Skocz do zawartości

Renault Laguna lll - auto M A X A M'a


Mehow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

I pewnie jednocześnie innej skrzynce :)

W przypadku moich grubych skrzynek miałem wrażenie, za każdym razem, że głośnik zmienia swój charakter brzmienia względem skrzynki z płyty 19mm a na dodatek wzmak jakoś tak zupełnie z marszu ma lepiej z kontrolą. Ciekawe czy w przypadku Twojego nowego pudełka będzie podobnie? Rozmowa już była na ten temat w moim topiku ale nie było chętbych do podzielenia się wrażeniami z odsłuchów ożebrowanej skrzynki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


a nie macie innych problemów? :)

No wiesz... 1/3 sukcesu to prawidłowa i najbardziej korzystna aplikacja, a następna 1/3 to strojenie... :)  czyli jak by nie patrzeć to skrzynka i gmeranie w gainach jak najbardziej pod problemy podpadają :) ale z chętnymi do dyskusji jakoś licho jest. Wszystko pewnie przez wiosenne przesilenie, tyllko żeby z rozpędu to przesilenie do późnej jesieni nie trwało albo dłużej :wink:


 

 


Jak wykonałem ostatnio skrzynkę 36mm ścianki ,40L to jednak stwierdzam że to nieporozumienie zbyt ciążkie cholerstwo.

Wziąłeś do ręki i stwierdziłeś,  że nie zagra bo zbyt ciężkie? Ech... daj już lepiej foty swojej twórczości, jeśli nie tu to w moim temacie albo jakimś innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Wziąłeś do ręki i stwierdziłeś,  że nie zagra bo zbyt ciężkie? Ech... daj już lepiej foty swojej twórczości, jeśli nie tu to w moim temacie albo jakimś innym.
Nawet nie to że nie zagra tylko dołożyłem już ciężaru do auta,klocki ważą wygłuszenie poszło chyba z 60kg i taka skrzynka to auto tyje aż strach.Wieczorkiem jak juz wrócę do domku to zapodam fotkę :) ,Na razie szybki obiad i kwiatki trzeba jechac porozwozić :)

Obiecałem że dam zdjęcie jak ktoś prośi,później można wywalić ze strony żeby nie było śmiecenia w temacie MAXAMA.

Plyty sklejone do siebie Rakolem(na pełnej powierzchni) to to samo w zasadzie co Vikol i poskręcane do siebie wieloma wkrętami po uprzednim nawiercaniu wiertłem żeby nie rozpychało płyty-każdy jeden wkręt.

post-6314-0-62464600-1394320434_thumb.jpg

post-6314-0-80075800-1394320485_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A musisz się z focalem akurat wozić? Mnie akutat suby tej firmy nie zachwycają, głównie ze względu na szybkość. Może wystarczy abyś suba zmienił na takiego który zadowoli się 20l brutto? W takim układzie pudełko nie powinno ważyć więcej jak 20-22kg czyli z głośnikiem max 30 a zwykle jest to przedział 20-25kg z głośnikiem przy założeniu 30mm ścianek i frontu 40-45mm i płyty HDF jako materiału, MDF albo wiór będą lżejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...