Skocz do zawartości

Omega B by Sława


slawa88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

po długim czasie może coś napiszemy.

Poligon trwa w najlepsze...

 

Było już kilka TW , kilka WF. Piece te same i radio tylko. Było Proa simplecs 160, Micro 5.16, mocro 7.16, dego master mw, scanspeak ls155 (może nawet jeszcze coś) Na górze były Wavecor duży w wersji 08, MB q25, bliźniak SS d2904, no i focal tn51. Sub wyleciał i wpadła vega 104.

Dalej zadyma i próby walki. Wiele to wszystko pokazało. Zostały tn 51 w parze z MP 7.16. I po dłuższym czasie i jakimś ogarnięciu wpadnie na próbę na dniach nowy piec na cały przód. Mianowicie Audison VRX4.300.

O graniu nie ma co pisać. Daleko do grania TLR ale jest jakieś podobieństwo.

Niby brak mi tylko w tej grze pewnych detali, może jeszcze mogą zagrać lepiej, jednak to co było z TLR na wysokim to do dziś niezapomniana historia. Dlatego zobaczymy co wniesie nowy piecyk. Chyba forma szukania nowych profili gry. Brakuje w systemie jednej rzeczy i chyba tylko wymiana WF uzupełni braki. Ogólnie auto jest po przygodach spisane na miano tylko i wyłącznie "dupowozu", więc poligon będzie trwał i chyba testy w tym aucie to jedyny cel jego istnienia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 355
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

u mnie rusza życiowa decyzja i staram się postawić swoje 4 ściany. Dlatego auto jest tylko do pracy. za około rok planuję nową zabawkę. Do tego czasu chcę się jeszcze czegoś nauczyć. Chyba zmiany będą i próby wielu nowych rzeczy i rozwiązań. Tak więc chyba wszystko się zmieni. Może radio na końcu, lub wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

choroba jak choroba... wyleczysz się a wróci ze zdwojoną siłą... Nie ma auta na razie na którym można działać, ale klocki na półce się pojawiają... Źródło zostało stare, wf też został, dziś wpadły:

1) Morel piccolo

2) Autotek mean machine 88 - to dopiero biały kruczek.
Pierwsza pozycja jeszcze nowa, druga zaś perełka w idealnym stanie, w kartoniku, z instrukcją. Piecyk praktycznie bez rysek. Myślałem, że to małe 4ch a okazała się pokaźna krówka z tego malucha... Ciekawe co pokaże, ponieważ kolejne 4 kanaliki już się pakują z zupełnie innego świata. Jest ameryka, a jedzie zacny brytyjczyk.http://images75.fotosik.pl/510/2a035d822d205cb6.jpghttp://images78.fotosik.pl/510/3437ef657a138d67.jpghttp://images75.fotosik.pl/510/52d03500c24205b1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nadszedł czas zmiany pewnej epoki...

Omega dała wiele doświadczenia, nauki, określiła kierunki i sposoby dalszego rozwoju. Wiele dziwnych rozwiązań próbowałem, aby pewne rzeczy poznać, zrozumieć.

Jednak dziś omega służy dalej ,ale nie jako Car auto, a jako budowlaniec.

Nowa zabawa zacznie się niebawem. Auto stoi i czeka na pracę, klocki czekają dzielnie w szafie.

Wybór padł na Seata Altea Xl w 1,9 tdi i 140A alternatora :) wreszcie nie będę musiał zmieniać, zrobimy tylko Big 3.

Klocki to :

Alpine 7998r

Morel piccolo mk II

Tec ls 165

Helix rs802

Genesis qx90 (ale sprawdzimy też inne )

Reszta w planach

- inne piece

- sub testy z udziałem naleśnika i innych :)

Temat omegi można zamknąć. Spotkamy się z nowym tematem za jakiś czas. (Jesień, lub zima )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...