Jump to content

Polecam użytkownika (poleca TYLKO kupujący)

bury22
 Share

Recommended Posts

Polecam użytkownia KaczorJunior85, który w atrakcyjnej cenie sprzedał mi ładną, zadbaną i wygłuszoną skrzyneczkę zamkniętą.

Towar zapakował bardzo bezpiecznie i podesłał bardzo szybko, za co jestem mu niezmiernie wdzięczny. Nie było żadnych problemów.

• Replies 990
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Polecam Whisper'a :) kolega mieszka w UK ale kontakt i realizacja wysyłki na najwyższym poziomie :) Paczka była bardzo droga a wszystko dogadane jedynie "na gębę"

mam nadzieje, że to nie ostatnia transakcja :)

Polecam użytkownika Boczuś transakcja zakupu-sprzedaży na większą kwotę paru klocków, ustalenia na "gębę" obie strony zadowolone. Polecam się na przyszłość. :)

Polecam Kolegów (kolejność przypadkowa :wink: )

Green,

Marcin-real,

Truck,

Woolly24,

Krótko powiem że od każdego z ww użytkowników kupowałem rzeczy za minimum 1000zł i transakcja w każdym przypadku kończyła się POZYTYWNIE! Sprzęt zawsze świetnie zapakowany i zgodny z opisami oraz fotkami.

Muszę nadmienić że koledzy chętnie po za tym że sprzedają rzeczy służą podpowiedzią czy to pisaną czy mówioną!

Jeszcze raz dziękuję wszystkim z osobna :super:

Polecam również

Malcolm_x,

k3fir

Ci użytkownicy kupowali ode mnie rzeczy za kilka ładnych stówek i tutaj muszę pochwalić że zanim zdążyłem wyjęć klocki z samochodu pieniądze już grzecznie czekały na moim koncie :ok: za co również wielkie dzięki!

POLECAM!

Gdzie mam głowę! Zapomniałem o Panu Józku! Dopisuję Nakamichi :ok:

to moze i ja cos od siebie :) MASTAH22 szybko,konkretnie i na temat.wysylka szybka zgodna z ustaleniami oraz uzytkownik 

Ian skrzynia wykonana tak jak powinna .super kontakt i wszystko tak jak powinno byc . Polecam !!!.

Ja od siebie polecam dan124 i lklukasz, robili mi drzwi i slupki, zeszlo sie naprawde bardzo duzo czasu ponad plan, a jednak nie chcieli mnie naciagac na dodatkowe koszty. Pozatym wszystko w bardzo fajnej, kolezenskiej atmosferze.

Od uzytkownika rainer kupilem radyjko, szybka wysylka i sprzet w bardzo dobrym stanie i super cenie.

bogus1984, wszystko zgodnie z ustaleniami, naprawde solidny i sympatyczny czlowiek.

kiell, kasa wyslana praktycznie w ciemno, a jednak nie ociagal sie z podwozka sprzetu do mojego brata.

Przyłączam się do wątku, polecając  użytkownika TRUCK. Chodzi o zacna transakcje o kryptonimie „XES”. Mimo , ze pod czas zakupu w USA mięliśmy tak zwane schody, ze sprzedawcom, Ebay i PayPalem, ku naszemu wspólnemu zadowoleniu, wszystko wyszło zgodnie z oczekiwaniami. Szybka reakcja, rzetelność Trucka (mimo, ze był nerwowy :przestraszony: ) pozwolili na to, ze mamy ten system u siebie. Wzorowo i godne polecenia!