Skocz do zawartości

Jesteś nowy, więc tutaj się witamy... Czytaj pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, jestem Piotrek mam 21lat. Odbudowuję swoje auto, przy okazji stwierdziłem, że zrobię w nim audio. Mieszkam w Lipsku w mazowieckim. Zawodowo naprawiam motory a samochody traktuję jak hobby. Ostatnio udało mi się zbudować samemu skrzynię do autka, niedługo się nią pochwalę jak już tylko dokończę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam wszystkich uczestnikow,

 

Po kilku latach przemieszczania sie motocyklem, kupilem samochod. I jak najprzyjemniej spedzic podroz w cieplym i wygodnym samochodzie? 

Z muzyka :-)

W samochodzie mam instalacje audio ktora ewoluuje . Oprocz tego przeczytalem mnostwo podrecznikow od aktualnych radioodtwarzaczy i moze bedzie okazja wypowiedziec sie .

 

Artur z Brukseli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tu nowy, car audio interesuje się od 20 lat najnowsze moje dzieło (inwestycja) to nagłośnienie infiniti Q60. Zamontowane zostało: przód brax graphic+ nox 28 tyl elipsy kicker, sub kicker L7 12 cali w br, wzmaki przód aktywnie i tył z helix P six napęd suba to kicker kx 1600.1 zasilanie 35mm2 + kondzio hybryda hifonics. Zadowolony do końca nie jestem z suba bo za mało basu, czyżby skrzynka za mała lub porty nie te... proszę o poradę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, 

Bartek z okolic Warszawy . Będąc w wieku maturalnym jak i nieco później, wielce byłem zaangażowany w car audio. Niestety zostało to w pewnym wieku przerwane przez życie zawodowe i rodzinne. Co by nie pisać to przerwa w temacie była znacząca na tyle ze obecnie mając zapewne początki kryzysu wieku średniego zainteresowania powróciły. Mam chęć stworzyć coś old schoolowego na dobrym poziomie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Grzesiek z okolic Bielska-Białej. Na pewno nie jestem specem z zakresu car audio, mimo to w każdym z posiadanych samochodów starałem się modyfikować dźwięk na miarę swoich możliwości. Obecnie posiadam lekko poprawioną Mazdę 6, rozbudowuję system w Oplu Vivaro (bus), a niebawem będę odbierał nowego Spacetourera, którego zamierzam gruntownie przerobić. Moja aktywność na tym forum będzie się sprowadzała wyłącznie do zadawania pytań, a nie udzielania odpowiedzi. Chętnie zapoznam się z radami doświadczonych Kolegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

Już niedługo będę zmuszony pożegnać się z najlepszym samochodem świata (autem służbowym), w związku z czym zmuszony byłem zakupić inny pojazd.

Po zakupie (Citroen DS5) okazało się ze montowane seryjnie audio jest poniżej moich oczekiwań. W związku z czym planuję zmiany w temacie car-audio.

Postawiłem sobie za cel zbudowanie systemu dobrego brzmieniowo, z priorytetem wykorzystania seryjnie zamontowanego RT6.

W brzmieniu lubię równowagę tonalną i balans, słucham generalnie wszystkiego, poza szeroko rozumianym main-stream'em, nie jestem basolubem, więc z całą pewnością obejdę się bez pudła, cała reszta jest jeszcze jedną wielką niewiadomą. Zatem pewnie pojawią się z mojej strony pytania.

Interesuję się głównie informatyką i elektroniką, w wolnym czasie chodzę po górach, fotografuję i patrzę w nocne niebo. Pozdrawiam z Milton Keynes.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, jestem Janusz, 28 lat i jestem z Białegostoku. Jestem świerzy w temacie bo bawię się w car audio od nie dawna a pakuje sprzęt do Passata B5fl kombi, jak fundusz pozwala to nabywam sprzęt, trochę experymentuje, zbijam nowe skrzynie i testuje itp/itd. Wcześniej golf, polo, e30 ale w nich kończyło się na dwóch elipsach w półcę ew. niewielkiej tubie. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim;

 

Nazywam się Artur, lat 29 i jestem z Wrocławia. Intersuję się wszystkim co związane z IT, na co dzień słucham dużo muzyki głównie trap, electro, house, nieważne czy to w domu, w aucie czy w pracy. Jako iż moje obecne auto to E39 w sedanie i ma dość średnie nagłośnienie, chciałbym tchnąć w nie nowe życie. Mam niewielki pojęcie o car audio, ale mam nadzieję, że znajdę na forum wszystko co potrzebuję wiedzieć przy pomocy doświadczonych ludzi w tej branży  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Mam na imię Robert jestem z Katowic, miło mi znów gościć na SCA, jeden mocny zestaw poskładałem z pomocą uprzejmych forumowiczów ale to 7 lat w tył.

Obecnie poruszam się E38 735L chciał bym trochę ulepszyć seryjne nagłośnienie DSP które po 21 latach ma dosyć. Miłego dnia życzę  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam na imię Roman

 

Do tematu CA wróciłem po kilku latach przerwy około dwóch lat temu. Jak na razie wyposażyłem swoją hondę EU7 (metoda "przy piwku wieczorami, w garażu") w wygłuszenie drzwi matami gladena , Audio System MX 165, w bagażniku Audio System R10 BR w oryginalnej skrzyni, a system napędza Audio System m 80.4. Całością steruje Kenwood KDC BT53U.

 

Szukam opcji poprawy efektu, bo z nóg nie zwala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka ;)
Mam na imię Łukasz lat 23. Na forum trafiłem z polecenia znajomego :) Audiofilem nie jestem, coś tam sam kombinowałem, ale poprzeczytaniu FAQ "Nazara" wiem, że nic nie wiem i błądziłem po omacku. Moje autko to Golf IV w wersji pięciodrzwiowej, w którym chciałbym mieć porządny, soczysty i ładny BASS :P Niezapominając o fajnej górze. Lubię muzykę elektroniczną i klubową, często też gości rap.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imię PIOTR mam 25 lat jestem z okolic Brodnicy

Jeżdżę alfą Romeo 147 2.0ts mam nagłośnienie w swoim aucie Pride bb v3 zasilany Hollywood excursion hxa 3k jestem można powiedzieć początkującym byłem już kilka razy na zawodach i wciąga mnie to coraz bardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Dopiero się uczę o car audio i będę miał kilka pytań odnośnie moich pomysłów:)
Mam avensis, wymieniłem w nim radio na GMS6501.

 

Potrzebuję poprawić jakość dźwięku w samochodzie, bo na co dzień pracuję przy nagłośnieniu i oświetleniu koncertów i oryginalny zestaw mnie denerwuje :)

Mam na imię Adam :) Jestem z Radomia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich użytkowników. Mam na imię Mikołaj mam 25lat i mieszkam w Nowej Soli woj. Lubuskie. Auto to Golf czwartej generacji 5 drzwiowy.

w koncu ktoś z części Polski w której mieszkam;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...