Skocz do zawartości

Piknik SCA nr. V - pytania i odpowiedzi...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 806
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

rooski rzuć propozycje bo mi Dolny pasuje :)

 

 

to jest taka bieda że nawet własnej strony nie mają.

W każdym bądź razie ośrodek nazywa się "Oaza" pod miejscowością Małowice Wołowskie. Cena domków 5 osobowych to około 70zł. W podwyższonym standardzie trza dopłacić ze 20zł-30zł więcej(nie od łebka a od domku :rotfl:). Wiadomo ritz to to nie jest ale myślę że na spot`a byłoby git. Wędkarze z forum pewnie byliby zadowoleni bo jest gdzie kija moczyć(do odry jakieś 300m). Jeżeli padłoby na tą lokalizację - mogę się na miejscu wszystkim zająć tzn organizacja, grill, ewentualne zakupy itp. Myślę że przy większym zainteresowaniu(ok 20 osób) coś takiego jak cisza nocna nie obowiązywałoby uczestników :wink: . Na lokalne atrakcje raczej niema co liczyć bo tu coś co takiego nie istnieje(no chyba że ktoś lubi ryby łowić albo w sobotę na giełdę podjechać do Lubina :wink2:  ). Dobrze jakby termin został ustalony dużo wcześniej bo może być ciężko coś zaklepać w szczycie sezonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest taka bieda że nawet własnej strony nie mają.

W każdym bądź razie ośrodek nazywa się "Oaza" pod miejscowością Małowice Wołowskie. Cena domków 5 osobowych to około 70zł. W podwyższonym standardzie trza dopłacić ze 20zł-30zł więcej(nie od łebka a od domku :rotfl:). Wiadomo ritz to to nie jest ale myślę że na spot`a byłoby git. Wędkarze z forum pewnie byliby zadowoleni bo jest gdzie kija moczyć(do odry jakieś 300m). Jeżeli padłoby na tą lokalizację - mogę się na miejscu wszystkim zająć tzn organizacja, grill, ewentualne zakupy itp. Myślę że przy większym zainteresowaniu(ok 20 osób) coś takiego jak cisza nocna nie obowiązywałoby uczestników :wink: . Na lokalne atrakcje raczej niema co liczyć bo tu coś co takiego nie istnieje(no chyba że ktoś lubi ryby łowić albo w sobotę na giełdę podjechać do Lubina :wink2:  ). Dobrze jakby termin został ustalony dużo wcześniej bo może być ciężko coś zaklepać w szczycie sezonu

Mi baaardzo pasuje :D

 

KAMIL DAWAJ TUTAJ !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że to nie Tobie ma pasować a większości zainteresowanych.

Ja dojadę w góry czy nad morze ale niestety trzeba liczyć się również z innymi.

 

Ale przecież moje zdanie nie jest tu decydujące , wyraząm swoją opinię , nie odnosząc sie do ogółu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


jakbyście nigdzie miejscówki nie znaleźli i pisałby się ktoś na dolnośląskie to mogę zorganizować ośrodek - jeziorko, osobne domki, duży parking, z dala od czegokolwiek i przede wszystkim tanio...

Podeślij na PW numer telefonu jutro wieczorkiem przedzwonię, bo od rana ruszam na rozpoczęcie sezonu motocyklowego i będę niedostępny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil mój nr czy tego ośrodka? (może głupie pytanie ale na dwoje babka wróżyła :wink: )

 

P.S. Nie sposób się nie zgodzić z Raadkiem. Trzeba posłuchać opinii innych użytkowników. Moja propozycja jest w każdym bądź razie jak najbardziej aktualna(plus dla oszczędnych - za płotem tego ośrodka jest kilkadziesiąt ha darmowego pola namiotowego :rotfl: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Truck wjedzie babcią na plaże żeby nagłaśniać dżampa :P

 

Babcia wjedzie wszędzie, gdzie nie ma 0,5 m błota i drzewa przynajmniej na 1,8 szer. :D Poza tym na bani dobrze się w 5 ciu pcha w razie "W"... :rotfl:

 

 

 

Zakład, że wjedzie.

 

 

A to podlega pod drogę publiczną? Ta plaża? :D Bo na śrubie w zeszłym roku z Pavliqiem ustawiliśmy audianki co prawda 5m w jedną 5 w drugą ale na szpilki co do cm... :wink:

Rano tylko była zagwozdka jak wyjechać na trzeżwo bo ciasno było... :rotfl:

 

Ja od siebie dodam tyle odnośnie miejscówki, przyjadę obojętnie gdzie aby się razem spotkać o ile nie wymyślicie jakiejś Chorwacji czy Paryżewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z żonką byśmy z wielką przyjemnością się przejechali :D zasięg ogólnopolski :D

 

Tylko ze już teraz wiemy ze będzie ciężko coś kolwiek wygospodarować. 3 sierpnia mamy wesele siostry rodzonej ale przy dobrych wiatrach urlop byśmy przedłuzyć mógli maxymalnie do ok 14 lipca

 

więc jeśli to są weekendowe imprezki to 9-11 lipca +/- 2 dzionki w każdą stronę :D i jesteśmy na 99,99% :D pozostałe 00,01% to przypadki losowe.

 

Inny termin w lipcu i sierpniu niestety odpadnie bo musimy cyrklować zjazdy już od maja żeby to było osiągalne więc tylko wtedy pozostanie nam życzyć wszystkim udanej imprezki :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Inny termin w lipcu i sierpniu niestety odpadnie bo musimy cyrklować zjazdy już od maja żeby to było osiągalne więc tylko wtedy pozostanie nam życzyć wszystkim udanej imprezki :zdrowko:

 

Tego rodzaju sytuacje miałem na myśli wspominając ,że późno już a hasła od górnego nie było...

Ale w końcu się ruszyło. Więc czekam na ustalenia i się dostosuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...