Skocz do zawartości

Polecam użytkownika (poleca TYLKO kupujący)


bury22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 990
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czuje się zobowiązany polecic kilka osób u których dokonałem ostatnio drobnych zakupów :)

 

Pierwszy był csbiczek

Szybkie i dokładne informacje o sprzęcie, na zyczenie zdjęcia, sprawny kontakt przez forum jak  i drogą sms. Cierpliwie czekał, aż dotrą pieniądze mimo że miał innych kupców :) Paczka solidnie zapakowana i wysłana zaraz po dotarciu przelewu.

 

Następnie bor

Utrzymał mi rezerwacje, dziękuje. Chłopak zabiegany, ale znalazł czas by mi udzieli kilku rad i sprawnie wysłac wzmacniacz ;) paczka dobrze spakowana, sprzet sprawny i cały :)

 

Ostatni dealer to Aeron. Zamieszania to trochę było, ale sprzedawca dzielnie walczył by paczka nie zgineła w przestworzach paczkomatów :) Ostatecznie w bardzo przystępnej cenie dotarły do mnie ładne kabelki :) 

 

Szczerze polecam całą ekipę , dziękuje i pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 

To ja od siebie też polecę :

 

Hehepack -szybko sprawnie i bez problemów. Dzięki za rezerwacje  :zdrowko:

 

Yasica- tu mega  :ok:  :ok:  :ok: . Duża transakcja. Bez żadnych komplikacji. Komunikatywność na wysokim poziomie. Od ilości fotek poczta się zapychała :wink: A odnośnie pakowania to każdy powinien się uczyć od Jacka  :padam:  :padam:  Nawet wku…..wiony kurier nie byłby w stanie uszkodzić sprzętu wyrzucając paczkę przez okno podczas jazdy :rotfl:  

Wielkie dzieki  :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam:

 

- Rainer - za transakcję przeprowadzoną w miłej atmosferze i błyskawiczny odbiór osobisty zakupionego radia

 

- Marcin-real - za uświadomienie jaki "skarb" posiadam i odkupienie głośników po uczciwej (zaproponowanej przez niego) cenie; do tego dobry, szybki i rzeczowy kontakt, błyskawiczna wpłata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja od siebie też polecę :

 

Hehepack -szybko sprawnie i bez problemów. Dzięki za rezerwacje :zdrowko:

 

Yasica- tu mega :ok::ok::ok: . Duża transakcja. Bez żadnych komplikacji. Komunikatywność na wysokim poziomie. Od ilości fotek poczta się zapychała :wink: A odnośnie pakowania to każdy powinien się uczyć od Jacka :padam::padam: Nawet wku…..wiony kurier nie byłby w stanie uszkodzić sprzętu wyrzucając paczkę przez okno podczas jazdy :rotfl:

Wielkie dzieki :zdrowko:

Odbieralem paczki od kuriera dla Przemcia i przy nim sprawdzałem - musiałem ostro sie napocić aby znaleźć sprzęt w śród zabezpieczeń.

 

Kurier juz myślał że ktoś mi kawał zrobił ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam

tbrek - Solidna firma, wszystko zgodnie z ustaleniami i meeeggggaaa wielka pomoc, totalnie 100% zaufanie. A no i mega wielkie dzięki za wkładkę :D

Coobah - Szybko, zwięźle i na temat. Towar w 100% zgodny z opisem nawet powiem, że nie spodziewałem się, że jednostka jest w aż tak dobrym stanie :D Jednostka po za ori kartonem dodatkowo zabezpieczona. Bardzo polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...