Skocz do zawartości

Omega B by Sława


slawa88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rowniez Ci Adam oficjalnie dziekuje za pomoc. :)

nie masz za co i nie musisz oficjalnie. Dzięki takim kontaktom miło jest być członkiem tego środowiska.

Kiedyś ktoś usłyszał , że bawię się tymi lanzarkami i zapytał się : czemu się cofam. Odpowiem : Nie był to na pewno krok w tył względem tego co wrzucałem w tym aucie. Ten ruch uznam za krok w inną stronę, tak samo jak zabawa z xtant'em (tylko nie w tą samą stronę). Warto było tego posłuchać, a gdybym miał wolne środki to w tym budżecie widziałbym tą zabawkę na półce.

bogus1984

i gdyby dziękować to jest jeszcze ktoś, kto pomagał nam we wspólnych wymianach :rotfl:

 

 

I jak Adaśku na sprawnych ESB? Ja też chcę wrócić, jak dotrą moje z odsłuchu. Co się zmieniło

Wiesz co... jak będziesz w okolicy to sam możesz zobaczyć, ale wrzuciłem 1 cd, i bardzo duży plus na środku się zrobił, bardzo ładnie dogrywa do dźwięku gitar i innych instrumentów. Wysoka góra - wiele tam się dzieje. Jest żywiej i nogi same chodzą, świetnie słucha się utworów instrumentalnych, świetny damski wokal. Podoba mi się bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 355
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A jak powinny patrzeć? Toż to ciekawe pytanie.

 

Czym się powinno kierować przy ukierunkowaniu? Jak się to powinno robić? Bo słyszy się różne teorie - kopolka nie prosto na twarz itd itp.

 

Kto coś więcej wyjaśni i uzasadni? Zakładają ze każdy wie ze charakterystyka się zmienia w zależności od kąta odsłuchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy tak profesjonalnym montażu myślę, że można trochę ukierunkowań potestować :)

Dokładnie tak. Na zdjęciu są jakby w górę. ..w rzeczywistości zostały wyprostowane. Pojawia się pół lewa...ale jeszcze nie na tyle co trzeba. .. w brew pozorom Radku nie ma więcej szczegółów niż ostatnio gdy grały prawie na siebie. Plus tylko na granie z lewej strony (więcej tam się dzieje)

Jeszcze daleka droga...nie na darmo mówi się że wraz z klasą przetwornika rośnie ilość spędzonych godzin przy nim .

Adaś nie lepiej dać je bardziej w pion, będzie lżej z rzeźbą?

Żadnego pionu :)

To już mam właściciel napisze jak się z nimi zapozna.

Jeśli będzie potrafił stwierdzić:)

Narazie powiem, że dół jeszcze się delikatnie poprawił. ..na szybkości. Ilość została:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpytaj Tbreka i Caskp'a bo mieli zTlr do czynienia, jeśli mnie pamięć nie myli... Co mogą doradzić odnośnie ukierunkowania i strojenia... 

W Wawie także było takie auto ale jak widać nie ma chęci by rozwinąć temat i trochę pomóc...  :wink:

 

ps. Przyjąłeś na klatę jeden z trudniejszych tw do ogarnięcia... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem że tak będzie "si" ;P na lewej połówce zaczęło się coś dziać?

Dzieję się powoli...czasem bardzo dużo. ..tylko jakoś nie wiem czy to co jest na pół lewej...faktycznie ma tam być:) za długo jeździłem z samym WF i zapomniałem o pewnych rzeczach :) brzmienie jednak na duży banan...ilość szczegółów niesamowita...mógłbym opowiadać długo:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...