Skocz do zawartości

Piknik SCA nr. V - pytania i odpowiedzi...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 806
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

nie rozumiem was , powiedzcie że będą tam inne "baby" :) , moja bardzo polubiła koleżankę Mastahową i Asie Truckową i znajdą sobie zajęcie , przeież w razie W wezmą sobie 1/2 auta i pojadą do Wrocka na zakupy , blisko jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, trzymajmy się tematu...

Jak macie problem z dziewczynami/żonami/kochankami to załóżcie sobie temat przy piwie :)

 

Na kolejne 3 strony tematu znalazło się tylko 5-7 wartościowych postów :)

 

 

Próbujemy ustalić konkrety, a nie pierdzielić o podejściu żon do spotów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do żywych :)

 

 

1.Powalle + Mastahy - 1 domek 5 os z łazienka... - 5 os.
2. slawa88+1os - domek 4os (domek z kimś mogę brać na pół) - nie ważne gdzie będzie piknik wpisuję się na listę obecności na 2 tydz sierpnia -2 os.
3.Truck'owie+Bury Family-1 domek 5 os "Exlusive" (cokolwiek to znaczy )z łazienką na 2 doby. -5 os.
4. Pavliq, ancymon, Emil + dwie dziołchy do podziału - 1 domek 5 os "exclusive" na 2 doby -5 os.
5. Karolek (może być namiot) -1 os?
6. Przemcio + Przemciowa domek 4os ( jakąś parkę dogruchamy sobie w trakcie ) - oczywiście na drugi weekend sierpnia - 2doby+ -2 os.
7. hehepack (namiot) w tym roku znów samotnie ale tak ze 3 -4 doby bym chętnie pobalował xD - 1 os.
8. Pawelszu - trawnik - 1 os?
9. Dany chętnie z kimś w domku ( lklukasz family ) -2os?
10. balcer ( raczej namiot). -1 os.?
11.Raadek 2 os.(domek może być z kimś)exklusive -2os.
12. Salmonella + Monia - namiot -2 os.
13. FUBU + Donia - 2 os. domek (jasne ze moze byc z kims), jak bedzie mus to namiot, 2 doby (piatek/sobota, sobota/niedziela) -2 os.
14. TomoMadej - z noclegiem sam sobie poradzę, niech ojcowie dzieci mają gdzie mieszkać ;) 1 os.?
15. Suzuki+Justynka+Kapsel - Mehow + Anita z familią (domek 5 os.) 5 os.
16. Mamusa + Asia, zaklepiemy się najchętniej z kimś do domku ;) 2 os.
17. rooski + osoba tow. -2 os.
18. M_A_X_A_M - najchętniej w domku (tak więc najpewniej w opcji sublokatorskiej) - 1 os.

19. Kasia i Maciek - fajnie jak by znalazło się miejsce w domku - 2 os.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post pod postem > BAN!  :rotfl:

 

Rooski ja wiem jak trudno jest z czasem w dzisiejszych , zabieganych czasach ale czas nas nagli ... przez fona takie sprawy ciężko załatwiać z takimi ośrodkami , więc musiałbyś podjechać , przybić pionę z właścicielem  i zaklepać termin . Potem nr konta , szybka wpłata i przelew dla ośrodka .

 

 

PS: panowie zarezerwujcie jakiś tam kesz na kontach sobie , bo jak się okaże że np. w 3 dni mamy wpłacić ośrodkowi zaliczkę żeby nie było potem > "ja po wypłacie" , "jak mi graty na allegro zejdą" itp  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że warto zastanowić się nad ustaleniem aby piknik co roku odbywał się w tym samym miejscu i o tej samej dacie.

 

Cała ta przepychanka i napinka odpadnie i każdy będzie miał cały rok czasu aby się ustawić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X2

 

Wtedy już prawie rok wcześniej możesz zaklepać urlop i odpadną akcje ze ktoś nie dostanie. Jak będzie stała data to i frekwencja na pikniku bedzie automatycznie z roku na rok coraz większa. Bo miejsce to już nie koniecznie ale jak sprawdzony fajny ośrodek to dla stałych bywalców tez inaczej patrzą i nie będzie problemów z rezerwacją i innymi jajami. Ośrodek będzie miał zaklepany z góry piknik i będzie sie musiał też starać zeby lipy nie wyszło i stałego klienta nie stracić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że warto zastanowić się nad ustaleniem aby piknik co roku odbywał się w tym samym miejscu i o tej samej dacie.

 

Cała ta przepychanka i napinka odpadnie i każdy będzie miał cały rok czasu aby się ustawić....

kilka stron temu już o tym mówiłem, kilka osób zaczęło temat, lecz wygasł na etapie konkretów:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustawiłem się z Panią że podjadę i wszystko uzgodnimy + wpłacę zaliczkę(nie wiem ile). Bo ona dla zasady nie rezerwuje terminów przez telefon. Byłem tam w tygodniu ale pocałowałem klamkę bo nikogo nie było kto mógłby mi udzielić jakiejś info. Ale powiedziałem że będę w weekend bo wtedy zawsze są właściciele. Dzisiaj coś mi ważnego wypadło więc nici z podjechania tam. Próbuję się za to dodzwonić i ustawić na jakiś termin "na sztywno" ale od ponad godz nikt nie odbiera tel...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że warto zastanowić się nad ustaleniem aby piknik co roku odbywał się w tym samym miejscu i o tej samej dacie.

 

Cała ta przepychanka i napinka odpadnie i każdy będzie miał cały rok czasu aby się ustawić....

x 10000000000

 

 

 

Wtedy już prawie rok wcześniej możesz zaklepać urlop i odpadną akcje ze ktoś nie dostanie. Jak będzie stała data to i frekwencja na pikniku bedzie automatycznie z roku na rok coraz większa. Bo miejsce to już nie koniecznie ale jak sprawdzony fajny ośrodek to dla stałych bywalców tez inaczej patrzą i nie będzie problemów z rezerwacją i innymi jajami. Ośrodek będzie miał zaklepany z góry piknik i będzie sie musiał też starać zeby lipy nie wyszło i stałego klienta nie stracić.

 

x1000000000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Wtedy już prawie rok wcześniej możesz zaklepać urlop i odpadną akcje ze ktoś nie dostanie.

 

ta zaklepać urlop ... łatwo powiedzieć :D jak za granicą z reguły zamykają całe firmy i to w lipcu zazwyczaj :( to zaklepać można jak nie powiem co :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dan124 robię co mogę. Wiem, trochę dałem dupy że nie pojechałem tam dzisiaj, tak jak się z Panią umówiłem ale obowiązki mnie inaczej pokierowały. Próbowałem się cały dzień dodzwonić. Jak dzwoniłem na nr komórkowy to właściciel ośrodka mnie kierował na stacjonarny bo on jest w trasie(z tego co zrozumiałem jest driverem). A na stacjonarnym nikt nie odbierał. To by się nawet zgadzało bo przez tel w tygodniu Pani mi powiedziała że cały weekend jest w ośrodku a nie w domu. Niestety nie mam nikogo w pobliżu kto mógłby tam podjechać. Jak jutro mi się uda dodzwonić to z marszu poinformuje co i jak i na głowię stanę żeby termin był już dla nas zaklepany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mastek prawi.

Podk...się jak nie wyjdzie to co już prawie było ugrane.

 

P.S. balcer nie zadawaj sobie trudu z tym Nissanem  skoro gość przez cały wekend nie odbiera telefonu to ...ja bym od takiego auta nie kupował :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...