Skocz do zawartości

Jesteś nowy, więc tutaj się witamy... Czytaj pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam , jestem tu nowy. Przyciągnęła mnie chęć wymiany nagłośnienia w moim golfiku 5-tej generacji GTI :>

Nazywam się Daniel i lubię grzebać przy samochodzie, jako ze golfik nie sprawia żadnych problemow w prezecie chce mu podarować lepsze audio.

 

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam 

 

mam na imie krzysiek mam 40 lat i posiadam dosyc stary juz samochod z 98 a3 8l 110 KM  troche stuningowany:) przerobione lampy na poliftowe ,zderzak z halogenami(czekaja na podpiecie) teraz zajmuje sie srodkiem auta malowanie w czern fortepianowa itp.mam nadzieje ze na tym forum znajde odpowiedzi na zagadnienia ktore mnie interesuja.dzieki z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem Konrad mam 21 lat pochodze z Nowego Sącza. Zaczynam przygode z CA w moim pierwszym aucie peugeocie 406 coupe, cenie sobie dobre brzmienie na sluchawkach w domu i samochodzie dlatego bede sie uczyl jak za nieduze pieniadze zrobic samemu fajny sprzecik grajacy w aucie i miec z tego frajde :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam na imię Marcin i jestem z Rzeszowa. Moje auto to passat b5 w kombi. Moja pasja to samochody i car audio które zaczynam montować kumplom. Mam że forum pomoże mi rozwiązać problemy oraz poznam ludzi którzy mają podobną pasję co ja. Z zawodu jestem mechatronikiem i elektronika nie jest mi obca.

 

Pozdrawiam wszystkich :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na imię mam Sławek, nowy nie jestem ale zarejestrowałem się "od nowa". Caraudio to moje hobby od wielu lat. Bywałem na zawodach, kilku spotach, montowałem też kilka systemów zarobkowo.

Dużo czytam, rzadko pytam, coś tam u mnie gra. Wracam "na poważnie" bo szykuję się do zmian w obecnym setupie i wiedzy trochę potrzebuję. Kupuję klocki w zasadzie w ciemno bo posłuchać nie za bardzo gdzie, a w Poznaniu gdzie mi najbliżej coś cicho.

Auto to Alfa GT, a gra DEH 80 PRS, Hertz HV165, ProX T2, Aliante 12 si, pędzone Orionem, Hifonics-em i Hertz-em. Aktywnie i tak zostanie.

W planach przebudowa bagażnika, proc Helix DSP, zmiana radia (światełko) i trzy drogi.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry.

Mam na imię Paweł. Auto w którym staram się poprawić audio to Honda Accord VIII.
Dotychczas zdołałem:

Wytłumić drzwi, zamontować głośniki Morel Maximo 602 napędzane wzmacniaczem JL RD 400/4 do tego sub JL W3W-3 wszystko to pod kontrolą Match DSP. 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)
Alan, lat 20, zamieszkały w Warszawie.
Samochód jaki obecnie posiadam to Nissan Qashqai +2 - planuje z czasem zrobić w nim naprawdę solidne Car Audio.
W poprzednim samochodzie miałem dość porządne CA, w nowym planuje zrobić to jeszcze lepiej :D

Niestety nie posiadam zbyt dużych umiejętności w tej dziedzinie i samochód powierzam serwisom, przez co już porządnie się przejechałem... ;)
Ale mam nadzieję że niedługo się to zmieni i pogłębię swoją wiedzę na tyle żeby wszystko robić samodzielnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam na imię Bartek, jestem z krakowa, moje auto to astra h kombi, próbuję coś zrobić z audio, jest to moja pierwsza instalacja i jak na razie uczę się na własnych błędach.

(do admina, jest to moja trzecia próba przywitania się, i jeśli coś robię źle to proszę mnie poinformować o tym, a nie kasować wszystko ) 

Dziękuję....

 

 

 

Nie potrafisz się 3x dostosować do pierwszego posta w tym temacie  ale już 3x złamałeś punkt 15 naszego regulaminu? Jeszcze raz to zrobisz a zaliczysz urlop na doczytanie regulaminu! 

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...