Skocz do zawartości

Polecam użytkownika (poleca TYLKO kupujący)


bury22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może i ja coś napiszę. Wszystkim niżej wymienionym wielkie dzięki za udane transakcje i serdecznie wszystkim polecam.

 

Raflip,

krisman,

PoPe,

yasica,

rainer,

vandrad,

MichuPG,

italiano1980,

Raadek,

 

Dzięki jeszcze raz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 990
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

bor

Kolejna udana transakcja z tym uzytkownikiem.Super podejście do sprawy.Oby wiecej takich osób na forum. 

 

jaco76

Profesjonalne podejście do sprawy.Wszystko w jak najlepszym porządku.Szybka wysyłka i bdb kontakt.

 

Vampirek

Bardzo uprzejma i pomocna osoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam użytkowników powallabogus1984.

Od obu Panów otrzymałem w pełni sprawny, bardzo zadbany i uszanowany sprzęt.

Obie transakcje przebiegły wzorowo, kontakt na poziomie, potem wszystko bezpiecznie zapakowane, wysłane następnego dnia roboczego po dotarciu kasy, od razu po wysyłce otrzymywałem numer paczki - czyli tak jak każdy by chciał ;)

Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń i zdecydowanie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W polecanych zabraknąć nie może samego admina K@mila :) Towar zamówiony wczoraj koło południa, a dziś z rana paczka jest u mnie w domu. Mega błyskawiczna wysyłka, bardzo dobry kontakt. Po prostu wszystko jak trzeba!! 

Drugim polecanym przeze mnie użytkownikiem jest kolega Assesino, w ciemno założył za mnie pieniążki za towar wspólnie zamówiony w jednej paczce :)  Wszystko odbyło sie tak jak ustalaliśmy, bez jakichkolwiek problemów. Polecam w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i kolejne ale nie można zapomnieć.

Karuzel506 Skrzynka przyszła w super tempie a tak ją opatulił że atom tego by nie ruszył..

a i mimo tego że ze na forum byłem od kilku tyg a postów może z 5 już zaproponował że wyśle wzmaka a na kase poczeka nawet miesiąc...

mimo że i tak nic z tego nie wyszło (brak środków) to wyrozumiałość na najwyższym poziomie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam ..."pewniaków" z którymi nigdy nie będzie problemów.

 

hehepack  wysyła towar i "wyrozumiale" czeka na uregulowanie.

Raadek to samo pomaga kupić sprzęt, wykłada gotówkę a jak sprzedaje coś od siebie to też nie sciemnia :wink:

mastah bierze robotę, robi odsyła (za swoje) i również zero jakiejś spinki.

 

user mało znany ale polecam ...luciusz  cierpliwie czekał na kasę za studio500 aż "ustukałem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...