Skocz do zawartości

Piknik SCA nr. V - pytania i odpowiedzi...


Rekomendowane odpowiedzi

 

 


ale przecież domki tez mają więc jakaś 4 i 5 osobówki też bedą wiec rozklad mieszkańców tez nie za bardzo sie zmieni

 

Ja wiem "trochę" więcej  i przez to tak napisałem  ;)  , a tu mały cytacik 

 

"tzn 35 noclegów pod dachem(15 w pięciu trzyosobowych domkach, 20 w domu z pokojami) i 10 pod namiotem" 



Tylko jeszcze nic tutaj sobie nie rezerwujcie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 806
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A jak będzie 40 osób to już za 5 za bramą :rotfl:

 

Bo jak coś to nasze 4 osoby (z pozycji 6) + prawdopodobnie jeszcze bedzie piąta zamieścimy sie się w 3osobowym domku jeśli są 3 łóżka. To już bedą następne miejsca wolne bo na 3 miejscach będzie 5 :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak załatwiali, tak załatwiali ,że załatwili.... za mały ośrodek... :rotfl:   No nic w tym roku Wrocław nie błysnął. :)

Bo ja w tej chwili tak na szybko doliczyłem się +/- 50 osób z samej wstępnej listy ( a to raczej stali bywalcy, więc za wiele się nie zmieni) , Ci co w Ciemno się zapisali a podejrzewam , że jeśli będzie już miejsce docelowe i konkrety to chętnych jeszcze trochę przybędzie.

 

Trzeba było napisać odnośnie tego pierwszego ośrodka gdzie było więcej domków, że nie macie jak/nie chce się Wam, podjechać załatwić tą sprawę latam bardzo często na Śląsk/Dolny Śląsk więc nie ma tyg abym nie przejeżdzał trasy Polkowice-Lubin-Legnica-A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa już klepcie znów 15 stron jaki to mały ośrodek itd ...  nie możecie poczekać ? Wszystko się klaruje i lada moment będzie wszystko wiadomo . Na bank wszystkim miejsca starczy! No a co do listy ...to uczestnicy pikników wiedzą że lista zawsze była obfita, a pod bramą meldowała potem się 1/3 listy  :wsciekly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba dobrze ze zadeklarowaliśmy w 5 osób potrzebę 3 łóżek :rotfl: niestety ze względu na stan mojego kręgosłupa muszę wykluczyć narazie spanko w samochodzie :) wcześniej brałem taką opcje teraz już niestety odpada :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ktoś Cie przebije z km. :rotfl: no i dolicz do tego przejazd przez Mazowsze :rotfl:

Wątpię :P

 

Najważniejsze że 'jakiś' ośrodek jest, a czy mały/duży...nie istotne gdyż domki są tylko do przekimania się i jak Przemcio pisał czas będzie spędzony na świeżym powietrzu :wink: Za to za rok można się już postarać o ośrodek De Lux :rotfl: Najlepiej już w tej samej dacie(ten sam weekend, tego samego miesiąca, każdego roku etc.).

 

Czekamy na konkrety, I nr. konta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie za mały jest 35 łóżek wiec przynajmniej 70 osób/par sie moze zmieścić . Poza tym nie jedziemy tam spac tylko w innych celach. Najwyzej spanie bedzie na 2 zmiany -wtedy wejdzie 140. Wiec tyle osob napewno nie bedzie :rotfl: Przy odpowiedniej ilości trunku to do samego spania w łóżku i tak niektórzy nie dotrą :rotfl: wiec luzik. Miejca styknie. Bedzie zayyyyyebiscie :hurra:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym się w 100% zgadzam. W zeszłym roku były 4 domki i tylko Hehe z Emailem się nie zmieścil, chociaż kto wie, może to nie był przypadek :D

 

Ale miejsc więcej w kazdym z nich... I na podłodze porozkładane materace. Mi wystarczy jedno kojo, jakoś się ucisnę.... W chiński szpagat jak Emil w aucie łamać się nie mam zamiaru. :D Już nie te lata i nie chce mi się zażywać wrażeń rodem z flower power i Woodstocku... Wystarczy ,że moja dusza mocno się zmęczy rudzielcem.... :rotfl:

Nie neguję nic, ważne ,że cokolwiek się już klaruje. :wink:

 

 

 

Nie bedzie za mały jest 35 łóżek wiec przynajmniej 70 osób/par sie moze zmieścić .

 

Spokojnie. W zeszłym roku w jednym pokoju było łóżko Emilowe, ja się zmieściłem nawet w trójkącie z Asią i białym pitbullem.. :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ale miejsc więcej w kazdym z nich... I na podłodze porozkładane materace.

 

O tym mowa. Oficjalna ilość miejsc sypialnych skonfrontowana z polską gościnnością i kreatywnością.

 

Mnie zastanawia ciągle jedno. Na trzeźwo było mi ciężko wejść na górę. Jakim cudem w takim razie dał radę tam wejść Sylwek? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że się kilka dni nie odzywałem ale prawdę mówiąc nie miałem nawet jak. Teraz też wpadłem na chwilę bo ktoś mi podrzucił info że pojawiają się wątpliwości.

 

Panowie, bez zbędnej piany...

Ośrodek zaklepany, zaliczkę wpłaciłem z własnej kasy więc o miejscówkę już się nie martwcie. Czy ośrodek jest za mały... Może i tak, ale jak się kilka stron temu pytałem ile pojawia się osób na piknikach SCA to dostałem odpowiedzi że "ok 40, maks 50". I w takim przedziale szukałem miejscówki. Ktoś mi nawet pisał że lepiej jak weźmiemy mniejszy, ale za to cały ośrodek bo wtedy nikt nam przeszkadzał nie będzie. Mamy zaklepane 45-50 miejsc(35+/- kilka pod dachem, reszta to pole namiotowe). Ale nie ma górnego ograniczenia póki co bo pole namiotowe jak okiem sięgnął... łóżek jest 35, może kilka podwójnych. W razie czego, będzie można dołożyć kilka materacy. Na pole namiotowe też się kilka osób pisało... Najpóźniej w niedzielę wrzucę rozkład, jakie są pokoje i info o dokładnych cenach. To musimy jeszcze z Kamilem uzgodnić. Jeżeli chodzi o wpłaty - póki co, stanęło na tym że K@mil będzie zbierał gotówkę ale po ustaleniu wszelkich konkretów - również z Wami. Więc w tym temacie proszę o cierpliwość.

 

P.S. To jest totalne odludzie. Sąsiedzi by nawet nie usłyszeli jakby tam bomba wybuchła. Cisza taka że w uszach piszczy. I zapomnijcie o jakimkolwiek zasięgu tel kom itp :wink:

P.S.2 jeżeli zabraknie miejsc a ktoś jest zwolennikiem hoteli to ok 10km od pikniku jest taki przybytek. Maks kilka min samochodem.



https://maps.google.pl/?ll=51.331852,16.516147&spn=0.001797,0.004823&t=h&z=18

to tutaj.

 

Szersze info:

http://3stawy.eu/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehepack i jego nora są moje :rotfl: i bedziemy w tym roku dbdragować cytrynę :hyhy: . Postaram się przeciagnąć jakies mega okablowanie do pieca C.O.

Ja tam zawsze dotrę w miejsce docelowe choc niekiedy z nieudanym telemarkiem, jak wurzuca drzwiami to ja oknem.

Próbuje tak ogarnąc sprawe w tym roku by sobie załatwić "normalny urlop" na 2 dni przed i po , bedzie dobrze. Nie narzekać

 

 

 

 


Maks kilka min samochodem

cos dla mnie :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Mnie zastanawia ciągle jedno. Na trzeźwo było mi ciężko wejść na górę. Jakim cudem w takim razie dał radę tam wejść Sylwek? :D

 

Ja prawie zaliczyłem Sylwkowego telemarka na tych "chińskich" schodkach... :rotfl: Haha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truck... Nie sraj żarem, nie rob zbednego zamieszania, jak napisał Roosky, mozesz nawet skorzystać z hotelu/motelu... Nie rozumiem o co ta durna spina? Tak jak w tamtym roku, w tym pierwszeństwo do domków czy też sypialni miec beda dzieći i kobiety... A pewnie wszycy sie pomieszcza...

 

Tak wswoja droga, w tamtym roku nikt bynie musiał spać poza domkiem choc było nas wielu, u nas było miejsce na dole, tylko Mamusa( i Emil i HEHE by sie zmiescił) nie zdazył nas poinformować i zamknelismy nie potrzebnie drzwi a Marcin wybrał namiot z "własnej woli" :P

 

Idac dalej w Wilczynie Leśnym był jeden domek i wszyscy sie pomeiscili... A to że nie jest to Allinclisive to juz inna sprawa, nikt nikomu nie kaze przyjezdzac na zlot ...

 

 

Kurde ludzie, od 10 lat co roku jezdzimy na biwakowe zloty FSO, zawsze spanie w samochodzie albo w namiocie.. To sa najpiekniejsze chwile i najmilej wspominane, zawsze... Dopoki beda organizowane w takim charakterze ma nadzieje chociaz syna tam zabrać... 

 

Nie trujcie, nie twórzcie sobie sztucznych problemów... 



I jak napisał Jarek.. zawsze tak jest chetnych milion, a w ostatni dzien "sraczka" albo "pogrzeb babci"... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest jak widać.

 

dla jednego to super warunki, dla drugiego totalna lipa.

 

rozwiązanie jest proste: jak komuś nie pasuje to niech zostanie w domu, nikt nie będzie płakał z tego powodu. 

 

zainteresowani i tak się zjawią by potelemarkować chociażby :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


I jak napisał Jarek.. zawsze tak jest chetnych milion, a w ostatni dzien "sraczka" albo "pogrzeb babci"...

 

:rotfl: :rotfl:

 

"Chłopaki chciałbym ale... mnie paznokieć boli..." .. uwielbiam takich kolesi... :wink::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...