Skocz do zawartości

Po prostu OFF TOPIC


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie naśmiewam się z tej muzyki bo i u mnie często odpalone jest polo tv jak córeczka chce poskakać po kanapie ;) a słowa tak jak mówisz. Zaśpiewać to po angielsku zmienic nazwę zespołu i hit za oceanem.

Zresztą Chiny dawno doceniły zespół Bayer Full, który to zbił dużą fortunę śpiewając polskie disco po chińsku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wszystko jest dobrze do czasu aż któryś z waszych znajomych nie stanie się wielkim fanem disco polo. Mam takiego kumpla który na popijawie cały czas siedzi wpatrzony w telewizor o słucha PoloTV. Jakakolwiek próba zmiany klimatu kończy się wielką fala oburzenia, wyzywaniem wszystkich od głupków i "wy się nie znacie", a krytyka Disco Polo może skończyć się wielkim fochem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, kilka/nascie lat temu w naszych rejonach również na okręta i na kazdym kroku spotykalem sie z tym rodzajem muzyki. Nastapił długi okres zejscia do podziemia ale widocznie znów jest popyt na lekkie dicho.

 

Masz racje Przemek.

 

http://www.tekstowo.pl/piosenka,flo_rida,whistle.html

Widzisz hicior globalny. Nawet dzieci w podstawówkach śpiewają :rotfl: rodzice nie wiedza czego słuchają i co dzieci śpiewają :rotfl: ciemnogród normalnie :)

 

A wez pusc tych czubkow FigoFagotów i wielkie oburzenie :rotfl: a tekst na podobnym żenującym poziomie :)

Ostatnio gdzies ktos wrzucił "woda zryje banie" to sie za głowę złapałem :szok::rotfl:

 

Ale od razu Hollywood Style mi sie przypomniał :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie,


Wszystko jest dobrze do czasu aż któryś z waszych znajomych nie stanie się wielkim fanem disco polo. Mam takiego kumpla który na popijawie cały czas siedzi wpatrzony w telewizor o słucha PoloTV. Jakakolwiek próba zmiany klimatu kończy się wielką fala oburzenia, wyzywaniem wszystkich od głupków i "wy się nie znacie", a krytyka Disco Polo może skończyć się wielkim fochem.

Kiedy sie sąsiedzko chleje to czesto tak to sie kończy, stety niestety ale nie ma problemu ze zmianami klimatów, nigdy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A słyszałeś kiedyś o maści o tranzystorów, mającej na celu "nadać brzmieniu bardziej analogowe i naturalne brzmienie". Albo o audiofilskich bezpiecznikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

truck, dnia 16 Lut 2015 - 12:37, napisał:

 

 

Ps. To już drugi temat po Kwiatkowozie gdzie aż razi dziwna ciekawość, ale nie mająca nic wspólnego z życzliwością bardziej uszczypliwością.

 

A gdzie Ty widzisz tą moją dziwną ciekawość, trącającą uszczypliwością w pavliqowym temacie, się tak zapytam? Czy Ty na prawdę myślisz, że muszę posuwać się do uszczypliwości? To przecież od mojego posta zaczęła się ta wczorajsza dyskusja, tyle że ja zwykłem złośliwości i uszczypliwości w inny sposób świadczyć :)

 

Możesz oczywiście powiedzieć, ze nie nie o moją osobę Ci chodzi ale w takim razie wskaż kogo dokładnie masz na myśli - nie sądzisz, że byłoby to prostolinijne i bardzo jasne postawienie sprawy?

 

Ja Ci truck kilka prostych pytań zadałem ale widzę, że one jednak Ciebie zupełnie przerosły :) Jak Tobie na czymś zależy to walczysz niczym lew i sprawę do końca doprowadzić chcesz przy użyciu choćby  kwiecistej epistolografii. No cóż... tu Ci jednak nie zależy (jakoś sie nie dziwię :hyhy: ) i mam taką propozycję:

Zanim znów zaczniesz się na tym forum pławić niczym zadowolona żaba w sadzawce, to sięgnij pamięcią do tego posta - może wtedy unikniemy (tak wspólnymi siłami :D ) chociaż części pierdół, które całkiem nieprzypadkowo Ci się tu zdarzają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co? Może jeszcze trochę o trucku :hyhy:

Dobra, żartowałem :) są rzeczy których przeginać nie wolno :) ale, że jesteśmy w totalnym OT ->TO:

 

Na przełomie listopada i grudnia ubiegłego roku było kilka mroźnych dni i właśnie jednego takiego dnia moja kobieta na jednym z osiedlowych trawników w samo południe znalazła całkiem malutkiego, chudego jeżyka. Nie powinno go na tym trawniku być... w ogóle nie powinno go być no ale jak już był i żył, no to dostał szansę na przezimowanie w naszym domu. Na początku nie ważył nawet 400g a teraz ma koło 900g i nadal wsuwa na potęgę mięcho i robale po czym coraz większy i tłuściejszy się robi. Dostał nawet imię całkiem dumnie brzmiące - Horacy :D

Zima niebawem się skończy, będą jeszcze szczepienia a jeżyk (a teraz to już właściwie jeż) na początku maja pójdzie w świat na własny wikt i we własnym zakresie będzie sobie musiał poszukać jakieś sprytnej i jurnej jeżynki :hyhy:

post-4056-0-50281800-1424633897_thumb.jpg

post-4056-0-22199100-1424633910_thumb.jpg

post-4056-0-18592700-1424633919_thumb.jpg

post-4056-0-01931900-1424633928_thumb.jpg

post-4056-0-26711700-1424633939_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że to mocno nielegalne :kwasny:  No coż takie mamy durne prawo w pl. Ale sam bym na 100% szkraba przygarnął w takiej sytacji :zdrowko:  bo zdaża mi się różne dziwne zwierzaki ratować. Z resztą bardzo lubię jeże i czasem mnie korci żebym "sprawnego" uprowadził :wsciekly:  Ale spokojnie, nie zrobię tego. Pigmejskie to już nie to samo. To jak york albo szhit-su(z naciskiem na shit :wink: ) w porównianiu z prawdziwym psem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś czuje że po rozstaniu na załatanie "dziur w sercu" trzeba będzie ze 3 stówy na pigmejskiego wyłożyć :P

 

 

Ja to sobie o tym pomyślałem krótko po tej adopcji ale coś czuję że moja żona, to  w jakimś kacie trochę pochlipie :)

Już jej powiedziałem ze musi w listopadzie i grudniu dużo na spacery chodzić żeby jakąś sierotę znów znaleźć.

Na te pigmeje patrzyłem ale one trochę jak proteza wyglądają i takie wypierdkowate są.

 

 

Do dziś wspominam tylko jak to cholernie potrafi tupać.

 

A także sapać, chrumkać, mlaskać, skrobać po drzwiach, chrapać i specyficznie piskliwie szczekać - coś jak gumowa zabawka dla dzieci :)  i na dodatek pierdzą, przynajmniej ten nasz zdrowo ładuje po kurczaku i robalach.

 

 

czemu mu tak źle życzysz

 

Jest taki tłusty, ze już go na boki buja jak łazi po domu, przyda mu się trochę ruchu :)

 

 

tylko że to mocno nielegalne

 

No to mam akurat w głębokim poważaniu taki przepis. Zieloni, tacy jak ci z Doliny Rozpusty z każdego prokuratora kata i sadystę zrobią w kilka dni więc te przepisy w moim przypadku raczej martwe pozostaną. Poza tym jeżyki pod coś takiego ciężko podciągnąć bo zostawienie takiego szkraba własnemu losowi równa się wyrokowi śmierci dla niego. Żeby taki kolczasty mógł na jesień zahibernować, to musi przytyć co najmniej do 800-900g, jak ma tłuszczyku za mało to na wiosnę z legowiska już nie wyjdzie...

A poz tym wszystkim to zwierzaki trzeba lubić :) przynajmniej tak trochę, wtedy i one nas też lubią  :hyhy:

 

 

Sinoff pozwól, że się odniosę do Twojego posta gdy uruchomię (niesprawny) komputer, z tel klepać nie będę.

Póki co pozostaje krzywy uśmiech. ;-)

Miłego wieczoru.

 

Ja Ci powiem truck, ze jakoś mocno to mi nie zależy abyś sie wyginał i odpisywał, choćby z komórki ale taki smatrfonowo-komórkow-lapkowy argument to lepiej pasuje do moich z lekka zwapniałych już łap stukających w ekran. A jeśli już - to nie musisz się do postów odnosić, wystarczy, że na moje pytania odpowiesz.

  Atak zupełnie poza konkurencją: jakbyś wyglądał tak jak ta kolczasta mangusta z fotek to by Cię każdy lubił :) I wcale nie mam na myśli tego, ze masz zacząć chrapać albo pierdzieć :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...