Skocz do zawartości

Polecam użytkownika (poleca TYLKO kupujący)


bury22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 990
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

WItka

Ja polecam użytkowników:

Ache

Eszte

B,dobry kontakt, szybka transakcja, przedmioty zgodne z opisem. Żadnych problemów czy nieporozumień. Wzajemne zaufanie jako forumowiczów godne podkreślenia. Raz jeszcze polecam tych forumowiczów jako super partnerów do interesów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rekomenduje uzytkownika MAXAM, bardzo rzeczowy i powazny czlowiek, udzielil mi bardzo szczegolowych informacji na temat sprzedawanego sprzetu, kasa wyslana praktycznie w ciemno, kontakt wzorowy, szybka wysylka, interesy z tym czlowiekiem to prawdziwa przyjemnosc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ian - polecam serdecznie, wykonywałem dla mnie skrzynie pod wymiar w bagażniku, na 2 głośniki. Efekt? Tak elegancko zrobionej skrzyni nie widziałem, posiadając kontakt ze skrzyniami typu JBL, Magnat, itp. - dobre pieniądze, elegancie rozwiązanie, znakomity kontakt, w dodatku człowiek pomocna dłoń - po prostu bezcenne :) Polecam z ręką na sercu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam:

 

Raadek

Eszte

Malcolm_x

karuzel506

rysiuct

 

co tu dużo mówić? Wszystkie chłopaki porządne firmy i bez cienia wątpliwości można od nich kupować, zero problemów, chętni do wytłumaczenia czego się nie wie/nie rozumie, paczki pozabezpieczane bardzo dobrze (W przypadku Raadka - usługa montażu całego sprzętu CA - zero problemów i fachowa robota, tego chłopinę szczerze polecam każdemu) - no po prostu wszystko elegancko z w/w użytkownikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...