Skocz do zawartości

Piknik SCA nr. V - pytania i odpowiedzi...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 806
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tylko ciągle cisza o tym gdzie ma się to odbyć,albo mi to umknęło.

 

No "centralna" Polska milczy.... Więc może , warto wrócić do propozycji Suzuki z tym hotelem/ciotką nad morzem? Czas ucieka.

Mnie to rybka do Łodzi mam 400 km do Trójmiasta 400 km na Śląsk 500 km więc... Bierta co chceta byle szybko padło konkretne miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No "centralna" Polska milczy.... Więc może , warto wrócić do propozycji Suzuki z tym hotelem/ciotką nad morzem? Czas ucieka.

Mnie to rybka do Łodzi mam 400 km do Trójmiasta 400 km na Śląsk 500 km więc... Bierta co chceta byle szybko padło konkretne miejsce.

Dla mnie też lepiej było by nad morzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No "centralna" Polska milczy.... Więc może , warto wrócić do propozycji Suzuki z tym hotelem/ciotką nad morzem? Czas ucieka.

Mnie to rybka do Łodzi mam 400 km do Trójmiasta 400 km na Śląsk 500 km więc... Bierta co chceta byle szybko padło konkretne miejsce.

 

jakie 400?

ja do Kołbaskowa mam 320

 

swoja drogą co roku przelatuje koło Ciebie ze 30 razy :D

 

 

Może banda 3emowa powinna się postarać podowiadywać w sprawie jakiś placówek.

 

Ja szczerze mówiąc nie mam na to czasu ani głowy. Półwysep jest drogi.

 

Suzuk do tablicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do Kołbaskowa mam 320

oj chyba coś nie bardzo coś Ci się mehow pomyliło http://maps.google.pl/maps?oe=utf-8&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&channel=fflb&um=1&ie=UTF-8&gl=pl&daddr=Gda%C5%84sk&saddr=Szczecin&panel=1&f=d&fb=1&dirflg=d&geocode=KVmn0wA4CapHMfPEil9O3Fqp;KW_61BQcc_1GMY2-t2Px-7mb&sa=X&ei=Dkp4UY-6GdOHhQfxrICoAQ&ved=0CDIQ-A8wAA

  :)

Ze szczecina do gdańska wg mojego licznika w aucie jest 370km :)

I lepiej się nie przyznawaj że tu jesteś i nawet na kawę nie zajedziesz bo Ci z Truckiem na granicy luftwaffe z tyłka zrobimy kiedyś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suzuk chyba to Jelitkowo czas męczyć zacząć :hyhy: . (Okolica fajna Brzeźno,Sopot, Jelitkowo itd. latem dżampry non stop ...fajny teren)

Troche szkoda, że tak...blisko :rotfl:   ale chyba zbujam familię, że piknik w Polsce dalekiej a ja będę telemarkował tam z Wami prze cały wek :wink: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...