Skocz do zawartości

Renault Laguna lll - auto M A X A M'a


Mehow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

O widzisz ilu chętnych i pomocnych.... a Ty i tak służbówką będziesz pomykał :D

Wystarczy rzucić hasło a pomoc się znajdzie :)

Ale ja nie mam sumienia wykorzystywać osób postronnych, będę musiał ugryźć tę żabę sam.

 

Z przeprowadzonego plebiscytu wynika, że optymalnie zaserwować ją w terarium o objętości około 23L netto.

Jakieś inne pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie trochę inne pytanie z dalekiej przeszłości.

a mianowicie Michał puścił kable zasilające razem z głośnikowymi (prawym progiem), jak to jest, że nic tam nie sieje? czy można jednak puścić kable głośnikowe z zasilającymi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie trochę inne pytanie z dalekiej przeszłości.

a mianowicie Michał puścił kable zasilające razem z głośnikowymi (prawym progiem), jak to jest, że nic tam nie sieje? czy można jednak puścić kable głośnikowe z zasilającymi?

Prąd płynie odwrotnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


czy można jednak puścić kable głośnikowe z zasilającymi?

Znane są jedynie pojedyncze przypadki tego typu. Problem raczej występuje z przewodami sygnałowymi, gdzie jest o wiele słabszy sygnał, łatwiejszy do zakłócenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek...wrzuć dziada do miski po brzegi wypełnionej hmmm...whisky ile Ci sie wyleje tyle w (sporym przyblizeniu) wypiera Matrix :rotfl: .

 

Na poważnie heinz nic nie poleca łod siebie :wink:

http://www.bigdogaudio.de/Matrix_10.1.pdf  trudno namierzyć budę do niego.

Zresztą mało skrzynek lezy w Redzie żebyś poćwiczył  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziś wreszcie udało się znaleźć kilka chwil by zrobić użytek z dostarczonego przez Sinoff'a elementu opancerzenia auta i dokończyć montażu przetwornika:

 

post-5982-0-15538300-1400881239_thumb.jpg

Do montażu wykorzystane zostały imbusowe śruby metryczne M6 wraz z nakrętkami kłowymi.

 

Każda ścianka oprócz frontowej liczy sobie:

 

post-5982-0-84595500-1400881239_thumb.jpg

Klejona jest z czterech naprzemiennych warstw MDF i HDF i dodatkowo impregnowana:

 

post-5982-0-28497200-1400881240_thumb.jpg

Frontowa posiada jedną warstwę więcej i podfrezowanie zarówno pod sam przetwornik:

 

post-5982-0-30533000-1400881241_thumb.jpg

jak i maskownicę dla niego, co pozwoliło na jej nieco zgrabniejsze osadzenie:

 

post-5982-0-01405400-1400881242_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To radzę zamocować…. Przy niewielkiej stłuczce może być nie lada problem. Na początku swojej przygody zrobiłem koledze subwoofer. Dobrze że był większy od otworu w ścianie grodziowej pomiędzy bagażnikiem a kabiną. Kolega miał czołówke przy małej predkości z nie swojej winy. Subwoofer otworzył fotel wyrywając zamki (2 szt) i prawie wleciał do środka. Zatrzymał się w połowie na ścianie grodziowej która złapała go górnymi łukami. Gdyby nie to, kolega dziś wąchałby kwiatki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...