (OT) . Deklaracje kto będzie też chyba za wcześnie rzucać , bo patrząc na ostatnie lata , to "niby wpisanych" w diabły , ba nawet martwiliśmy się o miejsca w domkach, a potem jak wyszło ...kto był ten wie ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może czas poczekać na OFICJALNY temat właściciela forum i prawdziwą ankietę

 

Z którymi nikt nie robi ruchów...

W zeszłym roku temat był już poruszony w styczniu w połowie marca był ustalony termin, obecnie mamy połowę kwietnia i cisza...

Do lata wcale tak nie daleko i aby nie okazało się ,że w jakimś wybranym miejscu jest już problem z rezerwacją odpowiedniej ilości miejsc czy domków.

Osobna kwestia ,że urlop pracodawcy także się deklaruje w odpowiednim terminie. No ale ja się nie znam, takie tam luźne OT. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Prosić się aby łaskawie zielono-czerwona góra zrobiła ruch.

 

 

Wiesz to że sobie gdzieś z kimś spotkasz to sobie spotkaj ale nazwę "piknik SCA" zostaw dla czerwonego co?  

 

Zobacz temat z zeszłego roku ....deklaracji od stycznia w diabły , pisania w cholerę, ba nawet kłótnie o domek były ,  a  ile osób było to już sam wiesz ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Zobacz temat z zeszłego roku ....deklaracji od stycznia w diabły , pisania w cholerę, ba nawet kłótnie o domek były , a ile osób było to już sam wiesz ;)

 

Jarek, myślę ,że frekwencja z zeszłego roku zostanie utrzymana (lub będzie lepsza) bo z rozmów wynika ,że uczestnicy zeszłorocznego spotkania na tyle miło je wspominają ,że będą i w tym i być może jakieś nowe osoby.

Nie traktujecie tej kwestii i ludzi poważnie... to nie piaskownica, każdy pracuje, planuje urlop wypoczynkowy a także musi wziąć po uwagę chęć zjawienia na pikniku. Nie mamy po 16 lat ,że wpada Piotrek czy Tomek gwiżdże pod oknem rzuca się wszystko i leci do kumpli.

 

 

 


Wiesz to że sobie gdzieś z kimś spotkasz to sobie spotkaj ale nazwę "piknik SCA" zostaw dla czerwonego co?

 

Szczerze mówiąc, bardziej zależy mi na tym aby zobaczyć się z nie widzianymi od dawna ludźmi i to dla nich jestem skłonny przejechać kilkaset km a nie dla szyldu czy nie SCA, w zeszłym roku już mieliśmy piknik w mniejszym gronie bez oficjalnego błogosławieństwa logo forum i było fajnie (choć zimno bo pogoda w maju nad morzem spłatała figla :) ).

Ja nie widzę żadnego problemu zorganizować coś we własnym zakresie jeśli, okaże się ,że nikt nie ma ochoty poświęcić 15 min na napisanie odpowiedniego tematu i organizację czegoś "oficjalnie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Wiesz to że sobie gdzieś z kimś spotkasz to sobie spotkaj ale nazwę "piknik SCA" zostaw dla czerwonego co?
Jestem dokładnie tego samego zdania.Trochę się towarzystwo zagalopowało z organizacją.

Proponuję niech każdy we własnym zakresie rozejrzy się za odpowiednią miejscówką.Ładny hotel czy pensjonat raczej odpada.Założenie jest żeby możliwie tanio spotkać się w możliwie dużej grupie.

U mnie w Marózku nie było ani jednego pokoju a chętni na hotelowe łóżko zaklepali sobie nocleg w najbliższej okolicy.To samo było w Łodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram w 100% Jarka.

Niech zadeklaruje się kilka propozycji miejscówek i osób chętnych do organizacji, a Kamil stworzy odpowiedni temat.

Zaraz zaczną się wojny o miejsca do spania, kto chce być sam w pokoju i kogo nie chce w domku, a na miesiąc przed piknikiem będzie milczał.

Co do samej organizacji - pole namiotowe będzie chyba najfajniejszym miejscem, bo ogarnąć tyle osób nie jest łatwo, tym bardziej zapewnić wszystkim to czego chcą (jeżeli mi się nie udało, to przepraszam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i klimat marózka był co najmniej niepowtarzalny,  ja osobiście wybieram się tam na 90% pod koniec sierpnia na wakacje :) także Radku może będzie okazja jakąś kiełbaskę wspólnie usmażyć :)

 

w zeszłym roku impreza była zgoła inna bardziej nastawiona na integracje :D i również świetnie zorganizowana - kolejny raz gratulacja dla Bartka że wszystko ogarnął , nie każdy ma na tyle mocną głowe żeby wszystkiemu podołać :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Jestem dokładnie tego samego zdania.Trochę się towarzystwo zagalopowało z organizacją.

 

"Towarzystwo" czekało na ruchy od górne... ZERO.

Spotkać się ma ochotę, stąd od jakiegoś czasu dopytywania, odzewu... ZERO.

 

Co do organizacji to raczej jak znam życie musi to być w centralnej Polsce(więc i osoby z centralnej PL, muszą w tym pomóc), aczkolwiek w Lubuskim jako najbardziej zalesionym i najmniej licznym woj. jest mnóstwo fajnych miejsc, jeśli , chętni są gotowi dojechać ten kawałek, to z przyjemnością zajmę się ze Sławą, propozycjami ośrodków i dopięciem wszystkiego.

Jezior i ośrodków u Nas dostatek. Ale rezerwację należy załatwiać już teraz a nie w czerwcu, jak już będzie po ptokach i zostaną jakieś ochłapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

i klimat Marózka był co najmniej niepowtarzalny, ja osobiście wybieram się tam na 90% pod koniec sierpnia na wakacje :) także Radku może będzie okazja jakąś kiełbaskę wspólnie usmażyć :)

Odzywaj się,ja latem będę tam częstym gościem.

Jakby chętnych się więcej znalazło to można zrobić "Mazurskie lato" :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby lubuskie w grę wchodziło , to jak najbardziej:

 

 

 


aczkolwiek w Lubuskim jako najbardziej zalesionym i najmniej licznym woj. jest mnóstwo fajnych miejsc, jeśli , chętni są gotowi dojechać ten kawałek, to z przyjemnością zajmę się ze Sławą, propozycjami ośrodków i dopięciem wszystkiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...