Skocz do zawartości

Polecam użytkownika (poleca TYLKO kupujący)


bury22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 990
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Polecam użytkownika "czaszunia1". Akumulatorek łyknął jak pelikan młoda rybę ;) - kaska w ciemno na moje konto, bez strachu, że następnego dnia będę już w Meksyku sącząc tequilę ... a i niepotrzebny mi kabelek przygarnął, jednym zdaniem: dobry człowiek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dać plusiki koledze + Marcin-real od którego kupiłem Clariona a i na wzmacniacze się z Nim wymieniłem. Zrobiłem przedpłatę a nie oszukał i wysłał sprzęt dokładnie jak w opisie, a przy wymianie dostałem jeszcze gratisy.

Drugi plusik, albo nawet 2 + + idą do David-ss poza udaną transakcją (zakupiłem Xtanta 301a) i uczciwością wykazuje się bardzo dużą cierpliwością co do mnie i dał mi wiele dobrych jak się okazuje przy wcielaniu w życie rad odnośnie mojego systemu.

 

Dziękuję Panowie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega(Janek_Mundek) wyżej napisał, miałem okazje z nim handlować i jestem bardzo zadowolony. Sprzedaż dokonana na allegro przy okazji. Od niego "kupiłem" wzmacniacz RF500x który jest uszkodzony zgodnie z jego opisem. Bardzo dziękuje za udaną transakcje :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Kolegów:

 

- Acid - wszystko jak należy, bez zbędnych słów :)

- kaka22 - jako kupujący wzorowo

- Sarever - jako kupujący już wielokrotnie ode mnie, Kolega godny zaufania

- Darus267 - jako kupujący wzorowo

- assesino - wszystko jak należy

- 4Real - również bez komplikacji

- wojtas - jak najbardziej wszystko OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Kolegę:

 

 

Janek_Mundek

 

Zamiana Radio+Zmieniarka na Głośnik przebiegła sprawnie i w miłej atmosferze.

Kolega w ciemno wysłał mi paczuszkę, a nie znamy się, jeśli nie liczyć tego forum.

 

Ze swojej strony gwarantuję, że paczka z głośnikiem jest zapakowana bardzo dobrze. Głośnik ostreczowany, usztywniony w pudle za pomocą materiałów zabezpieczających elementy blacharskie, na górę narzucane gazetek z supermarketów - żeby nie latało ;)

 

Pozdrawiam i polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dodaję:

 

SWEST - profesjonalny serwis sprzętu Car Audio, błyskawicznie, atrakcyjnie cenowo, doskonały kontakt. Polecam gorąco :)

 

Prondek - bardzo miły Kupujący, wszystko dogadane na Tip Top :)

 

karuzel506 - konkretny Forumowicz, uczciwy, słowny, polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam kolegów:

 

bogus1984 - sprzęt wysłany na gębę, bardzo dobrze zapakowany oraz bardzo szybka wysyłka,bardzo dobry kontakt zdecydowanie polecam :)

 

Rainer - bardzo dobry kontakt,szybka wplata, bez problemowa transakcja polecam :)

 

xq92x - polecam użytkownika, zamiana na najwyższym poziomie, szybko i na temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Ja ze swojej strony polecam użytkownika Sarever, miałem przyjemność brać od niego dwa głośniki niskotonowe re audio rex-8d4. Kontakt bez zastrzeżeń, pomógł rozwiać wątpliwości jak i też doradzał, czas wysyłki przedmiotu jak i jego zabezpieczenie rewelacja.

 

Tyle ode mnie. Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam:

 

1. karuzel506 - sprzęt jak w opisie, bardzo porządnie zapakowany oraz szybko wysłany. Dodatkowo bardzo dobry kontakt, także polecam ! :)

 

2. mars124 - szybka wpłata, bardzo dobry kontakt. Polecam 

 

3. xq92x -  szybka wpłata (najpierw zaliczka a potem reszta kasy w terminie), bardzo dobry kontakt. Polecam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sumieniem polecam użytkowników:


 

karuzel506 - bardzo sprawna wymiana, wszystko szybko i do rzeczy, bardzo miły i konkretny kontakt, otrzymany towar solidny i jestem bardzo ukontentowany naszą transakcją ;)

 

Rainer - bardzo dobry kontakt, szybka wysyłka, towar zgodny z zapewnieniami, korzystna cena. Rainer to bardzo ugodowy człowiek, po symbolicznej zaliczce gotów był trzymać dla mnie świetny sprzęcik przez ładny kawałek czasu. Sub podłączony na szybko, jeszcze konkretnie nie testowany z powodu braku czasu i niezgranej do końca budki, ale wszystko wskazuje, że jest ok.

 

Pozdrawiam i jeszcze raz polecam wyżej wymienionych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogus1984-po raz 3 szybka wysyłka wszystko gra dosłownie i w przenośni miły sprzedający

 

Powalla-towar jak w opisie szybka wysyłka dobry kontakt polecam.

 

Balcer-skrzyneczka ładnie obita wszystko dogadane raz dwa błyskawiczna wysyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam użytkownika Pawel S.

 

Zamawiałem u niego wyrób z MDFu.

Wykonanie zgodne z moimi zachciankami i wymiarami, bardzo staranna i solidna robota.

Przesyłka szybka i dobrze zabezpieczona, kontakt bardzo dobry, byłem na bieżąco podczas realizacji.

Poza tym cena nie szarpnęła zbytnio za portfel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...