Skocz do zawartości

Polecam użytkownika (poleca TYLKO kupujący)


bury22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 990
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Polecam użytkownika Frobek.

Dałem do naprawy Nakamichi MB-75 z uszkodzoniem zmieniarki E-Mecha.

Naprawa wykonana profesjonalnie i za normalną kasę.Podczas transportu radio znowu uległo uszkodzeniu nie z winy naprawiającego.

Frobek podszedł do tematu bardzo poważnie i po prostu współpraca i komunikacja na najwyższym poziomie.

Naprawił radio znowu i zoorganizował bezpieczny transport.Radio gra i działa perfekcyjnie.

Wielkie podziękowania dla Frobka za całokształt i wielki profesjonalizm oraz za świetną komunikację.

Polecam wszystkim którzy mają problemy z Nakamichi i moje radio tylko w przyszłości będzie u niego naprawiane.

 

A jak będę w pobliżu to na pewno nie omieszkam poznać go osobiście,bo to będzie dla mnie prawdziwa  przyjemność. :super: :super: :super: :super: :super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorąco polecam użytkownika nicekt.

 

Towar świetny, 100% zgodny z opisem, fotkami, ba...jest lepiej niż się spodziewałem. Wszystko dobrze zapakowane, dostarczony komplet dokumentów, pudło oryginalne.

Czas dostarczenia wskazuje, że nie zwlekał z wysyłką. Transakcja przebiegła bez zastrzeżeń, kontakt też na poziomie i bez niedomówień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam użytkownika lksgrzegorz.

Szybka wpłata, dobry kontakt, jak najbardziej OK.

 

Dodatkowo na plus:

caskp

Woolly24

Piotrsaint

i takie pauki jak balcer, aeron, powalla, marcin-real, Truck

Wymiany, kupno, sprzedaż, "pożyczki" wszystko jak najbardziej pozytywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam

 

Rav - kupiłem skrzynie basową doby kontakt szybka wysyłka

toble011186 - kupiłem wzmacniacz emphaser ea 275 to samo i to się liczy dobry kontakt, bezproblemowa wysyłka.

 

Co prawda było to z 2 lata temu ale chciałem zobaczyć co na forum sie dzieje. Znalazłem ten temat i postanowiłem napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol. zeb również godny polecenia :) Dobry kontakt, kable takie jak ustalone, kuriera zamówił jeszcze przed przelaniem całości kwoty (zabrakło mi na koncie do przelania :P ) Na nast. dzień od nadania kable były u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...