Skocz do zawartości

Renault Laguna lll - auto M A X A M'a


Mehow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 


Nowe.

 

To życzę cierpliwości, za to się odwdzięczy.

Szkoda że zrobiłes drzwi na gotowo przed zamontowaniem masterów, gdyż one wymagają pokręcenia kątem.

 

Maniolo nim trafił w kąt i miejsce w drzwiach na ich zamontowanie, długi czas jeździł i je przestawiał, to pozwoliło mu stworzyć najlepiej grające auto (i jedyne) na masterach, reszta to tylko słabe namiastki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To życzę cierpliwości, za to się odwdzięczy.

Szkoda że zrobiłes drzwi na gotowo przed zamontowaniem masterów, gdyż one wymagają pokręcenia kątem.

 

Maniolo nim trafił w kąt i miejsce w drzwiach na ich zamontowanie, długi czas jeździł i je przestawiał, to pozwoliło mu stworzyć najlepiej grające auto (i jedyne) na masterach, reszta to tylko słabe namiastki.

Wyjdzie w praniu.

Michał ma już doświadczenie w walce z tymi drzwiami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W to nie wątpie, oby mu nie zabrakło cierpliwości przy walce z wooferami :D

Taki fajny projekt, namówię go jeśli będzie taka potrzeba :)

 

Swoją drogą - w jaki sposób objawiają się zmiany po tych sławetnych 200-300 godzinach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Męczyłem je w alero przez ponad pól roku, najpierw potrafią kopnąć, lecz później zaczynają buczeć, i tak sobie różnorako buczą , potem buczenie zaczyna zanikać, pojawiają sie kolory, uderzenie i coraz bardziej klarowna średnica, tak ja miałem.

 

Na Twoim miejscu podpiąłbym je na 2 tygodnie/24h pod x-just i tylko kręcił gałką, raz 50Hz raz 2k, potem 800Hz i 80 i tak sie bawić, siedzisz w domu dasz niższe czestotliwości, a gdy nikogo nie ma - wtedy niech wyją na 2k,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież w drzwiach nie muszą się wygrzewać. A do wygrzewania, jak chciałbyś tak bardzo hajendowo różnymi częstotliwościami, to na drugiej płycie Focala są częstotliwości narastające.

Moim zdaniem, do tego najlepsze są niższe częstotliwości, bo to całe wygrzewanie głośnika, to przecież nadanie zawieszeniom odpowiedniej podatności.

Powygrzewałbym takie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet ori hiendowa skrzynka wystarczy zeby wygrzać głosniki :)

 

Zapewnić tylko musisz szczelinę miedzy rantem glosnika a skrzynią np przykręcając je przez np 2-3 nakrętki jako dystans :hyhy:

 

A stać mogą byle gdzie nawet w garaży czy w firmie na noc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym "wziuł" jeno go (czasu) mam jeszcze mniej niż Ty. Fajnie klepe to to Marku i osłuszywany był w (jakże słusznych na pomeranii) karmnikach . Troche znasz mój gust jak wasyl mówi, że zacnie kanty na garniturowkach prasował to coś w tym jest, hmmm...moze Ci się kiedyś znudzą a wtenczas ...kto wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...