Skocz do zawartości

Omega B by Sława


slawa88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 355
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

slawa88 przeczytałem cały temacik ale nie mogę się doszukać w jakiej wersji masz omcię, sedan czy combi. A fotki co niektóre już nie widoczne tu na forum.

 

Pytam się ponieważ tez posiadam omegę w wersji sedan i zastanawiałem się nad wrzucenie wzmacniaczy pod tylne siedzisko, pisałem z mastah, ale on ma lub miał combi i mówił, że nic pod siedzisko nie wejdzie. Jestem ciekaw jak wygląda sprawa w sedanie. U mnie za zimno na sprawdzanie, autko pod chmurka a na dworze prawie 15cm śniegu.

 

Tak więc prosił bym o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam sedan...tylne siedzenie jest to jakby kanapa która kładzie się i wpina na blachę.a jest tak miękka że też tego nie widzę.w sedanie w bagażniku jest kilka opcji.boczki są pojemne i można zrobić fajne mocowanie by piecyk wisiał w powietrzu(tak nawet teraz mam) jednak ja u siebie będę robił zabudowę bo sub idzie w bok a 3 wzmacniacze i proc(którego planuję)miejsca potrzebują więcej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zastanawiałem się nad podwieszeniem wzmacniaczy pod półką. Z tyłu za siedzeniami wylądowała butla 80l ale trochę miejsca jest nad nią. Natomiast boczki w jednym koło w drugim schowki z lewarkiem (hydraulicznym + rączką),gaśnicą, trójkątem i kluczem no i oczywiście komplet żarówek. Ciężko będzie to gdzieś upchnąć w inne miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
niewątpliwie porządek jest:) a pianka jest po to by miały większą przyczepność he to była wrzuta na szybko, dziś może dostaną jakieś mocowanie.a porządek w trakcie zabudowy a ta jak ciepło dopiero. klocki rzeczywiście mnie cieszą. jest w nich coś i mają jeszcze potencjał bo pod procem f1 to dopiero zagrały...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Fajne klocki.

nie do końca takie fajne... :mur1:

sub jak sub grał bo grał ale 2 lata grał i przyjmował już dużo...thor poużywał go kilka minut... no może godzinę i go zakończył na jednym fun kawałku :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  no i zaobserwowałem, że mimo że mają kontrolę świetną to 1mm gain mocniej i głośnik dostaje taki impuls większy, że naprawdę muszę się przyłożyć do ich wysterowania :rotfl:

a sub...może znowu się doczeka regeneracji :cisza: a może do tego czasu dostanie się w ręce co inne :wink:  nie wytrzymał testu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zawsze u mnie uzupełniał a Ty chciałeś fanu no to zostawiłem go tam i ... położył na to la...

 

Widać Tobie również spodobało się pozostawienie go na opcji fun, skoro z pewnością bawiłeś się jeszcze gainami a nie skorygowałeś go w dół... :wink:

Wykrakałem... Pamiętasz jak zażartowałem ,że bez dymka nie gra? :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mówiłem gainy na połowę ,bo można się oszukać..............

Stara amerykańska szkoła............ :wink:

 

A mnie tam nie tłumacz... :) To nie moje paluchy kręciły gainami... A ,że mi się podobał ten biedny staruszek JBL przy rozkręconej gałce , to inna kwestia. Chciał Sława mocarzy to teraz nabierze "respect" do gainów.

 

 

Ten hifon to ze 700 ma w mostku :P

 

Który, Boltar czy Thor? Bo na wooferach to Boltar pozamiatał Thora w każdym aspekcie, a myślałem, że w zasadzie to będzie kosmetyczna przesiadka. :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie Boltar wykonał wyrok na suburbonie a Thor... Z tego co wiem Boltek zasila Focale na wf. :)

Dokladnie tak Marcinie to Thor zrobil mu kuku- ale co to ma za znaczenie skoro glosnik umarl....

A tak na marginesie hifonics

thor ma w mostku (w mono) oczywiscie prawie 500w rms-u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500w...ale amerykańskich watt :)

 

Oj tam bez jajec panowie, nie moc go zabiła a wiek i podkręcenie gały pod fun.... Nowy by może przeżył, a dziadzia zwinął dywanik. :)

Zresztą już raz go Sława reanimował, więc może tym razem pokusi się o wysyłkę do Passata i profi nowe wcielenie bo grał fajnie... Świeć Panie nad jego duszą... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...