Skocz do zawartości

Renault Laguna lll - auto M A X A M'a


Mehow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dziś, z ciekawości, Naleśnik otrzymał nakaz eksmisji i lokal zastępczy (?) w postafi 23-litrowej skrzynki zamkniętej.

Przeskok jest dość spory, gdyż dotychczas musiał się pomieścić w 15 litrach.

Ku memu niejakiemu zaskoczeniu, w sensie szybkości podawania informacji zmiana w zasadzie nie zaszła.

Zejście natomiast zmieniło się w stopniu bardziej znaczącym - rzecz jasna poprawiając się.

Gra jakby nieco pełniej i - w moim kufrze - równiej.

Docelowo więc otrzyma chyba coś pośredniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwiej ogarnąć?

To najczęściej również.

 

Mnie natomiast przyświecał przede wszystkim nieco inny zamysł.

Uznałem mianowicie ten konkretny system 2-way za wystarczający z punktu widzenia moich potrzeb, co za tym idzie nie widziałem potrzeby upychania na słupku kolejnego przetwornika i być może kolejnego wzmacniacza w zabudowie.

 

Nie chcę przez to powiedzieć, że odżegnuję się od 3-way w przyszłości - po prostu na chwilę obecną wystarcza mi to co jest.

Do tego wiem, że można z tego jeszcze co nieco wyciągnąć.

 

Tragedii nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej hej

 

Marek zmieniałeś coś w ustawieniach przed wyjazdem do Wawy od ostatniego spota? 

 

Bartekmaj pisał, że masz wysoką scenę... a ja mam wrażenie, że przed ukierunkowaniem wooferów było jeszcze wyżej (może nawet za ;) ), 

 

Widzę, system przyjął się w stolicy :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ty, ciężarówka

 

fajki miałeś przywieść

 

 

No i? :D Kto po nie przyjedzie? :) Bo ja na co dzień, i tak swoje wybujam w te i wewte i nie chce mi się jechać jeszcze 200 km w obie mańki...  Mehow tel w takiej pierdółce , zapomniałeś i musisz na forum pisać? 

Chyba ,że przejaraliście już całą kasę i na doładowanie nie stykło?  :rotfl:

 

ps. Do Raflipa już się umówiłem i w któryś week pojadę.... Każdy chętny się spotkać, ale nie ruszyć tyłek tylko, ugościć... Ja też tam jakąś kawkę tudzież herbatkę i ciastko mam...  :wink2:

 

ps.2. Przepraszam Cię Marku za takowe egzotyczne OT, ale podziękuj swojemu nadwornemu montażyście :). Wracając więc do tematu, jakie spostrzeżenia po przesiadce na większego naleśnika? Zaskoczony jestem... Maxam i sporawy sub... Rozkręciłeś gałę, czy tak go tylko lekko pykasz w tle?  :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zmieniając na chwilę temat :)

W przyszły weekend wybieram się do 3city. Może uda się mały spocik ogarnąć?

Sprawa zapewne będzie dynamiczna.

Napisz w temacie spota trójmiejskiego.

Mhmm...  :wink:

Gdy już się z nim zapoznam sprawdzę jeszcze, na ile niezbędna jest mu większa dawka mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...