Skocz do zawartości

Piknik SCA nr. V - pytania i odpowiedzi...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 806
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak tu się ankiete robi? Nie umiem

 

Wpisać się tu kto jest chętny/skłonny/ma czas na organizacje placówki i te miejscowości wrzucić w ankiete- proste.

 

 

A więc;

 

1. pomorze - Mehow i Suzuki są chętni do organizacji placówki

2. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już oficjalnie przyznany urlop od 7-16.08 więc jak by był w drugi weekend sierpnia czyli 10-12 to będę na 10000000% :hurra:

 

Miejsce nie ważne może być i Honolulu :rotfl: nad morze też sie garne byle wogóle był. No chyba ze data inna będzie to :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym poznał kilka osób i posłuchał waszych systemów ale ustalcie konkretnie datę chociaż w jakimś przybliżeniu bo trzeba bedzie wziąść urlop ewentualnie na tę okoliczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego już wcześniej pisałem o terminie. Bo to gdzie to będzie to już jest mniejszy problem. U mnie w firmie jest ponad 1000 ludzi i z dnia na dzień niestety urlopu sobie nie idzie zamówić. Więc ryzyk - fizyk wziąłem tak jak wcześniej pisałem i mam nadzieje ze trafię ze będzie piknik 10-12.08 :wink:

 

Ja już niestety nie mam możliwości zmiany więc albo będzie miło i sympatycznie bo trafiłem a w termin :hurra: albo :mur1: i pozostanie życzyć wszystkim super zabawy

 

:zdrowko:

 

Jeśli bym trafił to rezerwuje pokoik dwuosobowy :D może być z widokiem na morze :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mamie może być i w górach. I nad morzem :D U Rooskiego też a nawet u Nieeemieckiego :rotfl:

 

Wszędzie dolece byle o czasie :D

 

A pokój by się przydał z prostej przyczyny bo namiotu nie mam. Ale jak nie będzie pokoiku to się poświece i w końcu wymarzony namiot z przedsionkiem i garażem może sobie kupię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

Właśnie wróciłem z Kaszub i jest propozycja ;)

Mam w razie czego fajne miejsce na działce znajomego około 3000m2, jest prad i dom (małe dzieci)

Piękna miejscowość Gowidlino nad jeziorem (polecam google) Dan był kiedyś tam ze mną.

65km od Gdańska

400km z Wawy

 

Jest tylko problem z terminem jeżeli ja miałbym być i temat ogarniać wyjeżdżam na urlop 10.08-25.08

ale w razie co można pewnie się dogadać i ktoś z was może to pozałatwiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...