Skocz do zawartości

Renault Laguna lll - auto M A X A M'a


Mehow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A skrzynka profi jak zwykle, poklejona, powzmacniana, okocowania jak trzeba. Pierwsze odsłuchy poczynione.

 

Takich żeberek to by się nawet Magda Gessler nie powstydziła :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie chce mi się szukać.

 

Kto tu pisze ze kappy nie mają dołu? Mi w 10L było go za dużo...

 

W tej chwili mam ewidentnie za duży litraż dla nich bo tak jak było (12,5 l) planuję zmniejszyć w okolice 7,5-8 l, kappy dołu nie mają dla Wawy, na szczęście tego nie wiedzą i robią swoje... lusterko wsteczne żyje swoim życiem... :rotfl:  bez suba bo nie mam go wcale w tej chwili... 

 

Cóż było uczynić - albo to, albo ścianki grube na kilka centymetrów i waga implikująca konieczność poziomowania reflektorów

 

Piękna robota Marku z tą paczuszką, gratuluję fachmana po sąsiedzku... (Michał szatsun  :cwaniak: za pełną profeskę) :)

 

Ci z centralnej jakąś frakcję zakładają

Antykapiszon klan... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna robota Marku z tą paczuszką, gratuluję fachmana po sąsiedzku... (Michał szatsun  :cwaniak: za pełną profeskę) :)

Michała trzeba chwalić, nie mnie.

Ja tylko swe życzenia litrażowo/wymiarowo/funkcjonalne wyraziłem.

A i tak pewnie jeszcze się poeksperymentuje z tematem, Michał ma dar przekonywania dość skuteczny czasami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i tak pewnie jeszcze się poeksperymentuje z tematem, Michał ma dar przekonywania dość skuteczny czasami

 

Rób swoje, Mehow ma swój poligon doświadczalny z czerwonymi felgami... :)

Twoje auto zawsze miało swój charakter(bo robione konsekwentnie pod Twoje preferencje) i niech tak pozostanie...  :wink:

Oczywiście, chyba ,że coś namacalnie podejdzie i przyniesie pożądany efekt, wtedy się zmienia się...  :hyhy:

 

ps. Dobra jadę po żywicę i będę zalewał formę (bez efektów ciążowych  :przestraszony: ), bom w Polsce do niedzieli to wykorzystam czas na te komorki u mnie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


I właśnie w duchu tych preferencji ostatnie zmiany sprzętowe, z których i tak niektórzy się "naśmiewają"

 

pfff... Ważniejszy uśmiech , przy ulubionym kawałku na autostradzie sam na sam z muzyką a nie podążanie z "modą"... :) Powodzenia w dalszych modach Maxam... 

Maxam & Mehow... Może jakiś M&M's team załóżcie? haha :D , który jest ten żółty w misce z reklamy?  :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


10L żywicy Ci posłać?

 

No czyś Ty zwariował Xris już do cna? :D Naturalnie ,że pójdzie "wypełniacz" i dopiero zywica na to , bo już na amen furty by mi odpadły od karoserii z taką wagą...  :rotfl:


 

 


Ja jestem niezrzeszony
Poza tym za bardzo się preferencjami różnimy

 

Tego jestem zupełnie świadomy, tym bardziej więc gratulacje dla Ciebie za umiejętność określenia tego co "chcesz" a Michałowi za profesjonalizm i zrobienie klientowi/koledze, tego co sobie wymarzył bez narzucania swoich preferencji (a to wcale nie takie oczywiste u instalatorów/stroicieli).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego jestem zupełnie świadomy, tym bardziej więc gratulacje dla Ciebie za umiejętność określenia tego co "chcesz" a Michałowi za profesjonalizm i zrobienie klientowi/koledze, tego co sobie wymarzył bez narzucania swoich preferencji (a to wcale nie takie oczywiste u instalatorów/stroicieli).

To raczej kwestia wzajemnego szacunku dla własnej niereformowalności, jakkolwiek górnolotnie to zabrzmi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż było uczynić - albo to, albo ścianki grube na kilka centymetrów i waga implikująca konieczność poziomowania reflektorów :)

Skrzyneczka zacna, nuta zazdrości przez moją "szyderę" przemawia :wink::zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


To raczej kwestia wzajemnego szacunku dla własnej niereformowalności, jakkolwiek górnolotnie to zabrzmi :)

Szacunku to jest u nas bez granic :)

 

Nie wiem czy to takie niezwykłe na skalę krajową, ale tutaj chyba każdy ma swój profil brzmienia i sobie do niego kroczy, nie składając puzzli z tego jak u innego gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Dziś system uzupełniony został o Aliante w nowej skrzynce 24L (AudioManuFaktura):

Ożebrowana, z cienkiej płyty? Ja jestem jej ciekawy i mam nadzieję na posłuchanie jak byś przypadkiem przez Łódź przelatywał i czasu miał trochę wolnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z grubej, wzmocnienia są, bo majster lubi robić swojemu ekskluzywnemu klientowi pancerne wyroby.

Częściowo również dlatego, że klient o takowe poprosił :)

Ożebrowana, z cienkiej płyty? Ja jestem jej ciekawy i mam nadzieję na posłuchanie jak byś przypadkiem przez Łódź przelatywał i czasu miał trochę wolnego :)

Naturalnie, choć to nieprędko nastąpi.

Pewniejszy będzie piknik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeszcze ciekawiej niż myślałem. Ja jakoś się nie mogłem do tej pory zebrać na zrobienie w którymś z pudełek ożebrowania.

Powiedz proszę czy już odczułeś/poznałeś walory tej skrzynki? I oczywiście jak je widzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...