Skocz do zawartości

Polecam użytkownika (poleca TYLKO kupujący)


bury22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 990
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Polecam sprzedajacych:

rysiuCT-kilka kocków w b.dobrym stanie i masę akcesorii montażowych.

mastah22-radio Becker traffic pro i coś jeszcze ,pamięć zawodzi

kozik666-wzmak Xetec,w dobrej kasie i stanie technicznym i wizualnym

Emil-AMA BL160 -bezproblemowo,szybka wysyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po powrocie z wakacji czas polecić kilku forumowiczów :)

 

-Paviarotti - kupował Alpine 3549, przelew wysłany błyskawicznie, świetny kontakt. Polecam wszystkim !!

-Damian552 - kupował u mnie dwie sztuki REX-8D4, wpłata błyskawiczna, świetny kontakt, Transakcja wzorcowa!

-bogus1984 - po raz któryś już polecam :) kupowałem trochę przedmiotów, wszystkie wysłane błyskawicznie, zapakowane wzorcowo!

 

Oby więcej takich forumowiczów jak w/w koledzy. Transakcje zawsze przebiegały wzorcowo, bez jakichkolwiek kłopotów!! Polecam! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MEGA PLUS dla kolegi Raadek za maskownice do RC1. :super:  Drugi plus dla Raadka za wyrozumiałość i cierpliwość.

Następny plusik leci dla kolegi Eszte za średniaki Morelka-pancernie zapakowana przesyłka,stan techniczy jak i wizualny bez żadnych zastrzeżeń.  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam użytkownika arturbp. Pomagałem mu ściągnąć conieco z USA. Wszelkie opłaty za wysyłkę itp sam się do mnie dobijał o numer kąta aby wysłać mi kaskę za wysyłkę itp Rzetelna osoba i bardzo słowna :) Ja zapomniałem wysłać danych do rozliczenia się to sam mnie nachodził :P Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam użytkownika arturbp. Pomagałem mu ściągnąć conieco z USA. Wszelkie opłaty za wysyłkę itp sam się do mnie dobijał o numer kąta aby wysłać mi kaskę za wysyłkę itp Rzetelna osoba i bardzo słowna :) Ja zapomniałem wysłać danych do rozliczenia się to sam mnie nachodził :P Pozdro

Również  polecam kolege. Solidna firma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mojej listy godnych zaufania uzytkownikow dodaje kolege o nicku perez, kupilem AA 200.2X, kasa wyslana w ciemno, na drugi dzien mialem nr przesylki, no i wzmacniacz jest juz u mnie w Szwecji, towar zgodny z opisem, bardzo dobry kontakt na PW i telefoniczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka transakcji już było jakiś czas temu ale nigdy za późno na opinie ;)

 

Zdecydowanie:

-rysiuCT - któryś raz z kolei transakcja bez problemowa i dobry kontakt, szybka wysyłka.

-aeron - dobry kontakt, mała wymiana poglądów i transakcja również bez problemowa, szybka wysyłka.

-K@mil - dobry kontakt, doradztwo w wyborze materiałów i szybka wysyłka.

-Raadek - dawno temu brałem RCA ale również wszystko bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...