Skocz do zawartości

Piknik SCA nr. V - pytania i odpowiedzi...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 806
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

od biedy dalej możemy zostać przy tym ośrodku. Mamy 25 miejsc noclegowych, licząc że kilka osób mógłbym przekimać u mnie daje to prawie 30osób. Dochodzi pole namiotowe za 15zł od namiotu uśredniając 3 osoby w namiocie(w jednym namiocie pewnie jedna osoba, w innym 7 :wink: ) i doliczając wstęp wychodzi 13zł od łebka. Niema tragedii. Po całym tygodniu roboty, wczoraj wyprowadziło mnie z równowagi podejście tej Pani. Potraktujmy tą opcję jako ostateczność. Tak w ramach ciekawostki zostaliśmy wpisani w rezerwację jako "spotk. karałdio". Dziś próbowałem dodzwonić się do alternatywnego ośrodka. Dodzwoniłem się w końcu do więzienia w Wołowie:-) ale za to dostałem nr kom. do Pana który zajmuję się rezerwacją. Mam spróbować jutro rano albo w poniedziałek.

 

I już wiem co to jest "guciówka" - to sala bankietowa do wynajęcia na imprezę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


I już wiem co to jest "guciówka" - to sala bankietowa do wynajęcia na imprezę.

 

Lubimy takie sale :)

Pierwsza opcja wydaje się być spoko, podejście jedynie demotywuje. 25 miejsc w domkach to i tak sporo, w zeszłym roku było podobnie, łazienka również była prowizoryczna, także myślę, że nie ma tego złego. Spotykamy się tam na pikniku, nie na spotkaniu biznesowym, te 2-3 dni w roku można się zmusić do niższego standardy w imię integracji, a jeśli komuś zależy to przykładem lat poprzednich nie widzę przeciwskazań, aby wynajął sobie hotel w okolicy. Sam reflektuję na namiot, kilka lat z rzędu była to jedyna forma zakwaterowania i jeśli w pierwszym ośrodku jest opcja pomieścić nas wszystkich to mi to w zupełności odpowiada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ja mam wątpliwości do ewentualnych współlokatorów ośrodka - szlag ich trafi :rotfl:

 

Też tak myślę ,że jak domków jest 9 a my mamy 6 to te trzy górnicze rodzinki moga zrobić dym, że jacyś przyjechali i hałasują... :/

Najfajniej jak w zeszłym roku cały niewielki ośrodek na weekend dla siebie i wtedy święty spokój i dla Nas i dla sąsiadów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!!!!

Znalazłem ośrodek!! Tanio i chyba ładnie. Pani przystała na WSZYSTKIE moje warunki!!! Tylko nie wiem kiedy będę w pobliżu żebym podjechał wszystko zobaczyć! Za wynajęcie całego ośrodka policzyliby nas po około 25-30zł od osoby(za pokoje i domki) reszta to pole namiotowe. Jest prawie 40 miejsc noclegowych w pokojach i domkach.

 

 

OBCZAJCIE OFERTĘ.

http://www.3stawy.eu/?dzial=start

 

Żeby mi nikt później nie powiedział że się zaoferowałem i dałem ciała:-)



1.Powalle + Mastahy - 1 domek 5 os z łazienka...   - 5 os.
2. slawa88+1os - domek 4os (domek z kimś mogę brać na pół) - nie ważne gdzie będzie piknik wpisuję się na listę obecności na 2 tydz sierpnia    -2 os.
3.Truck'owie+Bury Family-1 domek 5 os "Exlusive" (cokolwiek to znaczy )z łazienką na 2 doby.    -5 os.
4. Pavliq, ancymon, Emil + dwie dziołchy do podziału - 1 domek 5 os "exclusive" na 2 doby    -5 os.
5. Karolek (może być namiot)    -1 os?
6. Przemcio + Przemciowa domek 4os ( jakąś parkę dogruchamy sobie w trakcie ) - oczywiście na drugi weekend sierpnia - 2doby+    -2 os.
7. hehepack (namiot) w tym roku znów samotnie ale tak ze 3 -4 doby bym chętnie pobalował xD    - 1 os.
8. Pawelszu - trawnik    - 1 os?
9. Dany chętnie z kimś w domku ( lklukasz family )    -2os?
10. balcer ( raczej namiot).    -1 os.?
11.Raadek 2 os.(domek może być z kimś)exklusive    -2os.
12. Salmonella + Monia - namiot    -2 os.
13. FUBU + Donia - 2 os. domek (jasne ze moze byc z kims), jak bedzie mus to namiot, 2 doby (piatek/sobota, sobota/niedziela)    -2 os.
14. TomoMadej - z noclegiem sam sobie poradzę, niech ojcowie dzieci mają gdzie mieszkać ;)    1 os.?
15. Suzuki+Justynka+Kapsel - Mehow + Anita z familią (domek 5 os.)    5 os.

16. Mamusa + Asia, zaklepiemy się najchętniej z kimś do domku ;)    2 os.

17. rooski + osoba tow.    -2 os.

 

Razem 41 osób chętnych póki co.    Jeżeli ktoś jeszcze ma się wstawić prosiłbym o zadeklarowanie się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


jak będzie to 2 tydzień sierpnia to znów mam po zlocie ... ehhh ... czemu inne kraje mają inaczej urlopy niż u nas :P

 

A jakie to niby inne kraje europejskie mają inaczej czas letnich urlopów niż lipiec/sierpień? Widocznie w dziwnym kraju jesteś. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Powalle + Mastahy - 1 domek 5 os z łazienka...   - 5 os.
2. slawa88+1os - domek 4os (domek z kimś mogę brać na pół) - nie ważne gdzie będzie piknik wpisuję się na listę obecności na 2 tydz sierpnia    -2 os.
3.Truck'owie+Bury Family-1 domek 5 os "Exlusive" (cokolwiek to znaczy )z łazienką na 2 doby.    -5 os.
4. Pavliq, ancymon, Emil + dwie dziołchy do podziału - 1 domek 5 os "exclusive" na 2 doby    -5 os.
5. Karolek (może być namiot)    -1 os?
6. Przemcio + Przemciowa domek 4os ( jakąś parkę dogruchamy sobie w trakcie ) - oczywiście na drugi weekend sierpnia - 2doby+    -2 os.
7. hehepack (namiot) w tym roku znów samotnie ale tak ze 3 -4 doby bym chętnie pobalował xD    - 1 os.
8. Pawelszu - trawnik    - 1 os?
9. Dany chętnie z kimś w domku ( lklukasz family )    -2os?
10. balcer ( raczej namiot).    -1 os.?
11.Raadek 2 os.(domek może być z kimś)exklusive    -2os.
12. Salmonella + Monia - namiot    -2 os.
13. FUBU + Donia - 2 os. domek (jasne ze moze byc z kims), jak bedzie mus to namiot, 2 doby (piatek/sobota, sobota/niedziela)    -2 os.
14. TomoMadej - z noclegiem sam sobie poradzę, niech ojcowie dzieci mają gdzie mieszkać ;)    1 os.?
15. Suzuki+Justynka+Kapsel - Mehow + Anita z familią (domek 5 os.)    5 os.

16. Mamusa + Asia, zaklepiemy się najchętniej z kimś do domku ;)    2 os.

17. rooski + osoba tow.    -2 os.

18. M_A_X_A_M - najchętniej w domku (tak więc najpewniej w opcji sublokatorskiej) - 1 os.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A jakie to niby inne kraje europejskie mają inaczej czas letnich urlopów niż lipiec/sierpień? Widocznie w dziwnym kraju jesteś. :wink:

 

jak piknik cały czas ostatnio jest robiony w sierpniu :P ostatni lipcowy był u Radka jeśli dobrze pamiętam :P nie moja wina że trafiam na kijowe firmy, które mają urlopy w lipcu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


I co z tego jak Cię i tak nie było :rotfl:

 

nie muszę się nikomu tłumaczyć, ale o ile mnie pamięć nie myli wtedy jechałem do roboty do Szwecji ... ot taki szczegół :P podobno najpierw praca, potem przyjemności, kto ma na odwrót, temu zazdroszczę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak bardzo się cieszylem na piknik.

 

Dziś Justyna mi powiedziała ze nigdzie nie jadę, bo znowu dziewczyny bedą mi leżeć na masce auta ;)

Miało być tak fajnie, akurat bym jechał do Pl, to miałbym po drodzene a moje 3 Panie i bagaż mógłby teść odebrać z Wrocławia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Justyna mi powiedziała ze nigdzie nie jadę, bo znowu dziewczyny bedą mi leżeć na masce auta ;)

 

To tak na serio czy żartujesz? Jak Justyna Ci powiedziała ,że nigdzie nie jedziesz? A od kiedy to głowa słucha się szyi? Szyja co najwyżej może sobie pokręcić (pogadać)... :wink:

Nie bądż wafel, zostaw rodzinkę na weekend u teścia a z Wrocka tam jest niecałe 100 km, rzut beretem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak na serio czy żartujesz? Jak Justyna Ci powiedziała ,że nigdzie nie jedziesz? A od kiedy to głowa słucha się szyi? Szyja co najwyżej może sobie pokręcić (pogadać)... :wink:

Twardziel :D w teorii wszyscy jesteśmy głowami !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Twardziel :D w teorii wszyscy jesteśmy głowami !

 

Jak twardziel? Życie ze sobą nie polega na trzymaniu na łańcuchu jak burka :rotfl:  pod budą... Raz na jakiś czas można wyjść (wyjechać) gdzieś samemu. Aśka w zeszły weekend była na babskim wieczorze, ja w sobotę pojadę do Naka na Wiosnę, każdy się zresetuje na swój sposób. Czasami potrzeba odpocząć od siebie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ze żartuje :D

Do polski będę chyba jechać w piątek po pracy zeby być juz na pikniku w sobotę koło południa.

A nie tak jak ostatnio ze prawie wszyscy juz się zbierali do domu.

Teraz jeszcze kombinuje jak by na Wiosnę zawitac, akurat zaczynaja się od 20 ferie u nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...