Skocz do zawartości

Jesteś nowy, więc tutaj się witamy... Czytaj pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kłaniam nisko. Jarek z Tarnowa. Wstąpiłem na to forum w celu zdobycia wiedzy CA. Seryjne nagłośnienie w moim berlingo i w córki Pełgeocie 207, nadaje się do słuchania koronek Radia Maryja i do audycji "Lato z Radiem " :wink2: Kupiłem kilka metrów Dynamatu i teraz będę uczył się tutaj co dalej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów, jestem Damian, pochodzę z Gorzowa Wielkopolskiego, uczęszczam do technikum na kierunek technik informatyk. Auto jakie posiadam to Seat Ibiza 6l 1.9 turbo klekot indżekszyn łutututu tsss z roku 2004 a moim masażerem jest Toxic 2x400W vr6 napędzany Blaupunktem. I tak uważam, że w tym temacie jestem co najmniej oliwkowy, jeśli chodzi o kolor, dlatego dołączyłem tu, żeby się jeszcze poduczyć. Pozdrawiam wszystkich użytkowników i całą administrację  :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam na imię Marian, posiadam samochód Mazda 323f BG 1.6 16v 88KM. Samochód z 94r. Pochodzę z Okolic Stalowej woli. Często jestem w Krakowie i Wrocławiu i Rzeszowie. Chcę z budować pierwsze w życiu Caraudio z prawdziwego zdarzenia a później zobaczymy gdzie pieniądze i fantazje poniosą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów,

zgodnie z poradnikiem piszę post pt. "Przedstaw się" :)

 

 

Nazywam się Maciej, jestem z Łodzi, moje autko to Ford S-Max 2.0 Diesel 2010r.

Trafiłem na forum w związku z potrzebą poszerzenia wiedzy CarAudio (obecnie poziom nowicjusz), jak i nawiązania kontaktu z ludźmi którzy chętnie się nią podzielą i pomogą zrozumieć tematykę.

Chciałbym abym w najbliższej przyszłości każdego pytania i problemu nie rozwiązywał na forum, lecz samemu go rozwiązać jak i pomóc również innym.

 

 

Sprzęt jaki zamontowałem (za namową instalatora):

  • DLS UP6i - przód
  • DLS Ra50 - wzmacniacz
  • JL Audio 10W1v3-4 - subwoofer
  • Morel Maximo 6.2 - tył

 

Proszę o wyrozumiałość dla początkującego i chętnego do nauki.

 

 

 

Dziękuję i pozdrawiam

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam na imię Bartosz, jestem z Rzeszowa. Posiadam samochód Renault Clio 2. Jeśli chodzi o car audio to jestem amatorem w tej dziedzinie i dopiero zaczyna. Znalazłem się tu aby poczytać co nieco na ten temat jaki i też poradzić się w pewnych kwestiach związanych z nagłośnieniem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...